Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

16 cze 2012, 17:01

Martalka, to się nie dziwię, że nie masz na nie ochoty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 cze 2012, 17:20

dziewczyny !! moja mala zrobila kupke a gdy sie przyjzalam to zauwazylam dosc spora ilosc sluzu :ico_noniewiem: :ico_szoking: pierwszy raz sie cos takiego zdarzylo :ico_sorki: czy to moze byc cos powaznego ??

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

16 cze 2012, 17:25

kingoza, na moje, jeśli śluz się pojawia dłuższy czas to warto się tym zainteresować a jeżeli jednorazowo to nie ma co się przejmować za bardzo od razu. Obserwuj. Karmisz piersią - może poprostu małej coś nie podpasowało.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 cze 2012, 17:49

jeśli śluz się pojawia dłuższy czas to warto się tym zainteresować a jeżeli jednorazowo to nie ma co się przejmować za bardzo od razu.
wiem, ale ja juz czytalam ze to moze byc z powodu podraznionego jelita albo jakas choroba .. ja narazie to byl pierwszy raz .. ale bede obserwowac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 cze 2012, 19:59

kingoza, Tobiaszo budzil sie zawsze z placzem. uspokajanie na wszelkie inne sposoby nie skutkowalo, wiec dostawal mleko i byl spokoj. po oproznieniu flaszki - 240ml - byl spokoj :ico_sorki: i spal do ranca.. chociaz idac spac tez dostawal flaszke mleka - znow 240ml.

na szczescie to sie skonczylo :ico_sorki: ladnie spi cale noce. tylko odkrywa sie na potege :ico_olaboga: ledwo sie go przykryje kolderka czy kocem, a juz wierzga :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 cze 2012, 20:50

tibby, mój Łuk do tej pory tak wierzga :ico_oczko:
Martalka normalnie jak karmie przegladam jakis blog kulinarny i zawsze mi cos wpadnie w oko :-D niestety. Jedlismy juz zapiekanke ziemniaczana ze szpinakiem (pyszna), tarte z botwinką, legumine z ryzu (czyli ryz z jabłkami wypasiony), placuszki z kaszy manny, czekoladowe i owsiane, pizze... No i ciasta.... zaraz wyjmuje z piekarnika krakresy serowe :-D do piwka jak znalazł :-D
Znaczy mąż piwko, ja krakersy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 cze 2012, 22:02

tibby, moja majka nadal się budzi
już nie codziennie ale budzi się
wczoraj znowu nam zrobiła jazde że chce picie!!! czyli mleko
darła się 1,5 godz bez przerwy w końcu M dał jej wode i zaakceptowała bo takto nas biła, krzyczała i piszczała
majka teraz waży cos ponad 13 kilo więc podobnie
na noc wypija 180ml mleka i tyle tez domaga się w nocy
rano też wypija

ja się nie śpieszę z wprowadzaniem nowego jedzenia bo nie mam na nie kasy
a gotować tez nie bede bo nie mam dostępu do pewnych warzyw i mięska więc to się mija z celem
jedno co do mnie przemawia jeśli chodzi o jedzonko inne niż mleko to to że jednak warzywka zasycą ale nie spowodują roztycia o które niekótrzy się boją

ja dzisiaj sprawdziłam w książeczkach dziewczyn i Iwo co prawda jest najcięższy w tym wieku ale minimalnie bo o 200-100 gr więc właściwie idą łeb w łeb

moj ma cały czas prawie śluz w kupie

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

16 cze 2012, 23:20

moja mala zrobila kupke a gdy sie przyjzalam to zauwazylam dosc spora ilosc sluzu :ico_noniewiem:
śluz czasem też schodzi z dróg oddechowych w taki sposób- jak mała kaszlała czy coś to właśnie może tak drogi oddechowe się oczyszczają...
ledwo sie go przykryje kolderka czy kocem, a juz wierzga :ico_haha_01: :ico_haha_01:
spokojnie, ja do tej pory wierzgam :ico_oczko: M zawsze śmieje się ze mnie bo rano prześcieradło ma tylko on a kołdra to już w wielu miejscach była :ico_wstydzioch: najlepsze jest to że Piotrek ma to po mnie :ico_sorki: nie wiem jak to robił ale kładłam go na flanelce w wózku to zawsze była pościągana a kocyk skopany w nogach :ico_wstydzioch:
a gotować tez nie bede bo nie mam dostępu do pewnych warzyw i mięska
ja chciałam gotować, ba, nawet kupiłam małe pojemniczki żeby mrozić na kilka porcji.. ale doszłam do podobnego wniosku- jak mam jeździć kilkadziesiąt km po mięso z królika czy jagnięcinę i płacić za to nie wiadomo ile to lepiej słoiczek kupić..
a mój Piotruś idzie spać o 20-20.30, budzi się 1-2 w nocy i śpi na butli do 6 rano... a po cycu to co max 2 godziny pobudka... ub.nocy to opróżnił cyce w mig, dostał 90ml mm i spał do 6.30 :-D jak ja widzę jak bratowa męczy się z córą do 23 to aż odechciewa mi się.. co z tego że śpi do 8 rano, ja wolę mieć spokój wieczorem i wstać o 6...

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

16 cze 2012, 23:42

jak ja widzę jak bratowa męczy się z córą do 23 to aż odechciewa mi się.. co z tego że śpi do 8 rano, ja wolę mieć spokój wieczorem i wstać o 6...
Wiesz, ja gdybym miała wybierać to też wolałabym "pomęczyć" się do późna a pospać z rana - kwestia upodobań. Cezary niezależnie o której idzie spać wieczorem, budzi się mniej więcej o tej samej godzinie rano.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 cze 2012, 14:08

hej .. u nas dokarmianie bebiko..mloda po cycu zaraz sie drze .. 90 ml bebiko i spokojnie spi.. teraz pupa zsypana.. czerwone krostki i to tak sporo.. wietrze jej pupe mascia witaminoiwa smaruje.. czy to potowki moga byc na pupie??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość