Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 22:06

a czy mi sie wydaje czy kiedys mialas wiecej cialka?
Nieeeee nie sądzę. A po którym zdjęciu to wnioskujesz??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 sie 2008, 22:06

Nie no na jednym trzymam sztucznego penisa hehe
hihihihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 22:08

kamila a wiesz ze mnie to wgole nie zrazilo... hihi ale wiesz dla mnie butelka % to cos jak kubek herbaty wiec luz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Wiem alkoholiczko anonimowa. O Tobie nie myslałam hehe.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2008, 22:08

po tym ostatnim hihi
ale wiesz moge sie mylic dlatego pytam
bo wiem ze ty z tych chudych jestes hihihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 22:09

Nigdy nie ważyłam więcej niż 48 kilo. Oprócz ciąży oczywiście. Chucherko ze mnie od zawsze.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 sie 2008, 22:09

madziorka hihi napisał/a:
kamila a wiesz ze mnie to wgole nie zrazilo... hihi ale wiesz dla mnie butelka % to cos jak kubek herbaty wiec luz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wiem alkoholiczko anonimowa. O Tobie nie myslałam hehe.
anonimowa to ja bylam
terac cale TT wie kiedy z kim i ile spozywam% hihihihih

no ale ty dalas dowod rzeczowy i twoj stosunek do % jest rownie bliski...

[ Dodano: 2008-08-08, 22:11 ]
no ja pamietam jak sie cieszylam jak glupia jak do 50ciu kg dobilam hehe wtedy kazdy kilogram na plus byl dla mnie na wage zlota hehe
taka bylam chuda

a teraz to chetnie wrocilabym do 50tki
czemu nie?
tyle ze na moj wzrost to naprawde malo bylo hihi
ale co tam

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

08 sie 2008, 22:20

no ale ty dalas dowod rzeczowy i twoj stosunek do % jest rownie bliski...
aż się boję pomyśleć co będzie jak mysię w końcu spotkamy uuuuuu...


Dobra zmykam bo Dorota juz jest i się wścieka, ze klikam zamiast z nią gadac.
pa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sie 2008, 17:29

Witam w deszczowy dzien :ico_noniewiem: wczoraj poszalalismy z kuzynkami hihihi wisniowa obalona i piwka super bylo :-D
Jutro moja mamuska obchodzi swoje 50 urodzinki,grill i imprezka na dworze bedzie milusio :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 sie 2008, 19:39

Witam

Stesknilam sie za wami strasznnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeee

Nie mam sily pisac relaksuje sie przy lampce wina :-D :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

09 sie 2008, 21:56

czesc dziewczyny!!!!

ja tez sie steskniłam :ico_haha_01:
więc jestem...
ale powieje złym humoerzyskiem :ico_zly:

w sumie bez sensu ze pisze, bo bede narzekac..a po co Wam to??? :ico_puknij:

na co??

na wszystko..

no nie na Aleczka, bo jego ubostwiam i nawet jak czasem mnie zezłosci to zapominam :-D

a wiec...

tesciowa mnie wkurza..nawet nie bezposrednio, bo jakos ostatnio nie mamy okazji zeby sobie porozmawiac..a szkoda :ico_noniewiem:
rafał wywozi do nich rzeczy - w zwiazku z przeprowadzka - i przywozi najrózniejsze pytania, watpliwosci - tzn mojej tesciowej a propos Alka, co je, co jadł dzis, co dzis, a czy to nie powino sie tak a nie tak, czy spacerujemy, czy robimy to tamto..itd itd :ico_zly:
w dodatku teraz w tyg bylismy u ortopedy, bo mnie tez niepokoiło jak Alek chodzi, ze tak szeroko i moja mama tez cos mi zaczeła ze on ma krzywe nóżki, wiec poszlismy i ortopeda stwierdził u Alka szpotawosc niewielka, zalecił cwiczenia - ktorych Alek nie chce robic tak a propos...ponoc ma to sie unormowac do 2, 3 r.z, za 3 mies kontrola oczywscie...no i wit d - 1 kropelka vigantolu oczywsice nadal mimo lata...
no ale odnosnie tego - moja tesciowa joczywscie stwierdziła ze ona juz dawno to widziała i ze jej lekarz ten ich znajomy juz mówił...i w ogóle tak jakby to wszystko moja wina była...
no wiec - ja sie nie denerwowałam ta kobicina i jej problemami..ona je zawsze ma i ma tysiace sugestii...typ nauczycielki..na emeryturze...wiec dałam sobie spokój, olewałam jua i to co mówi, ona taka kraczucha..ja tez bym mogła usiasc i wymyslac problemy bo to nie jest trudne....no taka juz jest i ja to zakceptowałam, ale ostatniu przesadziła...najbardziej wkurzajace jest to ze dla mnie jest taka miluchna a rafałowi nadaje..

no i tyle :ico_haha_01:
a tak poza tym..przeprowadzka trwa, tyle co u nas do wyworzenia... :ico_olaboga: nawet w połowie jeszcze nie jesteśmy...
a za chwile sie jeszcze moze okazac ze siedziba tej firmy bedzie jednak w poznaniu :ico_olaboga: bo i taka opcja ostatnio została rafałowi przedstawiona..no ale teraz z ta wyprowadzka nie ma odwrotu..

a mam jeszcze pytanko_ brała ktoras z Was luteine????wpływało na Was jakos??tzn na nastrój np???ja mam wrazenie ze na mnie ten hormon wpływa....i to nie za dobrze...jakas sie nerowowa zrobiłam :ico_noniewiem: i ostatnio miałam tez wysypke na rekach i mysle ze moze jakas reakcja alergiczna albo na luteine, albo na cos innego, bo biore jeszcze inny lek od gina :ico_noniewiem:

nic za bardzo dzis nie odpisze..przepraszam..widziałam fotki, fajny pomysł z tymi metamorfozami :ico_oczko:
na razie widziałam Indigo :ico_brawa_01: jak dla mnie nic sie nie zmieniłaś :-)
ja nie wiem czy szybko sie włacze w te akcje, bo ostatni czasu coraz mniej...i zdjecia mam w roznych kompach i w roznych miejscach..a poza tym ja w sumie mało sie zmieniałam, albo blond albo braz i raczej od liceum dłogosc taka sama, raz miałam krotkie bardzo i grzywke, ale z tego okresu mam mało zdjec..no zobacze co i jak..

buziaki dla Was i dla Waszych pociech :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość