gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 gru 2011, 11:59

- nic mi sie nie chce i nie mam na nic sily :-(
haha to tak jak ja. Rano budzę się niedobrze mi od razu lecę po sok pomarańczowy. Muszę się szykować do pracy. W pracy ciągle tak do niczego się czuje niby nie jest źle a tak coś na żółądku siedzi do tego taki metaliczny posmak w ustach jak po antybiotyku i to jeszcze w pracy trzeba siedzieć. Do domu padnięta wieczorem wracam (wczoraj mi się pociąg opóźnił i byłam dopiero o 20 w domu :ico_zly: :ico_zly: ) jem coś kręcę się chwilę i trzeba iść spać. Już nie mogę się doczekać świąt i wolnego wtedy będę leżała i nic nie robiła :-D no może filmy oglądała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 gru 2011, 12:03

gosia888, ja nie mam metalicznego posmaku tylko taki niefajny dziwny slodki i tez sie nie moge go pozbyc :ico_noniewiem:
Musimy przetrwac ten pierwszy trymestr - potem mam nadzieje,ze bedzie juz tlyko lepiej ;)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 gru 2011, 12:03

idąc za przykładem koleżanki mad piję wodę niegazowaną z cytryną zobaczymy czy pomoże oby :ico_sorki:

[ Dodano: 14-12-2011, 11:04 ]
potem mam nadzieje,ze bedzie juz tlyko lepiej ;)
musi być :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 gru 2011, 17:31

Witam :ico_ciezarowka:
od razu przepraszam ze sie nie odzywałam ale jakaś padnięta jestem. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziewczyny czy to możliwe ze mdłości mi już ustępują czy raczej niepokojące ze tak szybko? Muszę się pochwalić ze dzisiaj od rana zasuwałam na "szmacie" i wysprzątałam na błysk nasz pokój ( najwięcej trudności sprawiły mi półeczki zrobione z regipsów jest i 4 po każdej stronie okna czyli w sumie 8 i musiałam się uskakać ehhh ale już z głowy na Święta) i kuchnie i zrobiłam placki ziemniaczane tylko trochę chyba za dużo bo męża nie ma teściowa wróciła dopiero teraz więc chyba będziemy jeść dwa dni :-) no ale koleżanka przychodzi to jej usmażę jeszcze hi hi. Teraz to chyba muszę się położyć bo padnięta jestem...

agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

14 gru 2011, 18:48

witam dziewczynki jak tam nastroje przed świąteczne???ja jeszcze dwa dni i będę widziała swoją swoje dzidzie :ico_haha_02: pierwsze usg wykryło podejrzenie ze moze być ciąża mnoga a te ma potwierdzić lub zaprzeczyć.Dziewczyny czy to możliwe bym już odczuwala ruchy maleństwa delikatne i nie cały czas???to moja trzecia ciąża ale no jak to powiedzieć nie jestem taka strasznie chudziutka więc tak się zastanawiam czy jest to juz możliwe czy to w kiszkach się cos przewraca???Pozdrawiam i dobrego wieczorku no i stawiam :ico_tort: za kolejny tydzień jeju to juz 12 kiedy to minelo???

Awatar użytkownika
jolcia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2011, 14:56

14 gru 2011, 19:28

a ja jutro mam 2 usg, na poprzedniej wizycie lekarz mi powiedział że nie można wykluczyć ciąży mnogiej pomimo że wyraźnie widać było jeden pęcherzyk a wtedy byłam w 7tyg
jutro wszystko się wyjaśni

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 gru 2011, 22:00

o to widzę że na wątku mogą być dwie pary bliźniąt :ico_brawa_01: dajcie znać po usg co i jak :ico_sorki:
Dziewczyny czy to możliwe ze mdłości mi już ustępują czy raczej niepokojące ze tak szybko?
ciesz się a nie przejmujesz. Myślę że nic w tym nie niepokojącego.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 gru 2011, 22:14

hej dziewczyny jak wieczor mija? Mnie meczy katar jak co wieczor,ale czytalam ostatnio ze to moze byc normalne w ciazy bo jakies hormon sie uwalnia ktory moze powodowac nocny katar :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 gru 2011, 22:17

Madleine, ja właśnie dzisiaj rano obudziłam się z zatkanym nosem ale jak wstałam to już w porządku było. Padnięta jestem a jeszcze się nie kąpałam, tak mi się nie chce. Do tego mdli mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

14 gru 2011, 22:20

gosia888, mnie tez jeszcze czeka kapiel a najchetniej to bym poszla od razu do lozka.Jeszcze maz chce lampe dzis montowac ;/
Mnie katar meczy juz 2 tygodnie - w dzien jest w miare ok,najgorzej w nocy bo nos mam zatkany kompletnie i strasznie mnei to męczy ,a zadnych lekow nie moge wziac ;/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość