Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 wrz 2007, 17:51

a...Massumi rewelka te zdjęcia! :ico_smiechbig: po prostu Ulalala wygląda jak nie ona!

Ladybird23 mi się wydaje, że raczej normalnie urosła...na pewno nie mało!ładnie!

Gosia :ico_brawa_01: to super, że tylko o to mu chodziło!

Sikorka my mamy tego aż w nadmiarze...dziś wiadro, kosz, 2kobiałki i 2reklamówki! :ico_szoking: ale jutro mam ochotę skoczyć jeszcze rano z J, bo on ciągle narzeka, że jeszcze nie był itp...

Młoda ciągle śpi! super...Już z mamą je wszytskie wyczyściłyśmy...uf...A teraz biedna mama je przerabia! ja mam dziś straszny ból głowy, normalnie padam...I czekam na @, bo jakoś nie ma...
O! Hania wraca...z orkiestrą! i dziwnie płacze...lecę

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 wrz 2007, 17:53

zborra, - hyhyhyhy moze nie przyjdzie i bedziesz znowu majówka :-D
massumi- brawa za zdjecia ...no niezła blondyna :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

19 wrz 2007, 18:48

ratuuuuuuuuunkuuuuuuuuuuuu
ja już nie chcę tego wesela, mam dość. Kurde dostać zjebkę za to ze nie pompuję balonów tylko opiekuję się własnym dzieckiem, bo płacze jak pękają. Wrrrr

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 wrz 2007, 18:58

ewcik no co ty??kto cie wkurza tym razem??dziecko jest najwazniejsze!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 wrz 2007, 19:32

Ewcik, policz do dziesięciu uspokój sie
to ma byc najpiekniejszy dzien w twoim zyciu i nie pozwol sbie go zepsuc

gosia ciesze sie ze huberto sie naprawil i juz teraz sie smieje
a mamusia sie nie martwi bo butla to nic zlego

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 wrz 2007, 19:47

Ewcik wyluzuj!!! przestań to brać do bani bo zwariujesz i na prawdę nie wytrzymasz napięcia.

Gosia :ico_nienie: nawet tak nie myśl...a co dopiero o mówieniu mowa...ale co?wiatropylna nie jestem :-D a to by był dopiero pech...po jednym razie z gumką... :-D

my zaraz kąpiel...mleczko z kleikiem :-D i mam nadzieje że słodki sen...o kuźwa...i znów nie zobaczę mjakmasakra! :ico_zly: to mi się coraz mniej podoba...
A jutro powoli porządki i gotowanie na piątkową imprezkę...ale mi się chce... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

19 wrz 2007, 19:56

Witajcie!A My już wykąpani i Maluch grzecznie śpi w kojczyku :-)
Znacie się jeszcze od czasów ciążowych?
*massumi-świetne zdjęcie
*Gosia-to dobrze,że Hubercik wreszcie zadowolony,na butli i cycu z miesiąc może Ci się jeszcze uda pociągnać
*zborra-też bym sobie poszła na grzyby
*ladybird-Mała dobrze urosła,Mój też gdzieś z 10cm podrósł
*ewcik-współczuję problemów przedweselnych,pomyśl,że niedługo będzie już po...
Co do butli,też już od jakiegoś czasu daję Bebiko2 i Bebiko2GR,kleik ryżowy oraz kaszki ryżową z jabłkami i ryżową z malinami,od wczoraj Smaczny Sen Bobovity i zupki ze słoiczków typu:marchewkowa z ryżem,jarzynowa,poza tym jeszcze jabłuszko od czasu do czasu :ico_haha_02:

A to My z dzisiaj:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

19 wrz 2007, 20:15

A dzięki za komplementy :ico_sorki: :ico_oczko: ale zdjęcie to nie ja robiłam tylko kuzynka a moje jest tylko dziecko... :-D i jej tupecik to moja kita :-D

Oj dostałam dziś trochę w kość... :ico_noniewiem: dobrze, że J. wrócił wyjątkowo wcześie ok. 17.15 i zajął się młodym... więc ja myk z Ulą na wieczorne spacero-zakupy.... aaaaach co za ulga, chwila ciszy i spokoju :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Teraz oba misie-pysie w swoich M1 i luz mam nadzieję, że Ula po 100 kleiku i cycu da mi spkój do ok 1.00-2.00 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Serenity, ładnie rozszeżyłaś jadłospis Kacperka :ico_brawa_01: ale on prawie miesiąc starszy od mojej pociechy, więc ja powoli się rozkręcę za jakiś czas :ico_oczko: :ico_haha_01:

GosiA - Ty nie strasz Zbory !!! :-D :-D :-D
Ewcik - jestem z Tobą... i faktycznie lepiej policz no powiedzmy do 100, bo jeszcze Ali się udzieli Twoja złość tfu tfu tfu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 wrz 2007, 20:24

Hej kochane. Ja mykam do łóżeczka przytulić mężulka bo narzeka, że kupił mi majteczki na imieniny a jeszcze ich na mnie nie zobaczył... :ico_wstydzioch:

Poczytam was jutro.

Miłego wieczorku.

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

19 wrz 2007, 20:25

*massumi-nio,już powoli rozszerzam,bo jest tylko na butli i potrzebuje zjeść.A i zapomniałam dodać,że czasem Mu ugotuje zupke z ziemniaczka,marchewki i pietruszki z odrobiną masełka i kleiku ryżowego,ale woli te ze słoiczków.
*kamizela-to życzę stosunkowo udanej nocki :ico_oczko:
Ta fryzjerka co mi wczoraj obcinała włosy ładnie zarobi,bo sprzeda je na perukę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość