Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 lis 2009, 18:19

Magda Sz. takie cieńcie na 10 cm to mam od Matiego a ważył 3950. Teraz moje cięcie ma chyba ze 20 cm. Nie wiem dlaczego, a mała mniejsza.
Dla mnie ta tęsknota za Matim w szpitalu była chwilami już dramatyczna. Szczególnie jak nie chciał nawet porozmawiać ze mną przez telefon. Wiedziałam, że mu tam dobrze i chciałam powiedzieć mu, że niedługo wracam, a on czasem nie chciał podejść.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

15 lis 2009, 22:02

Dla mnie ta tęsknota za Matim w szpitalu była chwilami już dramatyczna. Szczególnie jak nie chciał nawet porozmawiać ze mną przez telefon. Wiedziałam, że mu tam dobrze i chciałam powiedzieć mu, że niedługo wracam, a on czasem nie chciał podejść.
no wlasnie tak to jest-mamuska powinna byc przeszczesliwa ze malenstwo sie urodzilo ale ta tesknota za starszym dzieckiem na to do konca nie pozwala no nie?
ach my matki taki nasz los ja tylko czesto powtarzam ze faceci powinni zalowac ze nie moga poczuc tego co my matki-tak inaczej wiecie tak doglebnie...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 lis 2009, 10:31

hej kochane :ico_sorki:
ja tylko wpadam sie przywitać i zaraz mykam na kanapę bo jestem wykończona tym całotygodniowym i codziennym obchodezniem marcinowych imienin, na raty sie wszyscy pozjeżdżali :ico_noniewiem: wiec teraz czas dla mamuśki na sofie :ico_sorki: :-)

mam nadzieję, ze wszystkie dzieciaczki zdrowe :-) do potem kochane :ico_haha_01:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

16 lis 2009, 13:09

Ja wlaśnie odkryłam prawdopodobną przyczynę chorób Oliwki. Za zasłoną w sypialni miałam niezłą hodowlę grzyba i pleśni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Walczymy z tym od lat. Blok jest źle usytuowany i z tej strony nigdy nie ma słońca, na zew. też jest grzyb. Zawsze nam wychodził w sypialni w rogu, dzisiaj też się pojawił, więc weszłam szybko żeby to zpsikać a tu za zasłoną :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . Chcę sprzedać to mieszkanie, bo ta walka jest z góry przegrana. Muszę dbać o dzieci.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 lis 2009, 13:32

Żaba, o kurcze to faktycznie problem :ico_olaboga: masz racje jesli macie mozliwosc sprzedania mieszkania i kupna innego to nawet sie nie zastanawiajcie.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 lis 2009, 13:53

żaba no to faktycznie niewesoło :ico_olaboga: bo grzyba jak juz raz sie pojawił niczym sie wyplenić nie da :ico_noniewiem: u mojej mamy też wychodzi wiecznie, mimo srodków grzybobójczych, mimo tynkowań od nowa, malowania, wentylowania, nic nie pomaga :ico_noniewiem: mi akurat od maleńkosci nigdy to nie szkodziło, ale siostra była alergikiem i nie mogła w tym pokoju spać :ico_noniewiem:
jak macie możliwośc - pewnie, ze zmieńcie gniazdko :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 lis 2009, 14:09

Żaba to faktycznie może być problem ten grzyb.

Magda Sz. może lepiej, że faceci nie mogą poczuć tego co my bo chyba by umarli z nadmiaru bólu i obowiązków. Za ciency są. Ja dziś mówię do mojego. Ty jak dzieci są ogarnięte to siadasz do kompa, a ja lecę do kuchni, prasuję, itp. Chcesz się zamienić?:)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

16 lis 2009, 14:37

Żaba, to masz nie halo :ico_haha_01:

tak to prawda jak sie rodzi kolejne dziecko i jest sie w szpitalu to sie jest rozdartym i yslami z dziecmi zostawionymi w domu ja jak gabi rodzilam to myslalam o danielu bylam myslami z nim mimo iz kolo mnie lezala mala iskiereczka :ico_haha_01:

a co do facetow to sa nie wytrzymali na bol i gdyby im przyszlo rodzic to by nie wytrzymali :ico_szoking:
faceta zdanie jest takie kobieta zajmuje sie domem i dziecmi i nic nie moze innego robic :ico_olaboga: a jemu sie wszystko nalezy :ico_sorki:
ale takie to jest zycie kobiet :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lis 2009, 11:42

Magda75 święta prawda odnośnie facetów! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 lis 2009, 11:46

matikasia, jak tam dizedciacaki?
Mati nie jest zazdrosny o mlodsza siostre?
u mnie to na poczatku daniel nie pokazywal zazdrosci ale jak minal miesiac dopiero zaczal pokazywac ale mu duzo tlumaczylam :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość