Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 lut 2012, 14:27

my po spacerku niestety dziś dość krótki bo wieje znowu paskudnie ale że słonko świecie prześlicznie to i tak troche pochodziliśmy tylko co chwile wózkiem manewrowałam żeby był tyłem do wiatru a teraz Kubuś jeszcze śpi przy otwartym oknie :ico_haha_01: a ja sie biorę za obiad

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2012, 14:41

Ja właśnie czekam na męża bo stelaz wózka został w samochodzie i też smigamy na spacerek. Przy okazji zgloszenie Emilii do przedszkola zaniesiemy :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lut 2012, 14:46

Aga i super takie sesje sa extra z suszarka i smieszne, moja tez usikala te reczniki biale co dopiero kupilam :-D ale za to bardzo skoncentrowana mine miala przy tym :-D

dzwoneczek Hania juz prawie caly czas na sztucznym jedzie tym bardziej w nocy, w dzien czasami jej cyca daje ale juz tam prawie nic nie ma bo mala sie przy tym denerwuje

umowilam wizyte u ginki i mam w piatek na 13.30 tak strasznie sie boje co powie ze plakac mi sie chce, zreszta za kazdym razem jak tam zagladne zeby spojrzec czy cos sie cofnelo to lzy mi same leca :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2012, 14:53

Beatka78, będzie dobrze, zobaczysz. I nie zaglądaj na dół bo tylko niepotrzebnie się nakrecasz :ico_oczko:
Wieczorem może uda mi się zrzucić fotki z aparatu to coś wrzuce :-)
Mam już pomysł na następne zdjęcia tylko do tego mężabędę potrzebować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 lut 2012, 15:39

hej laski

my po wizycie kontrolnej u lekarki , niby płucka i oskrzela czyściutkie ,gardło też ,a katarem mam się nie przejmować i dalej inhalować niunię i psiuka solą morską.
tylko mnie ta chrypa denerwuje i krztuszenie sliną ,ale lekarka powiedziała ,że tak jeszcze z miesiąc może byc :ico_olaboga:

wiecie co niby nie wierze w takie rzeczy ,ale była u nas wczoraj prababcia i mówię jej ,że niunia tak niespokojnie śpi sama nie poleży tylko krzyczy i na raczkach ciągle chce byc ,a babcia się mnie pyta czy mam wodę święconą no to jej dałam . A ona wzięła Lenę na rączki posmarowała jej oczy ,nosek ustka i uszy wodą św. zrobiła krzyż na czole i powiedziała coś w stylu nich odejdą od Ciebie wszystkie złe uroki i myśli w imię Jezusa Chrystusa i niech Najświętsza Panienka ma Cię w opiece :ico_noniewiem: i wiecie co pierwszą nockę od dawna pieknie przespała 2 pobudki na jedzonko były ale zaraz po tym zasnęł sama :ico_szoking: teraz jak wróciliśmy też sama na kanapie usnęła i smoka zaczęła ssać. jestem w szoku trzymajcie kciuki oby jej tak zostało :ico_sorki:


szyszeczka kochana jesteś super mamusia ,wiem ,że wam cięzko ,ale dacie radę trzymam kciuki i przesyłam buziaczki dla Laurki :ico_sorki:

Beatka78, trzymam kciuki ,będzie dobrze ..daj zna co Ci położna powiedziała :ico_sorki:

yyy miała coś jeszcze napisac ale nie pamiętam co :ico_puknij:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lut 2012, 15:55

Jadzia, w avatarku nowa Ty w nowej fryzurce ? :-)
Może prababcia oduroczyła Lenkę faktycznie :ico_noniewiem:

Co do ciemieniuszki to póki co tfu tfu problemu z tym nie mamy.Po kąpieli smaruję główkę małej oliwką z HIPPa i nic się nie dzieje.

Beatka78, chyba już nastawiłaś się na karmienie butlą co ? Wyczuwam to w Twoich słowach. Ale nie ma co być złym na siebie czy coś. Najważniejsza jest miłość dla maluszka, a nie to jakie mleczko wcina.
Jeśli o podwozie chodzi, to tak jak Aga26 pisze -nie zaglądaj tam. Wizytka tuż tuż to lekarz na pewno podziała co w kierunku by ok było.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 lut 2012, 15:59

my też po spacerku :)
Amelka była 2 godz :D z czego 45 min spała w wózku na balkonie a my z Igorem robiliśmy ciastka heh Igor mówi ze zrobimy dla taty ciastka a tata powie "ach ta moja zona zrobiła to muszę zjeść " :ico_smiechbig:
a ty zawsze tak malo wody malej wlewasz ? my troszke wiecej wlewamy i Hania jest w pol przykryta woda
to R. szykuje nam wodę do kąpieli i raz naleje więcej raz mniej :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lut 2012, 16:03

Kąpiąc maluchy kładziecie je normalnie na plecki ? Nie trzymacie na ręce ?

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 lut 2012, 16:08

Kąpiąc maluchy kładziecie je normalnie na plecki ? Nie trzymacie na ręce ?
my mamy taką gąbkę
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lut 2012, 16:12

Taka gąbka w takim razie dużo bardziej ułatwia kąpiel. Musimy sobie ją sprawić i przetestować :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość