Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 paź 2008, 15:19

Noemi rowniez mialam takie plamienia po stosunku i od razu zawal do lekarza itd.... i sie obralam z 3 miesiace luteine raz doustnie potem i\ juz dopochwowo stwierdzil ze jest duze zagrozenie bo pecherzyk mu sie nie podobal ...zmienilam lekarza i powiedzial ze wsyztsko jest ok i nie trzeba luteiny ale nie mozna jej przerwac jak sie juz wzielo;/ i takie mozna miec zaufanie co do niektorych lekarzy! ciaza to stres ! na serio myslalam ze to sama radosc a jednak stresujaca sprawa czy wszystko ok jest z nasza dzidzia.... ja juz mam 28 tydzien i jest juz coraz ciezej

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

16 paź 2008, 15:20

aga29, u nas raczej nie minie bo lekarka stwierdziła że alergicy tak mają, ale ja się nie znam. Zawsze moge byc dobrej mysli że z tego wyrośnie :-)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 paź 2008, 07:43

julia.l podziwam Cie za siłę i optymizm :ico_brawa_01: ja też wierze że twój synus z tego wyrośnie :-)

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

17 paź 2008, 11:00

BeWu, a co mi więcej pozostało jak nie mysleć optymistycznie i cieszyć się każdym dniem :-) Trzeba walczyć i tyle i po każdym kopniaku wstać i iść dalej z uśmiechem na twarzy :-)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 paź 2008, 11:13

julia.l i tak trzymaj! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-17, 11:47 ]
dziewczyny a jak tam plany na weekend?
u nas nic ciekawego się nie szykuje, jutro małe sprząytanko o0 ile Kali mi pozwoli, a wniedzielę laba hehe, żeby chociaż pogoda była....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

19 paź 2008, 21:32

Już dawno mnie tu nie było - tak to jest jak komputer padnie i nic nie działa.
dziewczyny wszystko będzie dobrz. Trzeba być dobrej myśli tym bardziej że dzidzia czuje to co my.
A wracając do tematu bycia pięknymi w ciąży to w moim przypadku powiedziałam sobie że będę bardzo ładną przyszłą mamą :ico_ciezarowka:
I tak długo jak tylko będę dawała rady to będę chodziła w szpilkach i pamiętam o ładnych włosach, wymalowanych paznokciach i makijażu.
grunt to pozytywne nastawienie.
pozdrawiam was cieplukto :-D

Awatar użytkownika
katia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1788
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:31

20 paź 2008, 12:57

Witajcie... czy ktoś tu za mną tęsknił ???

Ja za wami stęskniłam się strasznie to okropne tak leżeć przez tyle dni i nie wiedzieć co się u was dzieje :ico_placzek:

U mnie już nieco lepiej. Dzisiejszej nocy pierwszy raz od kilku dni trochę spałam i mniej męczył mnie kaszel. Oczywiście biorę antybiotyk - Bioparox -gin mi zapisał. Z dzidzią wszystko dobrze. Rośnie zdrowo, mam nadzieję, że tak do końca. Mam nagrany film z wizyty, bo dla Mężusia, ktory nie może być niestety...

mężuś przyjechał na weekend ale to tak szybko zleciało. Właściwie to był tylko sobotę i w niedziele ok 17 pojechał Zresztą ja i tak caly weekend przeleżałam. Jak go zobaczyłam i mnie przytulił to się poryczałam. nie mogłam się nim nacieszyc a wczoraj pojechał i znowu przesiedziałam wieczór :ico_placzek: :583:

W sobotę na wieczór poczułam się troszkę lepiej i chciałam się z nim troszke pomiziac ale on nie chciał. Tzn chciał, ale powiedział że się boi o naszą niunie i że nie powinniśmy nie wiem jak mam mu tłumaczyć. Mówi, ze bardzo nas kocha i nie wybaczyłby sobie gdybyśmy zdobili Kruszynce krzywdę :583:

Poza tym to tak jak pisałam, bardzo za wami tęsknię
:ico_placzek:

DBAJCIE O SIEBIE MOJE KOCHANE :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-10-21, 19:01 ]
Pochwalę wam się brzuchem :ico_noniewiem:
robione dzisiaj 18 tydzień i 5 dzień

No to proszę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 paź 2008, 11:20

Witam!
katia
jaki okazały!!! :ico_brawa_01: śliczny brzuszek :ico_brawa_01: ciekawe kto tam mieszka....
katia pisze:W sobotę na wieczór poczułam się troszkę lepiej i chciałam się z nim troszke pomiziac ale on nie chciał

u nas jest na odwórt.. moje libido zupełnie spadło...narazie Tomi jest kochany i cierpliwy, mam nadzieję że mi przejdzie i bedziemy mogli się soba cieczyć jak dawniej

malgoskab pisze: tak długo jak tylko będę dawała rady to będę chodziła w szpilkach i pamiętam o ładnych włosach, wymalowanych paznokciach i makijażu.

to mi się podoba :ico_brawa_01: ale te szpilki... cholera ja nie znoszę, tzn. podobaja mi się na kimś są takie leganckie i w ogóle ale ja jakkoś nie lubię... cenię sobie wygodę, jeżdżę dużo samochodem a w takich butach nie umiem...

cyn.inspiration
napisz co u ciebie jak się czujesz? mam nadzieję że te bóle już minęły i czujesz się lepiej

ploya
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 22 paź 2008, 13:37

22 paź 2008, 15:09

no to i ja sie wpisze do tych marcowek :)
bo w koncu mama pod koniec marca zostane :)

Awatar użytkownika
julia.l
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2972
Rejestracja: 14 maja 2008, 19:34

22 paź 2008, 15:16

ploya, świetnie że nowa marcóweczka dołączyła :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość