Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

10 sie 2007, 10:01

Gosiu nie martw sie ja tez jeszcze nie czuję ruchów,mam tylko takie przelewanie w brzuszku i to przewaznie wieczorem,nasze maluszki są chyba uparte :ico_oczko:

Dziewczyny,czy któraś z was planuje usg trójwymiarowe?
Ja chyba się zapiszę,bo umieram z ciekawości o płeć mojejgo bąbelka :ico_wstydzioch:
Lekarz coś mi mówił o badaniu połówkowym,ale nie wiem czy to jest to samo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sie 2007, 10:12

Moniu Droga,

dzieki za slowa otuchy.... tak masz racje chyba sa uparte te nasze lobuzy, ja tez czasami czuje takie przelewanie w brzuchu, ale nie wiem czy to ruchy dzidzi czy cos zupelnie innego, ale my tez sie doczekamy porzadnych kopniakow!! :ico_haha_01:

A propos usg, ja mam miec nastepne za ok. 3 tygodnie, czy wtedy dowiem sie o plec?? Czy to moze nie bedzie za pozno, potem podobno to juz nie widac. bo dzidzius jest za duzy.....

Jak jest u Was z terminem usg???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sie 2007, 11:07

mi lekarz powiedział, że płeć to dopiero w 21 tygodniu gdzieś... i że jak będę szła na usg genetyczne to pewnie wtedy poznam płeć... moja znajoma była na trójwymiarowym ostatnio i mówi, że się zawiodła-nic specjalnego :ico_noniewiem: ja za dwa tygodnie mam usg standardowe na wizycie u lekarza, a genetyczne mam za 3-4 tygodnie...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sie 2007, 11:16

Ja juz nie moge sie doczekac kiedy poznam plec :ico_haha_01:

No to ja pewnie na tym usg za 3 tygodnie juz sie dowiem kogo mam pod sercem :509:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 sie 2007, 11:38

monia26, ja raczej nie planuje usg trójwymiarowego, a co do ustalanaia płci my tez bardzo chcemy wiedziec kto rośnie u mnie w brzuszku.
W pierszej ciąży lekarz bardzo szybko mi powiedział ze będzie chłopiec bo juz w 16tc. Ale to chyba jest różnie i przede wszystkim zależy od ułożenia maluszka bo jak odwróci się tyłem za kazdym razem jak jest robione usg to nici z rozpoznania płci.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sie 2007, 11:43

Ja tez raczej nie planuje usg 3D.
Mam nadzieje, ze lobuziak sie tak ulozy, ze bedzie mozna zobaczyc "cos".... :ico_haha_01: Wam tez tego zycze!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

10 sie 2007, 13:31

Cześć dziewczyny!!!

Sorki, że się za często nie odzywam,ale jakoś nie mam natchnienia do pisania, ale nie zapomniałam o Was i cały czas czytam co tam u Was sie dzieje.
Mnie w poniedziałek złapała grypa żołądkowa, cały dzień wymiotowałam, nic nie mogłam zjeść ani wypić, bo od razu biegłam do łazienki, we wtorek już było lepiej.
Ja też nie czuję jeszcze kopniaków, ale chyba czuję jak się maleństwo przesuwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . A co do usg 3D to chyba będę miała robione jak pójdę do szpitala na szczegółowe badania. We wtorek idę do gina to wtedy się umówię na konkretną datę,muszę się tylko wypytać jakie dokładnie badania będę miała robione. Czy któraś z Was też została wysłana przez lekarza na całodniowe, szczegółowe badania w szpitalu???
Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sie 2007, 13:41

Ja od poczatku ciazy ani razu nie bylam jeszcze w szpitalu, nawet na badaniach i nie mam pojecia jakie badania szczegolowe mozesz miec robione, ale zycze powodzenia i duzo zdrowia!!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 sie 2007, 14:44

Ale dzis mialam zapier.... w pracy :ico_olaboga: Ale zaraz lecę do domku :ico_brawa_01:

Jesli chodzi o usg trójwymiarowe to ja tez raczej nie będe robiła. Płeć można zobaczyc podczas takiego zwyklego usg więc po co tracic tyle kasy :ico_haha_01: Przydadza sie na cos innego :ico_oczko: Takie jest moje zdanie.

A z rozpoznaniem płci to tez jest chyba różnie. Moja kuzynka usłyszała że mają chłopca juz tez ok 16 tc, natomiast mój lekarz mówi że najlepiej płec określić po 20 tc :ico_noniewiem: W każdym razie na następne usg (20sierpnia) zaciągam męża i niech wypatrują z lekarzem kto tam siedzi :-D

Misia ja tez nie leżalam w szpitalu i nie miałam robionych jakiś szczególnych badań, więc nie wiem co moga Ci robić .

Życzę wam milutkiego i spokojnego weekendu. Do sklikania penie w poniedziałek :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 sie 2007, 21:23

Hej dziewczyny. Gdzie się podziewacie???
Zapraszam na wieczorną pogawędke. O ile oczywiście jest ktoś chętny :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość