Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 kwie 2008, 17:37

Oj ja juz szukam imienia dla dziewczynki :P przegladnelam meskie, ale odstawilam je odrazu :D popieram zycie w swiadomosci ze bedzie dziewczynka a jak sie okaze ze chlopiec to zmienie nastawienie :-D :-) :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Swoja droga przesliczna kolyska :D a czy masz zamiar miec i lozeczko i kolyske czy tylko kolyske przez te pierwsze miesiace?
Pomysl z niewstawaniem jest fajowy :P

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 17:42

kolyske chce miec u siebie w sypialni zaraz obok mojego lozka i tam bedzie dziecko spalo w nocy na dzien bede je kladla do swojego pokoiku do normalnego lozeczka :-D a ten koszyczek starcza tak do 4 miesieca
Oj ja juz szukam imienia dla dziewczynki :P
ja juz mam dziewczynka bedzie Iga,mysle jescze nad Nel ale raczej na 99% zostanie juz Igisia :ico_brawa_01: chlopczyl Borysek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2008, 17:43

A ja jakos dziwnie sobie mysle ze to bedzie chłopczyk :-) nie wiem czemu ale tak czuje. Wiekszosc kobiet pewnie chce miec dziewczynke a ja jakos mysle o chłopcu, zeby w razie czego robił jako starszy brat, moze dla mlodszej siostrzyczki :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 17:49

zeby w razie czego robił jako starszy brat, moze dla mlodszej siostrzyczki
:ico_haha_01: no ladnie ladnie jeszcze nie ma pierwszego a juz o 2 sie mysli :ico_brawa_01: ...ale ja juz sobie tez tak po cichu o 2 mysle-mezow nie powiem bo wiecie facet sie wystraszy i zwieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2008, 17:57

Moj przyszły mąz mi powiedział " teraz jedno a potem szybciutko drugie i juz bedzie dwoje dzieci, szybko sie je odchowa i bedzie fajnie" :ico_haha_01:
No tak tylko nie wszystko idzie tak jakbysmy tego chcieli i sobie planowali. Ale tez tak mysle ze dla dzidziusia najepiej bedzie aby miało rodzenstwo. Ja mam starsza siostre i nie wyobrazam sobie jakbym była sama, tym bardziej ze miedzy nami jest tylko dwa lata róznicy, wiec praktycznie dorastałysmy razem :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 18:01

oj ja tez chce rodzenstwo dla mojego bobo nas byla 4 mialam 2 starsze siostry i mlodszego brata wiec w domu zawsze cos sie dzielo-nie chce zeby moje dziecko bylo smutne smiutkie wiec jak Bog da to bedziemy probowac dalej no ale tak mysle ze spokojnie 1,5 do 2,5 roku po pierwszym dziecku zeby organizm wrocil do normy

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

19 kwie 2008, 18:07

wiola85, mój Mężulec powiedział dokładnie tak samo....ale ja na razie przerazona jestem....bo jesli I trymestr drugiej ciąży wyglądałby u mnie tak samo jak ten... :ico_szoking: kto zajałby sie moim starszym Bejbikiem???? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 kwie 2008, 18:12

ale ja na razie przerazona jestem....bo jesli I trymestr drugiej ciąży wyglądałby u mnie tak samo jak ten... kto zajałby sie moim starszym Bejbikiem????
:ico_noniewiem: no niestety tego sie nie wie duzo z moich kolezanek ktore maja juz po 2 dzieci dwie ciaze przechodzilo zupelnie ineczej-ja jakos zawsze wiedzialam ze bede sie czula dobrze bo mnie malo co rusza no i tak bylo gorzej bedzie z tym porodem jak sobie filmiki angielskie z porodu na YouTube poogladalam wczoraj to do dzisiaj mnie wszystko boli :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 kwie 2008, 18:29

Hej!

Nie wiem czemu ale tu zajrzałam ..hihih ...i przeczytalam, że się zastanawiacie jaka jest druga ciążą... No to ja Wam powiem jaka- przynajmniej u mnie :ico_oczko: i obydwie tutaj na TT ...
bo jesli I trymestr drugiej ciąży wyglądałby u mnie tak samo jak ten... :ico_szoking: kto zajałby sie moim starszym Bejbikiem???? :ico_placzek:
U mnie druga ciąża przebiega całkiem inaczej niż pierwsza ... Przy Wojtaszku wymiotowałam baaaardzo długo go 19 tc teraz tylko na samym początku i juz w 10 tc nie wymiotowałam i tak dużo i nie miałam wstrętu do kawy, i zapachów. Przy Wojtusiowi spała bym prawie non stop, teraz wcale, ani na początku ani teraz ... No i nie mam zachcianek.. i przy pierwszej też nie :-D No i ogólnie się czuje w drugiej o niebo lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 kwie 2008, 18:44

Ja musze sie przyznac,ze czuje sie wyjatkowo dobrze i to od samego poczatku (nie liczac pobytu w szpitalu) Zero wymiotów, nudnosci tylko kilka razy i to z samego poczatku i ogolnie jest oki. Zawsze powtarzam,ze nawet nie wiem ze jestem w ciazy :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość