Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 paź 2007, 13:11

No Asikk trafilas ja jestem skorpion :ico_haha_01: i tez juz mowilam mezowi ze wolalabym aby maja nie byla wole strzelca tak jak tatus

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 paź 2007, 14:37

iwona83, Mam nadzieje ze cię nie uraziłam ale moja chrzesnica jaest tak nie znośna ze poprostu nie ma nania siły. :ico_zly: Ale ogólnie nie mam nic do skorpionów, jednak dzieciatko wole strzelca!! :ico_sorki: :ico_sorki:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 paź 2007, 14:58

hej kobitki :-)
co do apetytu jak tez teraz jem wiecej niz wczesniej, ostatnio przez miesiac bylam 3 kg na plusie a tak mniej wicej przybywalo 2 na miesiac, ale tlumacze sobie ze mala otrzebuje wiecej bo rosnie , staram sie nie obzerac ale apetyt jest wiekszy zdecydowanie :-)
jolus tak jest czasami ze tych pieniazkow brakuje, nam z mezem tez wypadl w tym miesiacu nieplanowany wydatek i musimy przypiac pasa do konca miesiaca...a w nastepnym trzeba bedzie autko zarejestrowac, ubezpieczyc , kupic lozeczko i jeszcze pozostale rzeczy dla malej i nie wyobrazam sobie przyszlego miesiaca...ale trzeba jakos dac rade i juz...
co do znakow zodiaku to nwet mi nie przyszlo do glowy zobaczyc jaki znak moze byc Sarunia nasza...musze sprawdzic :-D
dobra śmigam obiadek zrobic, dzis u nas szef kuchni :ico_oczko: podaje http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis25282.html polecam my z mezem pochlaniamy to danko w mgnieniu oka :ico_obiadek: dobra ide robic,

a Wy babeczki co dzis serwujecie??kurcze znowu smaka sobie narobie :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 paź 2007, 16:09

Witajcie kochane wpadam,zeby wkleic aktualne fotki jak kiedys obiacałam :-D .

NASZA KSIĘŻNICZKA JULIA
[img][img]http://images24.fotosik.pl/103/b7ae58b30d682689.jpg[/img][/img]

JA Z MOIM MARCINEM

[img][img]http://images22.fotosik.pl/191/89a1010802aa5f23.jpg[/img][/img]

NASZA CZWÓRECZKA RAZEM
[img][img]http://images22.fotosik.pl/191/db7d7c87aea6726d.jpg[/img][/img]


A ja dzis na obiadek robie makaronik z sosem mysliwskim małomeczace i nie drogie danie,musismy troszkui przyoszczedzic.Buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 paź 2007, 16:24

Asikk ja tez uwazam ze mam nieznosny charakter a jak bylam mala to chyba nie dowytrzymania

na obiadek mialam kotlety schabowe moj mezus moglby caly czas jesc a przynajmniej nie ma duzo roboty z tym :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

16 paź 2007, 17:08

Jolus fotki sliczne,a córcia to skora zdjeta z Ciebie :-D a co do schabowych to moj mezus tez moglby zyc tylko na kotletach :-D

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 paź 2007, 08:07

Cześć.

Oj te wydatki :ico_olaboga: My też nie wyrabiamy sie z kasą :ico_placzek: Dobrze że sa debeciki z których mozna korzystać, bo inaczej nawet nie myslę co by to było :ico_olaboga:

Jola córcia rzeczywiście bardziej do Ciebie podobna. Śliczniutka :532:

A jesli chodzi o znaki zodiaku to skorpiony rzeczywiście nienajlepiej sie chyba kojarzą :ico_haha_01: Nasza Iwonka jest na pewno wyjątkiem :-D

Asikk a dlaczego myslisz że dzidzia urodzi się tak wczesnie?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 paź 2007, 09:23

Kasia ale ty jestes poranny ptaszek ja to w nocy nie umiem spac co chwilke sie budze i tak lubie sobie polezec w lozku poki jeszcze moge bo pozniej to juz chyba nie bede miala wyboru i bede musiala wstawac

[ Dodano: 2007-10-17, 11:02 ]
a ja dziewczyny za chwilke do poloznej jade i znowu bede musiala wysluchiwac ile to tych kilogramow
i musze wejsc jeszcze do sklepu zapytac kiedy lozeczko do odbioru bo ja juz bym chciala sobie wszystko przygotowac

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 paź 2007, 14:40

Czesc Dziewczyny ja dopiero teraz zagladam bo mialam troszke roboty w domu,dzis o 16-tej odbieramy sofke,ktora kupilismy Julci i musialam ogarnąć tu i tam.
Dziekuje za pochwały dla córeczki :-D ....Co do podobienstwa to mało kto mi mowi,ze do mnie jest podobna :ico_haha_01: ,raczej do męża :ico_haha_01: ....
Jeśli chodzi o znaki zodiakalne to ja z mężem jesteśmy Bykami,a Julcia Koziorożcem no i synuś tez wychodzi na to,iż bedzie Koziorożec :-D .....Ja jakos nigdy nie moglam dogadać sie z Lwami i Skorpionami oczywiscie sa wyjatki,ale w sumie moim zdaniem to raczej od znaku zodiaku mało co zależy,raczej od charakteru człowieka :-) ...
Dobra uciekam dziewczuszki budzic Julcie bo mi usnela,pozniej w nocy spac nie bedzie chciała,i biore ja na spacerek bo pogoda piekna,....Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 paź 2007, 14:56

po wizycie jednak nie za dobre wiesci znowu musze robic badania krzywej cukrowej i znowu nie bede mogla jesc 12h wyniki po 3h mialam dobre ale po godzinie mialam 188 a po dwoch 176 wiec dlatego musze powtorzyc jesli chodzi o znieczulenie to w srode musze jechac do szpitala i podpisac zgode na znieczulenie oczywiscie pozniej moge nie chciec ale jezeli teraz nie podpisze to pozniej nawet jakbym chciala to nie dostane rozmawialam dzisiaj z taka polka i mi powiedziala ze najlepsze jest to ze nawet gdybym rodzila w sobote lub niedziele lub miedzy godzinami od 18 do 9 rano to tak i tak nie dostane bo wtedy nie ma anestezjologa dobrze ze sobie jeszcze sjesty nie robi ale tak juz jest tu w hiszpanii

[ Dodano: 2007-10-17, 19:52 ]
oj cos dzisiaj nasze grudnioweczki nie pisza :ico_nienie:
a ja sie zmobilizowalam i popralam juz wszystko do konca nie zdarzylam sie zapytac jak z lozeczkiem kiedy do odbioru bo tutaj od 13.30 jest sjesta a pozniej maz do pracy pojechal ale posciel tez wypralam i schowam do szafki juz potem nie bede sie martwic czy zdarze bo cos czuje ze juz za niedlugo bede miala majusie przy sobie kolezanka mi dzisiaj powiedziala ze juz mi brzuch sie obnizyl :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość