Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 lip 2007, 12:50

martuchafrost pisze:nie podchodzic bo przyjebie dosłownie !!!!

:ico_olaboga: :ico_olaboga: widze, ze nie tylko u mnie w nonono zapanowala :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 lip 2007, 13:05

hello :-D

powoli przygotowuje sie do podróży... jeszcze dwa tygodnie do lotu ale wszystko na mojej głowie więc musze wczesnie zacząc wszystko załatwiać i pakować powolutku...
Niestety lece do Polski tylko ja z Vikulką :ico_placzek: tzn. dopiero w pażdzierniku (coś koło 8) doleci do nas mój mąż i potem razem wracamy do Anglii... cięzko mi bardzo leciec bez niego :ico_placzek: ale mąz stwierdził, że my starzy damy rade i trzeba odsunąc na bok sentymenty dla dobra i zdrowia Vikulki... no to odsuwam smutaski na bok i lecę szukać dobrego pediatry...
Mama po znajomościach wynalazła jakiegoś super-extra pediatrę (z dodatkową specjalnością w alergologii) ale w... Łodzi, a to z Sosnowca kawałek drogi :ico_olaboga: ale pan doktor podobno tak dobry, że kolejki się do niego ustawiają... no i można najpierw zadzwonic i telefonicznie przedstawić mu co się z dzieckiem dzieje a on powie czy da rade pomóc i czy jest sens do niego jechać... zobaczymy...

A zaglądac bede na pewno, bo jak pisałam bracholek ma neta... a poza tym ja bez TT długo nie wytrzymam :-D

buziale dla was...

[ Dodano: 2007-07-12, 13:12 ]
dziewczyny,
orientujecie się może jak to jest ze szczepieniem??? bo Vikuli pod koniec sierpnia wypada kolejne szczepienie w UK ale my wtedy będiemy siedzieć w Polandzie... jak wezme z tutejszej GP zaświadczenie co za szczepionke ma mała dostac to ją podadzą w Polsce?? i ile kosztują takie szczepionki w PL?? bo to ma byc na pneumokoki, MMR i ta złączona na polio+krzutisec+coś tam jeszcze...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 13:27

martuchafrost pisze:a ja dzis wisielczy humor, wiec mówię do moich chlopaków ( Jacka i jego brata)
nie podchodzic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo przyjebie :ico_zly: dosłownie !!!!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 13:44

Jasnie Pani moze tak pogoda na mnie działa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ale zaraz kotlety robie wiec jak wezmę rozbijak do mięsa to kotlety bedą grubości ulotki informacyjnej :ico_zly: :ico_zly:
Kasik no niestety mimo szczerych checi ja Ci nie pomoge co z tymi szczepionkami :ico_olaboga: :ico_placzek: bo nie mam o tym pojęcia, ale z pewnościa któras z dziewczyn Ci podpowie

Lucy a co tam u Olivierka ??????

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

12 lip 2007, 14:05

no i juz żałuje tego powrotu do domu heheh :ico_noniewiem: Adi wszytskie zabawki wypuscił na wolność i w jego pokoju nie widać już dywanu :ico_szoking: i znalazł swoje ulubione żółte kaloszki i łazi w nich po domu :ico_noniewiem:

dziewczyny mój mąż tez taki sam,ja wolałam fo mamy małego zaprowadzić jak na imprezkę wyskakiwałam, bo mąż kompletnie nie reagował na płacz w nocy :ico_szoking: spał jak zabity :ico_zly: a jak go w dzień pilnował to oczywiścvie przy komputerze :ico_noniewiem:

KASIK
niestety te szczepionki szczegolnie pneumokoki sa platne (260-360 zł-zalezy gdzie) inne chyba tez tylko juz sporo mniej kosztuja,trzymam kciuki aby lekarz znalazł przyczyne :ico_oczko:
Adi przez to uczulenie na kwas cytrynowy potem nawet nutramigenu nie mógł pić :ico_szoking: i jak skończył 1,5 roku jak go od piersi odstawiłam to nie pił, zadnego mleczka tylkio dostawał bezsmakowe wapno w syropie,bo tak lekarka zasądziła :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lip 2007, 14:23

marta do oliverka przyjezdza dzis babcia,czyli moja przyszywana tesciowa :ico_haha_01: jestem tak szczesliwa,ze juz sie z t od rana poklocilam :ico_zly: przyjezdza tez tomka siostra...oliverek je,spi,placze i robi wielkie kupy :ico_haha_01: :ico_haha_01: czyli ok he he aha i jeszcze lubi sobie rzygnac :ico_haha_01: ja tez bez humoru.wlaczam komedie na poprawe nastroju :-D fittney ucaluj adiego od ciotek z tt :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 lip 2007, 14:31

FITTNEY pisze:no i juz żałuje tego powrotu do domu heheh

a czemu???
lucy23 pisze:wlaczam komedie na poprawe nastroju

jak masz czas na komedie to nie jest zle, pamietaj jutro bedzie lepiej.

marta moze masz nastroj przedporodowy co??/

kasik masz racje zdrowie dziecka najwazniejsze.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 lip 2007, 14:53

Kasiunia, może jednak uda załatwić ci sie te szczepienia bez płacenia :ico_oczko: Zabierz ze sobą karte, może wydaję ją GP, w pl wszystkie NFZ, potwierdzającą ciągłość ubiezpieczenia w UK-to są teraz standardy w UE, z taką kartą szczepienia przysługują ci bezpłatnie i leczenie także, a wszytskie koszty pokrywa ubezpieczyciel z kraju. w którym jesteś ubiezpieczona, nic cie nie interesuje, przychodia w pl sama go szuka i przedstawia rachunek. I NAJWŻNIEJSZE, jeśli mimo to będą ci chcieli wystwaic rachunek albo jeszcze lepeij, od razu zapłacić, to nić sie nie zgadzaj, ja jeszcze dopytam mamy koleżanke, bo jest radcą prawnym i siedzi właśnie w prawie UE. :ico_oczko:
Jasnie Pani jaka szkoda, ze ty tak daleko ode mnie mieszkasz :ico_placzek: ja sie tak lubie alkoholozować, a tu prosze...wymarzona towarzyszka wieczornych wypraw :-D HISTORIA NADAJAE SIE DO "ŻYCIA NA GORĄCO" :ico_haha_01: a ja sie coraz częściej zaczynam zastanawiać, czy nasi mężowie to nie zaginieni w dzieciństiwe bliźniacy...mam identycznego samca w domu :-D AJ LOW JU SOŁ MACZ, czasami troche zalatuje Marcysią ze Złotoplic, ale tylko czasami :-D
Marta ale masz humor wisielczy, może to i dobrze, postaw tych sowich chłopaków do pionu, pokrzycz troche i będą jak w zegarku :-D
Fitney Delfina pisała mi w smsie również same bardzo, bardzo dobre rzczey o Tobie i Adim :ico_oczko: zazdroszcze takiego spotkania :ico_brawa_01:
Felicity w takim razie miłego spotknia z siostrą, odpocznij sobie :ico_oczko:
Marcelina masz naprawde dużego synka :ico_brawa_01: ale ci sie trafiło z tym paszportem, super :ico_oczko:
Gosia jak tam w pracy? a ja i tak podziwiam twojego męża, że tyle siedział z Tomkiem, kuba by chyba nie wyrobił, wspaniele sie bawi z lenką, ale tak około godziny, a potem już przed nią ucieka :-D
lucy23 pisze:do oliverka przyjezdza dzis babcia,czyli moja przyszywana tesciowa jestem tak szczesliwa,ze juz sie z t od rana poklocilam
reakcja prawidłowa! :ico_haha_01:
Julie jak ząbki? nocka przespana, czy wampirek sie budził? :ico_oczko:
Beata oby i tobie poszło tak szybciutko jak Madzi :ico_ciezarowka:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 lip 2007, 15:01

kasik dokladnie jak aksia pisze - na stronie nhs wpisz european insurnce card i ci wyjdzie formularz- moze nawet zaraz znajde bo maly spi bidulek- zeby go mecza i ma katar i tyemperature juz nie iem jak mu pomoc :ico_noniewiem:
ja mam na siebie meza i malego tydzien i do dom u ci przysylaja :ico_haha_01:
to ja tez pod marcysie zalatuje hihihih bo ja mam aktualnie bialy perlowy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 lip 2007, 15:50

kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani jaka szkoda, ze ty tak daleko ode mnie mieszkasz ja sie tak lubie alkoholozować, a tu prosze...wymarzona towarzyszka wieczornych wypraw
helloooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez tu jestem i chyba najbardziej lubie sie alkoholozowac ze wszystkich, a tu co????????? kto mnie tak urządził????????? mój kochany Jacuś!!!!! piwa nie miałam w ustach od wieków :ico_olaboga: ale jak odstawie od cyca to pamiętaj Kasia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: mój bedzie musiał załatwic toczkę z plandeką zeby do chaty mnie przywieźć :ico_brawa_01:
gosia888 pisze:marta moze masz nastroj przedporodowy co??/

raczej nie Gosiu!!!! mielismy dzis jechac nad morze, bo moje zycie jest takie cieekawe odkąd siedze na macierzynskim ze ho ho! a mój stwierdził, ze nie ma czasu bo musi lezec na kanapie :ico_szoking: :ico_puknij:
lucy23 pisze:marta do oliverka przyjezdza dzis babcia,czyli moja przyszywana tesciowa jestem tak szczesliwa,ze juz sie z t od rana poklocilam

Lucy nie przejmuj sie kochana :ico_olaboga: mnie to tez czeka :ico_zly:
jakbys nie karmiła piersią to byś sie nawaliła, przynajmniej po pijaku idzie znieść teściowe i ich " dobre rady" :ico_smiechbig:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość