Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 gru 2008, 10:07

poccoyo śliczny maluszek taki pulchniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a jak wkońcu nazwaliście synka???

Ja nadal się kulam :ico_placzek: nasz miesiąc się skończył a ja jeszcze nierozpakowana. . . mężusiowi skończył się urlop i dziś poszedł do pracki tak mi bez niego dziwnie teraz. Ale oczywiście jak zacznę rodzić to znów weźmie sobie urlopik :ico_brawa_01:

Całuski dla wszystkich szczęśliwych mausiek :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

01 gru 2008, 10:11

poccoyo gratulacje, słodki Maluszek!!

Motylku mam nadzieje, że właśnie się rozdwajasz, albo że udało się do północy :-))

Wiola już kolęda?? Szybko jakoś, u nas Ksiądz będzie po świętach takze 2 dni i mamy w planie poważną rozmowe o chrzcie i ślubie, ciekawa jestem jak to będzie..

Jaś dał mi dzisiaj popalić w nocy, bo nie spał od 1.30 do prawie 4 a ja z nim, był grzeczny bawił się rączkami, chyba odkrył, że je w ogóle ma :-)) teraz zobie śpi w najlepsze..

Dzisiaj przymierzałam spodnie z przed ciąży i jakie było moje zdziwienie, jak się w nie zmieściłam i jeszcze całkiem dobrze w nich wyglądałam :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 gru 2008, 10:27

poccoyo gratulacje cudowyny ten maluszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Motylek22, trzymaj sie kochana, wiem co przezywasz, ale to juz tylko kwestia dni a moze godzin :-D
#ania#, tak u nas juz po koledzie, w tym roku szybko, ale za rok bedzie dopiero po swietach. Jesli chodzi o chrzciny to mamy juz zaplanowane na 6 grudnia w sobote. Wiec znowu impreza i goscie, nie bedzie ich duzo bo tylko dziadkowie i chrzestni ale cos przygotowac trzeba. Jednak zdecydowalismy sie na katering, kasa ta sama a tak oszczedze czas na szykowaniu wszystkiego.
Moj maly miał wieczorem chyba kolki, a mnie skonczyły sie te herbatki i mały strasznie płakał, smarowałam mu brzuszek i masowałam, ale biedaczek długo sie meczył. Nie wiem czy to nei po tym mleczku bebiko bo zaczełam je dawac od paru dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 gru 2008, 10:32

wiola85 a Wasz Filipek ile dni po terminie się urodził? Może to taki zwyczaj wszystkich Filipków :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 gru 2008, 10:37

wiola85 a Wasz Filipek ile dni po terminie się urodził? Może to taki zwyczaj wszystkich Filipków
urodził sie 6 dni po terminie :ico_haha_01: a ty ile dni po jestes?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 gru 2008, 10:43

wiola85 dzisiaj właśnie 6 dzień :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może się sprawdzi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-01, 09:47 ]
Zobaczcie jak wczoraj moja Gbrysia zasnęła na moim brzuszku :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

01 gru 2008, 10:49

#ania#, = Maja jeszczew nie odkryła rączek hihihih. Czekam jak to zrobi. A teraz jeszcze smacznie chrapie. Gratuluję założenia spodni. Mi jeszcze daleko do tego :ico_placzek: Tak szczerze powiem, ze powinnam schudnąć jeszcze 5kg do wagi sprzed ciąży ale chciałąabym 8. Wtedy juz będę się mieścic we wszystkie ubranka, szczególnie spodnie- ukolubione rybaczki. Ach, ciągle sie ruszam, spacery z Mają, aerobik codziennie, nie jem praktycznie sodyczy, karmię cycem i co? I waga stoi jak zaklęta. Od dwu tygodni ani drgnie. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Zazdroszcze Ci :ico_haha_02:

wiola85, - biedny ten Twój maluszek. Maja tylko raz wtedy miała problemy z brzuszkiem. ALe dzieki Wam podałąm jej tą herbatkę i przeszło. Dzi Maja spi jak zabita. Zjadła solidną kolację o 21 (100ml mojego ściągnietego mleczka),zasnęła koło 22 i wstała dopiero o 6 rano :ico_szoking: :ico_szoking: Myslałam że mi piersi pękną od mleka. Szybko ściągnęłam i dałam małej, dodatkowo jescze cycuś po pół godzoinie spała znowu i tak sobie śpi. Zaraz ją wynukam, pokarmię i na sapcerek pójdziemy bo ładna pogoda.

Motylek22, - trzymam kciuki, dzielna kobietko.

Mój kotek walczy z piłką hihihihih, kot- morderca piłek.
Wczoraj kurier przywióżł paczkę z Kanady. Słodki ubranka, czapeczki, skarpeteczki. Cuda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MIŁEGO DNIA MAMUSIE I PRZYSZŁA MAMUSIU (CHOĆ TAK NAPRAWDĘ EMILKO TEŻ JESTEŚ MAMUSIĄ OD 9CIU MIESIĘCY :ico_brawa_01: )

[ Dodano: 2008-12-01, 09:56 ]
Aha, ja małej podawałam BEBILON NA KOLKI I ZAPARCIA, taka niebieska, okrągła puszka. Nigdy nic jej nie było po Bebilonie, w spzitalu tez dawali bebilon. Moze tego spróbujcie dla maluszków. Ja polecam bardzo. Choc juz od ponad dwu tygodni nie dokarmiam małej tylko cycuys w ruchu.

[ Dodano: 2008-12-01, 09:57 ]
Motylek22, = ojejej, jak pieknie :ico_brawa_01: śliczn ata Gabrysia :ico_brawa_01: A Ty Emi jak pieknie wyglądasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 gru 2008, 11:27

Motylek22, = ojejej, jak pieknie śliczn ata Gabrysia A Ty Emi jak pieknie wyglądasz
Dziękuję kochana :-) Gabrysia jest kochana :ico_brawa_01: A na zdjęciu widać jakie mam ręce spuchnięte :ico_haha_01: Jak baloniki :ico_oczko:

Ok ja lecę się szykować na KTG idę na 12.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 gru 2008, 14:08

wiola85 dzisiaj właśnie 6 dzień może się sprawdzi
hihi oby tak było :-D Moj Filip urodzil sie o 21.15 wiec jeszcze do wieczorka daleko :-D Slicznie wygladasz na zdjeciach, naprawde ciaza Ci słuzy :ico_oczko:
blumek, my tez na spacerek sie wybieramy, słoneczko swieci wiec kozystac trzeba :-) a maly to lubi wiec nie bedzie problemu :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

01 gru 2008, 15:53

Zdążyłysmy wrócić przed wielkim deszczem :ico_brawa_01: ale zmarzalam, az mnie gardło drapie, Gorąća herbata musi być :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość