Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lut 2008, 11:24

Mariola trzymamy z Majka kciuki pewnie bedzie wszystko z moja chrzesnica ok i daj znac jak wrocicie

[ Dodano: 2008-02-25, 10:27 ]
Marcia wozek super no i Krzysio jaki fotogeniczny

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

25 lut 2008, 12:16

HeJ Kochane.Dawno mnie nie było,ale to z braku czasu.Cały czas jestem sama w domku,a mały jest przyzwyczajony do spania na raczkach i w dzień nie chce spac w łóżeczku,normalnie jestem załamana :ico_olaboga: Niestety tatuś Go do tego przyzwyczaił,a ja sie teraz męczę :ico_zly:

Co do ciemieniuchy to niestety nnnnnnnnNas też to dopadło i dodego łojotokowe zapalenie skóry :ico_placzek: ,bylismy z tym u dermatologa i doradził smarowanie główki mączką ziemniaczana,no i teraz ma troszke sucha skórke i nie weim co z tym zrobić :ico_noniewiem: ,bo chyba oliwka nie moge smarować.

W srode idziemy na szxcepienie i tez mamy szczepinke skojarzoa,u nas kosztowała 185zł(6 składnikowa)
Kkolki niestety tez sa od czasu do czasu,głównie wieczorkiem,no i te nasze nieszczesne kupki co 2 dni.
Ja czasami dziewczyny wymiękam i popadam w syraszna depresje.Fizycznie jest super juz nie plamie od 2 tyg,ale psychicznie coś wysiadam :ico_noniewiem:


Pozdrawiam Was serdecznie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 lut 2008, 13:38

Wróciliśmy jak narazie nic złego sie nie dzieje dziurka jest niby mniejsza niby bo pani doktor powiedziala ze to sa wymiary przyblizone.Następna wizyta 7 kwietnia.Dziewczyny w tym szpitalu tyle dzieci ze szok.Amelka oczywiscie była grzeczniutka ciągła smoka podczas badania wiec poszło sprawnie ale w kolejce wystalismy 2 godzinki.

[ Dodano: 2008-02-25, 12:52 ]
[img][img]http://images25.fotosik.pl/164/ea30f458421da4db.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 lut 2008, 14:51

Hej Kochane!!!
Mam chwilkę, bo Karol śpi. Piękne zdjęcia dałyście. Jola Twój Miruś śliczny.
Marcia Krzycho super w tym śpiworku :-D A my mamy prawie taki sam, ale jeszcze z dziurką między nogami na pasy od fotelika :-) My wczoraj się też spacerkowaliśmy. Też mi przyszło do głowy, żeby Karolka wyciągnąć z wózka, ale się trochę bałam i zdjęłam tylko tą osłonkę od gondolki.
Mariola bardzo się cieszę, że nic złego się nie dzieje z Amelką. Ty i tak dużo przeszłaś ostatnio, to może już wreszcie koniec tych zmartwień. Bardzo ładnie Amelce w chrzcielnym ubranku.
izycznie jest super juz nie plamie od 2 tyg,ale psychicznie coś wysiadam
Monia trzymaj się jakoś Misiu. Musimy wytrzymać te trzy pierwsze miesiące. Potem już będzie nam łatwiej. No właśnie ja nie wiem, co z tym plamieniem u mnie, bo niby już nie ma a czasem jeszcze troszkę mi się pojawia. No to u mnie to już ósmy tydzień ... no przesada lekka "okres" przez dwa miesiące. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-25, 13:54 ]
Marcia ja już wczoraj podziwiałam listę. A z wielkością to mi chodzi o całokształt :ico_oczko: Waga tu nie gra roli. Nie będę Ci tu komplementów strzelać, bo się nam "zepsujesz" :ico_oczko: Ale jesteś naprawdę .... naj ... a resztę sobie dopowiedz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lut 2008, 14:57

To dobrze ze z Amelka ok ja dzisiaj tez bylam sie zapisac do lekarza strasznie bola mnie plecy na dodatek zrobila mi sie miedzy zebrami jakas kulka dziwnie to brzmi ale strasznie ta kulka boli :ico_placzek: na dodatek jak nosze Majke to bol az promieniuje pod szyje kurcze mam 24 lata a juz chyba sie do wymiany nadaje

[ Dodano: 2008-02-25, 14:06 ]
Nie wiem czy juz wam pisalam ale moja Majka sie ostatnio strasznie slini nie wiem moze to juz na zeby

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lut 2008, 17:17

My dzisiaj pierwszy raz mamy pomoc w kropelkach espumisan-zobaczymy czy coś dadzą..
Marcia ale Krzysiu do Ciebie szalenie podobny :ico_brawa_01:
Monia jak Kuby nie ma czasami cały dzień, albo kilka z rzędu to ja też sobie nie daję rady-psychicznie, kręgosłup mnie ciągle boli, bo Gabryśka czasami da się uspokoić tylko na rękach, żeby kolki nie były ostre to go zawsze się nanoszę na ramieniu, żeby sobie beknął porządnie... ja jeszcze do tego krwawię ciągle co mi się wcale, a wcale nie podoba :ico_nienie:
dzisiaj w ogóle mam jakąś chandrę straszną, do Kuby koledzy przyszli więc niby jest ale go nie ma-zawsze mnie to bardzo irytuje, bo oni popychają pierdoły,a mi nie ma kto pomóc
w ogóle to nie mogę za diabła znaleźć stanika do karmienia z drutami, a te miękkie mnie już dobijają-ja mam duży biust i w takim worku to mi się zderzak robi... przez to, przez moje nowe rozstępy, ciągle siedzące na mnie dodatkowe 8 kilo i przez fryzurę, której jakoś nie mam możliwości zmienić czuję się jak takie stare zapuszczone babsko i wiecznie tylko po domu w dresie i bluzce "szybkiego dostępu" :ico_noniewiem: jak przyjdzie chwila powrotu do miłosnej alkowy to będę chyba światło gasiła...

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 lut 2008, 18:33

Cześc :-)
Ja tylko na chwilkę bo mój Skarbek właśnie sie wyspał :ico_haha_01: Pewnie długo nie poleży.

Mariola no to chrzest już macie z glowy. Dobrze że z Amelką wszystko w porzadku..Ostatnio mieliście dośc wrażeń jeśli chodzi o choróbska :ico_olaboga:

Jola Miruś sliczniutki :ico_brawa_01: . Nie boisz sie tak szybko podac mleko z 2 ? Wprawdzie Mirus jest duży ale ja chyba bym się bała ryzykowac :ico_noniewiem:

Marcia lista rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jesteś the best :-D
A i Krzysiu fajniutko wygląda w tym śpiworku :ico_haha_01:

Madziarka Patryczkowi pewnie bardzo podobał sie taki spacer sam na sam z mamą. Znow poczuł że ma Cie tylko dla siebie. Super pomysł :ico_brawa_01:

Iwona koniecznie zbadaj co to za cholerstwo Ci tam wyskoczyło, bo nigdy nie wiadomo...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lut 2008, 21:02

Hej!

Ja tez sie melduje!

Gosia, szkoda, ze nie udalo nam sie spotkac, w zasadzie to jeszcze dzisiaj tak do konca nie jestem zdrowa..... ale juz w Krakowie :-) Nic sie nie martw, niedlugo pewnie wroce do Kielc, bo nie ma to jak u babci.... zawsze lzej! Wtedy juz pewnie wybierzemy sie razem na wiosenny spacerek.......

Mariola, dobrze ze z Amelka wszystko w porzadku i ze chrzciny juz masz za soba, my chyba w kwietniu ochrzcimy, nie wiem jeszcze dokladnie.

bylismy dzisiaj u lekarza, ale dostal tylko jedna szczepionke, na zoltaczke. bo za malo przybral na wadze. teraz wazy 4655 g.
ja sie wybieram do lekarza w tym tygodniu na kontrole, mnie juz prawie nic nie cieknie na szczescie :-)

Marcia, super jest nasza lista!!!! jeszcze raz brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fajnie wygladacie na zdjeciach!

pozdrowionka!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lut 2008, 02:02

Dziewczyny ja pol godzinki temu wrocilam z pogotowia moj maz jest taki panikarz ze pojechalismy ja chcialam dopiero rano isc do pediatry a to przez to ze Majce strasznie spuchlo oczko wogole go nie umiala otworzyc a na pogotowiu spedzilismy 3h bylismy w pomieszczeniu z dziecmi chorymi (mam nadzieje ze Majka nie zlapala zarazkow), lekarz tylko zobaczyl oczko powiedzial ze jakas infekcja sie wdala (co ja wiedzialam myslalam tylko ze czyms jej to oczko przemyje) a on tylko kazal krople kupic
krople kupie dopiero rano bo w mojej okolicy nie ma apteki otwartej a z tego sie maz do pracy spoznil i na dodatek majka mi teraz usnac nie chce

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lut 2008, 12:04

:ico_szoking: Iwona co za nocka :ico_olaboga: ale mój Kuba pewnie by się zachował podobnie jak Twój mąż...
Gabriel od rana płacze z drobnymi przerwami na jedzenie, ani go brzuszek nie boli, pieluszka sucha, wszystko gra, a on płacze... wyturlałam go przed dom, to może trochę pośpi, zaraz do niego idę, na razie Kuba się tam krząta... i pies oczywiście, w ogóle mój pies często liże małego po główce, po rączkach, jak płacze to nawet do twarzy się moja psina pcha, ale na razie jest jeszcze cielakowata i zupełnie niechcący mogłaby mu zrobić "kuku" więc pilnujemy jej jak się do niego zbliża...
dobra, idę na dwór, może przejdziemy się na spacer...
A wczoraj pierwszy raz od ponad roku jeździłam motocyklem, już prawie zapomniałam jak to jest stąd też miałam lekkiego stresa, ale mimo wszystko to zawsze pozostanie nie lada radocha :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość