Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 wrz 2011, 09:58

no sennosc i mnie dokucza,no ale nic,damy rade :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 wrz 2011, 10:13

u mnie po sodzie sie zapieniło jak piwo, wieć chyba chłopak, zobaczymy w marcu czy sie sprawdzi:)
u mnie tez sie zapienilo ... :ico_oczko: .. ale robilam to z przymruzeniem oka :-D

[ Dodano: 01-09-2011, 10:14 ]
Hej dziewczynki;) wczoraj byłam u lekarza i jestem w 5tc 2d i termin mam na początek maja;)
super wiesci .. ja gdy poszlam na pierwsza wizyte tez bylam w 5tc2d :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-09-2011, 10:16 ]
iw_rybka, ja mam taki apetyt ze w szoku jestem :ico_szoking: co 2 h musze cos zjesc :ico_haha_02:
mi ten apetyt to chyba stanol w miejscu :ico_oczko: wczoraj weszlam w 3 miesiac i nie przytylam jeszcze ani 1 kg a nawet schudlam 1 kg i tak pozostalo :ico_haha_01:

dzwoneczek to dobrze ze plamienia ustaly :ico_sorki: na pewno juz nie wroca :-)
dzis idziesz na badania prawda ?? jak wrocisz masz szybciutko nam przekazac pozytywne wyniki :ico_oczko:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 wrz 2011, 11:38

moja mała tez chodzi po domu i szuka siostry

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 wrz 2011, 12:38

Witam

rybko jak uda mi sie zrobić zdjęcie to wstawię... :ico_haha_01:

Z Zuzią jadłaś jabłuszka powiadasz... :582: hm....ciekawe :-D

tak , tak po badanku dam znać, choć wyniki dopiero za parę dni będą.

rybko do swego lekarza mam w poniedzialek rano i sie zapytam czy warto już wziąć L4. Choć już dobrze sie czuję... :ico_sorki:
u mnie tez sie zapienilo ... :ico_oczko: .
jak nic chłopak :-D :ico_oczko:
wczoraj weszlam w 3 miesiac i nie przytylam jeszcze ani 1 kg a nawet schudlam 1 kg i tak pozostalo :ico_haha_01:
tak miałam w pierwszej ciązy...ale potem zaczęło lecieć, i lecieć do przodu...az naleciało 20 kg :ico_zly: a teraz to już mi leci... :ico_szoking: już okolo 3 kg przytyłam :ico_wstydzioch:


Boże dziewczyny w przedszkolu był koszmar...jak tylko wszedł do sali to płacz, krzyk i lament :ico_placzek: pani chciala go zagadać to zaczął tupać nogami i większy ryk...wyszłam (uciekłam) po godzinie jak troszkę zabawił sie zabawkami...z rodziców prawie jako ostatnia wyszłam :ico_zly: jak tak bedzie codziennie to nigdy nie zdąrzę do pracy :ico_szoking: :554:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 wrz 2011, 12:43

jagodka24,
Boże dziewczyny w przedszkolu był koszmar...jak tylko wszedł do sali to płacz, krzyk i lament :ico_placzek: pani chciala go zagadać to zaczął tupać nogami i większy ryk...wyszłam (uciekłam) po godzinie jak troszkę zabawił sie zabawkami...z rodziców prawie jako ostatnia wyszłam :ico_zly: jak tak bedzie codziennie to nigdy nie zdąrzę do pracy :ico_szoking: :554:
no niestety takie sa poczatki :ico_noniewiem: bedzie lepiej :-) wiesz.. dla niego to tez pewna nowosc... obcy ludzie i dzieci ... moze nie potrafil sie odnalezc :ico_noniewiem: trzymamy kciuki :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 wrz 2011, 12:46

jagodka24, widze,ze nasze dzieci beda mialy podobna roznice wieku :ico_oczko: Pamietam cie jak bylas z pierwsza corcia w ciazy :ico_oczko:
Choć już dobrze sie czuję... :ico_sorki:
- nie wpieniaj mnie,bo bedziesz bita i szarpana i lamana na kole :-D co musi sie stac,zebys poszla na to L4 :ico_nienie:
Z Zuzią jadłaś jabłuszka powiadasz..
- najpierw byla faza winogrona,a potem jablka az do samego konca :ico_sorki: :ico_sorki:
jak tak bedzie codziennie to nigdy nie zdąrzę do pracy :ico_szoking: :554:
- pojdziesz na zwolnienie,to bedziesz miala czas :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 wrz 2011, 13:08

trzymamy kciuki :-D
przydadzą sie :ico_haha_02:
nie wpieniaj mnie,bo bedziesz bita i szarpana i lamana na kole :-D co musi sie stac,zebys poszla na to L4 :ico_nienie:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: już sie boję :ico_oczko: posłucham rad mego lekarza...jak wyśle mnie to potulnie przyjmę jego nakaz!!!Choc on mi mowił ze jak potrzebne zwolnieni to on w każdej chwili mi je da :-D
pojdziesz na zwolnienie,to bedziesz miala czas :ico_oczko:
hihi g:DD

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 wrz 2011, 13:17

posłucham rad mego lekarza..
- no :ico_nienie:

i dawaj zdjecia malpo,czekam :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

01 wrz 2011, 15:50

dzwoneczek82 napisał/a:
Z Zuzią jadłaś jabłuszka powiadasz..

- najpierw byla faza winogrona,a potem jablka az do samego konca
Witam co do jabłek,winogron i słodkiego to u mnie chyba obojniak będzie bo wcinam jabłka i drozdzówki :):) z Antkiem mnie na slodkie nie ciągło a teraz drożdzówki są jedyna rzeczą która ze mnie nie wychodzi:( bo z jabłkami i winogronami chociaz mam smaak to już raczej trudniej zeby nie wyszły . Kochane w pierwszej ciązy tez miałam mdłości ale takie delikatne i napoczatku schudłam 3 kg a przybrałam 17 kg a teraz to już schudłam 4,5 kg i nie zapowiada się zebym narazie przybrała :( a potem pewnie jak przybiore to się do drzwi nie zmieszcze ;)
Boże dziewczyny w przedszkolu był koszmar...jak tylko wszedł do sali to płacz, krzyk i lament pani chciala go zagadać to zaczął tupać nogami i większy ryk...wyszłam (uciekłam) po godzinie jak troszkę zabawił sie zabawkami...z rodziców prawie jako ostatnia wyszłam jak tak bedzie codziennie to nigdy nie zdąrzę do pracy
dacie rade jeszcze kilka dni i nie będzie chciał iśc do domu :):)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 wrz 2011, 16:08

Mi sie chce jesc doslownie wszystko. W 1 ciazy przytylam tylko 8 kg, w drugiej 11 a teraz to bedzie szal pal haha

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość