Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sie 2008, 08:15

Hello

a co to nikt jeszcze nie wstal

moja waga daje jeszcze duzo do zyczenia zostalo mi jeszcze 6kg a ze wczesniej wazylam duzo to wyglada to okropnie no ale teraz jak pracuje waga idzie w dol wiec mam nadzieje ze jednak to wszystko zrzuce

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 sie 2008, 08:44

Cześć :-)
Ja już nie śpię od 7, Ula właśnie się obudziła i się do mnie uśmiecha :-) Stawiamy :ico_kawa: mrożoną, bo znów u nas gorąco :-)
Fintifluszka pisze:Pinko muszę Ci powiedzieć, że u Uli wszystko się odbywa bardzo podręcznikowo :ico_oczko: skoro już siedzi to zaczyna pędrać do tyłu-i to jest podobno naturalna kolejność... :-)

A mnie się wydawało, że troszkę jest z tyłu za Waszymi maluchami, bo jeszcze nie pełza do przodu :-) hehhehe.
mariola, współczuję bólu nogi, może powinnaś iść do lekarza, a jeśli coś sobie złamałaś?
Zmykam do mojego bąbla, bo mnie tu zaczepia :-)
Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 sie 2008, 10:05

Dzień dobry

Gabriel śpi od godziny
rano się z maty edukacyjnej wturlał pod łóżko :ico_haha_01: razem Go wyciagaliśmy, żeby się w łepek nie puknął :ico_oczko:

próbujemy robić listę pod tytułem "co zabrać na wyjazd" ale coś nam nie idzie :ico_oczko: mamy napisane "1" póki co... pewnie połowy rzeczy zapomnimy :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-08-02, 10:12 ]
Gabcioch pod łóżkiem
Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 sie 2008, 13:47

czesc wam noga lepiej spuchnieta ale nie boli juz tak a siniak bedzie niezly .Amelka zaczyna pelzac w strone zabawek to moje dziecko wogole nie chce lezec na plecach..Oduczamy ja noszenia ciezko to znosi.

[ Dodano: 2008-08-02, 14:00 ]
Obrazek
Obrazek
a to moje trzy corki no jedna chrzesniaczka

Obrazek
a to kuzyn o 4 mc mlodszy
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-02, 14:01 ]
aha iwona nie pokazuj mamie jaka dzialka nieokoszona bo sie zalamie ha ha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 sie 2008, 16:49

Coś mało naskrobałyście, my na dzisiaj koniec bo się na deszcz zapowiadało i plandekę już zarzucili, a na górze dzisiaj juz jedną ścianę postawili, więc już powoli będzie zaczynać wyglądać to jakoś.

Co do wagi to mi jeszcze około 8kilo zostało, teraz na liczniku ogromne 63 kilo :(

Aha i nowa nowość u nas to taka że jedynka na górze przecięła dziąsło i pewnie za dwa trzy dni coś zacznie wyłazić, więc będzie już mógł kasować bilety :ico_oczko:

No i upał okropny jest że Artur w rampersie na ramiączkach spocony :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 sie 2008, 18:44

dziewczyny, ciągle o czymś zapominam i mi się przypomniało :ico_oczko: otóż tydzień po tym jak skończył mi się okres, który trwał prawie 6 dni znowu zaczęłam krwawić :ico_szoking: i to trwa już z 4-5 dni i nie wiem co jest grane, nie zarejestruje się już przed wyjazdem, więc jak mi nie przejdzie do wtorku to będę się musiała bez kolejki wepchnąć do lekarza-nie wiem kurde co jest grane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sie 2008, 19:32

Fintifluszka pisze:dziewczyny, ciągle o czymś zapominam i mi się przypomniało otóż tydzień po tym jak skończył mi się okres, który trwał prawie 6 dni znowu zaczęłam krwawić i to trwa już z 4-5 dn


justyna ja mialam okres w kwietniu i od tamtego czasu nic

mariola fajne fotki ale za pozno napisalas pokazalam mamie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 sie 2008, 20:26

My już po kąpieli, Ula wciągnęła butlę kaszki i woła o jeszcze, więc muszę lecieć z cycem. Pogoda u nas dzisiaj w kratkę, rano deszcz, później trochę słońca i znowu deszcz i tak w kółko.

Mariola, Justyna fajne zdjęcia, Gabik pod łóżkiem zadowolony :-)
Ja miałam okres w czerwcu i wczoraj znów dostałam. Może Justyna powinna ś przejść się do lekarza, a może to nic groźnego.
Zmykam, bo Ulek marudzi...

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 sie 2008, 22:28

hey dziewczyny! ja tylko na moment.

u nas wszystko ok!

wróciłam dzis z nad morza!


koniec wyjazdów póki co i wreszcie do Was ponownie dołączę!
pewnie i tak juz o mnie zapomniałyście bo nie było mnie tyyyyyyyyyyllllle czasu!
nie mogłam - nie miałam czasu.
po powrocie z anglii miałam dwa tyg w domu i to w szalenstwie i potem pakowanie nad morze. ale teraz juz chyba posiedzimy w domku na dłużej!

Postaram sie jutro napisac wiecej co u nas i powklejac fotki, a teraz bede uciekac dfo spania bo zmeczona okrutnie jestem. całą noc pociagiem i oczywiscie nie spałam wiec padam!

do jutra pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sie 2008, 23:59

Marcia witamy !!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość