Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2009, 22:13

witam.
zborra, mi też owaulację liczy na 20 czerwca a ja myślę że 27 i powinnam urodzić końcem marca no ale zobaczymy.Pierwszą przenosiłam tydzień drugą urodziłam 2 dni przed terminem.Jedna miała 3350 a druga 3880,brałam witaminy całą ciąże i teraz też będę .No a dzieci nie duże urodziłam ale i tak mnie nacinali i uszkodzili dzieci,jakaś za ciasna jestem :ico_noniewiem:
Kurcze kurujcie się z tymi chorobami,bo to nic dobrego.Ja ok choć moja familia rozłożona. Jutro mamy wycieczkę,to mnie nie będzie,po jutrze idę do bratowej,ma miesięcznego szkraba,pierwszy raz go zobaczę na żywo,bo tak to na nk.Więc wekend mam zajęty,po niedzieli będę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

21 sie 2009, 22:20

ja tez mam zamiar brac witaminy bo moja dietka jest uboga strasznie i monotematyczna
a waga mojego dziecka jest niestety chyba genetyczna bo tesciu np wazyl 5 kilo jak sie urodzil
matka przez tydzien byla w spiączce

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 sie 2009, 22:31

no to ja urodziłam chucherko 2900 i 52 cm, brałam wit całą ciążę a rodziłam 3 dni skurcze krzyżowe co 9 min, a na porodówce 13 godzin i na sucho :-D
więc miałam w planie więcej nie rodzić, ale szkoda mi syna bo ja jestem jedynaczką i nie zrobię mu tego, ale boję się panicznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2009, 22:42

ja jedna rodziłam 7h a drugą 2 za kazdym razem bardzo bolało,no ale nie wymęczyło mnie tak jak niektóre po 20h czy jak.No i wszystko byłoby dobrze żeby z dziećmi było ok a nie było.No i mówili mi że na 3 mam się pisać na cesarkę,zobaczymy jak tu będzie,jak podejdą do sprawy.Wiem,że nie bardzo chcą robić cesarki a i ja nie chcę,wolę normalnie rodzić,no ale jakby były takie same konsekwencje to już dam się pokroić. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 sie 2009, 22:44

ło matko, co za przeżycia :ico_haha_01:
ech...a matka mojego kumpla urodziła 5chłopaków, wszyscy po 5kg i więcej! :ico_szoking: i to w odstępach prawie co 2lata...ja nie wiem jak te kobiety kiedyś to znosiły?
my to chyba jesteśmy coraz słabsze jednak....
i znów o pizzy widzę...a mnie czasem kusi pizza, ale jak już jem to mi nie smakuje :-D
taki wybredny ze mnie typ
ok, zmykam bo jutro chyba jedziemy do ikea! może choć stół i krzesła się uda przywieźć! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

21 sie 2009, 23:05

Witam wieczorkiem :)
Co niektóre pewnie przekręcaja sie na drugi bok a ja dopiero wyszłam z kapieli.
Jakos mnie tak wzieło na wieczorną kapiel.
Odprężyłam ciało po ciężkim dniu.

Dobranoc dziewczynki,do jutra :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2009, 23:54

i ja eszcze nie śpię,filmik oglądamy alejak się skończy to spadam do wyrka.doranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

22 sie 2009, 00:11

Ja tez jeszcze nie poszłam spać :) Zmieniłam sobie date porodu i teraz mam prawidłową w suwaczku :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 sie 2009, 00:32

no ja zaraz idę do wyra :ico_haha_01: Zła jestem bo kupiliśmy dziś taki leżaczek bujaczek la bratanka i zostawiliśmy go w jakimś sklepie :ico_puknij: mieliśmy dużo zakupów i da pierdolce :ico_haha_01: moe dziecii w nerwach i zamiezaniu zostawilśmy go.Jutro ie mogę po niego iść ,moż ktoś znalazł bo płyniemy na tą wycieczkę no w niedzielę dopiero ale nie wiem czy będzie i po południu w niedzielę do tego dzieciąta jadę,chyba będę musiała kupić nowy :ico_placzek: szkoda kasy i nerwów no ale to przez własną głpotę :ico_puknij: Kiedyś tak zostawiliśmy sokownik :ico_haha_01: ale y na drugi dzień w rzeczach znalezionych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

22 sie 2009, 09:34

zubelek może zadzwoń do sklepu ... kiedys miałam podobna sytuacje i odebralismy po 5 dniach :ico_olaboga:

Witam w sobotni poranek :)

Dziś miałam sen,najpierw widziałam ruszające sie moje dziecko w brzuszku (po prawej stronie brzucha) był to 11t1d ciąży i nagle widzę biegającego małego chłopczyka (podobny do chłopca z kreskówek) :ico_haha_01:
Przebudziłam sie i zasnełam ponownie to śniło mi sie dalej,że szłam z wózkiem po schodach na górę i maż miał mi pomóc a ten w połowie drogi poszedł sprawdzic czy kosiarka działa :ico_szoking:
Skąd takie sny sie biora :ico_noniewiem:
W czwartek ide na usg i będzie dokładnie 11t1d ciąży czyzby przepowiednia ,że w brzuszku mam dziewczynke hehehhe bo podobno sny się tłumaczy na odwrót :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], MSN [Bot] i 1 gość