Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lis 2010, 15:50

teraz pewnie by latal za nimi wszedzie
na pewno :ico_haha_01: Kiara rwie sie do kotow sasiadki, a one uciekaja przed nia, dzikusy :ico_oczko: za psami tez sie oglada i dokucza naszemu jak moze :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 lis 2010, 15:52

a one uciekaja przed nia, dzikusy
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lis 2010, 16:54

za oknem mloty pneumatyczne poszly w ruch, az cale mieszkanie mi drzalo :ico_szoking: ale jeszcze stoi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

02 lis 2010, 17:14

Cześć Dziewczyny,

mam nadzieję, że wybaczycie mi to, że rzadko wpadam do Was ostatnio. Trudno się do kompa dostać.o u mnie sytuacja bez zmian. R. jedzie w sobotę do Niemiec do pracy. Także od soboty wracam do Was.

Tak na szybkiego rzuciły mi się fotki Justynki :-D Bomba!

Wiki dalej chora... teraz przyjmuje antybiotyk, bo miała jakieś szmery na płuckach, dostaliśmy też z przychodni aparat do inhalacji, ale niestety mam wrażenie, że to niewiele pomaga. Już mam dość... Chodzić jej się już nie chce, jak tylko większa odległość do pokonania, to na czworaczki. Za to jak tylko przypadkiem natrafi na moją rękę, spodnie itp. to ciągnie mnie za sobą i spacerujemy tak po mieszkaniu. Troszeczkę ładniej je, to co ugotuję :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2010, 10:22 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 lis 2010, 18:48

leona, Helen, my mamy w domu 2 psy i kota ale nie widze nadmiernego zainteresowania u malej.zwierzeta stare i niemrawe,moze dlatego :ico_oczko:
inia1985, to czekamy do soboty :ico_oczko: i zdrowka dla Wiki :ico_sorki: co do chodzenia to moze sie zrazila..ale na pewno jej przejdzie nie martw sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2010, 22:42

inia1985, oby ta rozłąka rzeczywiście wam pomogła :ico_sorki: :ico_sorki: A my czekamy do soboty :-D
Wiki dalej chora... teraz przyjmuje antybiotyk, bo miała jakieś szmery na płuckach
szybkiego powrotu do zdrowia :ico_sorki:
my mamy w domu 2 psy i kota ale nie widze nadmiernego zainteresowania u malej
nasza kota dziadków maltretuje a ten jej na to pozwala :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lis 2010, 23:47

inia1985, mam nadzieje, ze ta rozlaka bedzie lekarstwem dla Waszego zwiazku :ico_sorki:
Wiki dalej chora...
ech te chorobska :ico_chory: :ico_zly: wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla Wikusi :ico_sorki:
zwierzeta stare i niemrawe,moze dlatego
:ico_haha_01:
nasza kota dziadków maltretuje a ten jej na to pozwala
w koncu ktos zwrocil na niego uwage :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

03 lis 2010, 12:08

nasza kota dziadków maltretuje a ten jej na to pozwala :ico_puknij:
ale kot czy dziadek? :ico_haha_01:
u nas z rana goraczka u malej,prawie 39 st,dalam nurofen i spadlo ale dalej nie je tylko pije..a dziasla nawet nie sa zaczerwienione..jak to sie bedzie dalej utrzymywac to pod koniec tyg zajrze z nia do lekarza,moze to jakas infekcja tylko objawow innych nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

03 lis 2010, 12:11

Cześć
sorki, ale nawet nie mam czasu na pisanie... dzieci tak szaleją, że rzadko teraz siedzę na kompie.
Szymuś coraś śliczniej mówi i jest chętny do nauki literek. Właśnie siostra kupiła mi takie na magnez na lodówkę, niech się bawi i dała mu ksiązki do pierwszej klasy...
no, oczywiście nie będę go zmuszać do nauki :-D
Nadal chętnie siada na nocniku, ale bez efektu ...
Codziennie chodzimy na spacerki, dzieci od razu idą spać.
Asia coraz częściej odrywa się od mebli, ale od razu pupa jej się trzęsie, wygląda to komicznie. Jest taka szczęśliwa jak ją się prowadzi.
Ostatnio czesto budziła się w nocy, więc postanowiłam ją tego oduczyć i zamiast cyca dostaje butelkę z herbatką. Oj, były krzyki, ale na druga noc obudziła się tylko 1 raz :ico_brawa_01: i jak na razie tak jest.


A dla wszystkich dzieciaczków za skończenie kolejnych miesięcznic - :ico_tort: Sto lat!!

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

03 lis 2010, 12:22

dorotaczekolada, kotek ma obciete pazurki wiec nie ma czym drapac, a koty mielismy zawsze tylko jak bylam w ciazy to nam zginął i teraz dopiero wzieliśmy nowego
Może jak zatęskni, to coś zrozumie.
miejmy taka nadzieje :ico_sorki:
my mamy w domu 2 psy i kota
niezle

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości