Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 sie 2010, 21:03

:ico_brawa_01: ale się cieszę że w końcu poczułam hehe :D myślałam że pierwsze ruchy to kopniak :D :ico_puknij: taki porządny :P

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 sie 2010, 21:44

:ico_brawa_01: ale się cieszę że w końcu poczułam hehe :D myślałam że pierwsze ruchy to kopniak :D :ico_puknij: taki porządny :P
nawet nie wiesz ja się ciesz i zarazem Ci zazdroszcze :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 sie 2010, 21:51

Ty już zułąś u jednej córci:D
pewnie nie długo i Ty poczujesz :D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sie 2010, 22:19

hej

u nas jak dobrze pójdzie to koniec remontu będzie jupi :ico_brawa_01:

Tynusz1, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buziok ja też bym się wstrzymała z tym antybiotykiem :ico_sorki:

Blanka witaj po długiej nieobecności :-)
super , że miałaś już USG i dzidzia zdrowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co córci było??

Wiecie ja to mam ostatnio manie malowania paznokci na czarno i różowo, np. u nóg sobie pomaluje na róż ostry, a u rąk 3 czarne i 2 różowe, wiecie jak to fajnie wygląda, i specjalnie je tak mocno skróciłam i mi się podoba na nie patrzeć i nawet lakier się długo trzyma, chyba, że dobra firma :ico_noniewiem: , ale zawsze mi odpryskały po paru godzinach a teraz noszę od piątku i dopiero dziś sobie uszkodziłam przez przypadek , i szybko lakier schnie aż w szoku jestem

No i dziś jak na złość spaliła mi się suszarka , a ja bez suszarki życ nie mogę więc pojechałam do sklepu i kupiłam i jestem bardzo bardzo z niej zadowolona :-D :-D :-D
jakoś ostatnio dobrze trafiam na fajne produkty :-)
a oto ona

Obrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2010, 22:43

Tynusz1, :ico_brawa_01: za pierwsze ruchy

manenka, moja córeczka jest alergikiem, tzn, wydawało mi się, że była, bo przez 2 lata nie miałyśmy problemów z alergią i nagle od lata, jak tylko zaczęła jeść lody i inne słodycze dostała silnej alergii. Przyznam szczerze, że nie miałyśmy takich problemów ze skórą jak teraz, okropnie swędzące plamy, w każdym zgięciu ciałka, na dodatek krosty. Ola się drapała, mogłaby rozdrapywać do krwi, a ja się zastanawiałam co to :ico_puknij: w życiu bym nie przypuszczała, że alergia może się znów ujawnić. Biegałyśmy po alergologach,dermatologach (trafiłyśmy do takiej wariatki, która mnie obwiniała, że daję dziecku rosół :ico_puknij: i kazała wróćić do hydrolizatu :ico_puknij: ) płakałam z bezsilności. dosłownie nic mnie nie cieszyło, jak patrzyłam na to moje zdrapane dzieciątko.W końcu pomogła nam nasza kochana pediatra. ale Ola już od 2 tygodni, nie pije mleka, nie je kompletnie żadnych słodyczy. Jest dużo lepiej i oby tak zostało. na testy musimy troszkę poczekać, bo Ola tak się zniechęciła do lekarzy, że jak tylko wchodzimy do gabinetu to jest krzyk.


suszarka bardzo fajna, mam podobną :-D i super, że koniec remontu :ico_sorki:
a paznokcie ja też lubię malowane, zresztą teraz mam bardzo mocne i długie. Ale bardzo lubię ciemne kolory lakierów :-) , tylko, żeby to tak nie śmierdziało :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 sie 2010, 22:44

Dzięki dziewczyny za porady. Jak narazie nie biorę antybiotyku tylko kuruję się jak tylko mogę. Córcia moja jest u mojej mamy ale jutro mąż mnie do niej zawiezie, bo w środe pierwszy dzien w przedszkolu. Zadzwoniła do mnie dzisiaj i mówi "Mamusia pamiętaj jak będziesz mi pakować rzeczy do przedszkola to weź mi z lazienki z mojej szkatułki z klejnotami mój wisiorek z Bozią, on mi pomoże w pierwszy dzień w przedszkolu" :ico_haha_01: . Wiem, że lekarz mi kazal leżeć, bo na zew jest zimno i wogóle, ale jak tu nie jechać do niej na ten jej wyjątkowy dzień jak ona taka nim podniecona :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-08-30, 22:51 ]
a paznokcie ja też lubię malowane, zresztą teraz mam bardzo mocne i długie. Ale bardzo lubię ciemne kolory lakierów :-) , tylko, żeby to tak nie śmierdziało :ico_noniewiem:[/quote]
hehe a ja tam lubię zapach lakierów, gorzej jest z moim P, zawsze się wkurza jak maluję i śmierdzi w całym domu, więc robię to jak on jest w pracy. I fakt, że w ciąży paznokcie mam bardziej mocne i takie zdrowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sie 2010, 22:56

Blanka26, kurcze to ta alergia to coś takiego jak AZS co??
Mój Mike ma AZS i właśnie jak coś zje co nie może to wyskakują mu plamy na zgięciach aż czasem rany sie robią i krosty, tez się wybieram z nim na testy bo chciałabym wiedziec co mu mam nie dawać, ale do roku czasu nic mu nie było jak tylko skończył rok to się pojawiły problemy, i jadł to co jadł wcześniej i przed rokiem nic mu nie było a teraz na wszytko muszę patrzeć :ico_olaboga: a żal dziecka jak widzisz jak się drapie , tyle, że Mike już dostał maśc ze sterydami na te rany, tu do 16 roku życia maść na AZS są darmowe :ico_sorki:

buzok14, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: czasami jak coś dzieci powiedza to my aż wielki :ico_szoking: i nie wiemy co odpowiedzieć , słodkie ją takie ich myślenia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-30, 22:59 ]
hehe a ja tam lubię zapach lakierów, gorzej jest z moim P, zawsze się wkurza jak maluję i śmierdzi w całym domu, więc robię to jak on jest w pracy. I fakt, że w ciąży paznokcie mam bardziej mocne i takie zdrowe :ico_brawa_01:
no dla mojego też śmierdzi, ale on nigdy nie miał siostry, a mama się nie malowała
mój brat ma 3 siostry i mamę co się maluję więc dla niego ten zapach nic a nic nie przeszkadza :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2010, 23:11

manenka, tak to AZS, niestety :ico_placzek: i szczerze Wam współczuję, my też używamy sterydów, staram się jak najrzadziej, ale czasami po prostu nie mam serca czegoś nie dać, np, dziś jadła z wielkim apetytem kawałeczek masła, tak bardzo jej smakowało,zresztą nie mam pewności, że mleko ja uczula, boję się nocy, bo drapanie właśnie w czasie snu się nasila, ale mam nadzieję i modlę sie o to by było dobrze. Ale ona jest bardzo rozumna, teraz pyta czy coś może zjeść. Powiem Ci, że czasem mam straszne wyrzuty sumienia, że ja jem chleb z masłem i twarożkiem, a Oli smaruje chleb czy bułkę margaryną, że ja jem rzeczy pyszne, a ona nie może :ico_placzek: poczekam jescze troszkę niech skóra sie całkowicie uspokoi i zacznę powolutku wprowadzać nowości.jeśli macie możliwość zróbcie testy, przynajmniej będziesz widziała na czym stoisz. Smaruj Mike często, najlepiej emolientami, żeby miał nawilżoną skórkę.
Córcia moja jest u mojej mamy ale jutro mąż mnie do niej zawiezie, bo w środe pierwszy dzien w przedszkolu. Zadzwoniła do mnie dzisiaj i mówi "Mamusia pamiętaj jak będziesz mi pakować rzeczy do przedszkola to weź mi z lazienki z mojej szkatułki z klejnotami mój wisiorek z Bozią, on mi pomoże w pierwszy dzień w przedszkolu"
wzruszyłam się. Masz bardzo mądrą córeczkę


wiecie ja chyba też już czuję dzidzię, ale mój lekarz twierdzi, że to za wcześnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

30 sie 2010, 23:17

Blanka26, no ja też już w ostateczności smaruje sterydami, ale niestety nie zawsze sie da to uniknąć, a lekarz powiedział bym w aptece kupiła zyrtec i jak bardzo mocno swędzi to bym mu dawała 3 krople na noc to go uspokoi i nie będzie się drapał i pomaga
i smaruję go codziennie w nocy a czasem w dzień i w nocy używam A-dermy praktycznie jedna z nielicznych maści która go nie uczula
wiecie ja chyba też już czuję dzidzię, ale mój lekarz twierdzi, że to za wcześnie :ico_noniewiem:
o to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszytko jest możliwe :-) przecież wiesz jak już dzidzia sie rusza bo znasz to :-)

[ Dodano: 2010-08-30, 23:28 ]
ja już się żegnam na dziś dobranoc

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sie 2010, 23:30

manenka, widzę, że Mike też spory alergik. Ola też jest na syropku przeciwalergicznym, tylko my nie mogłyśmy trafić w dobry, zyrtec w ogóle nie pomagał, jeszcze jakies testowałyśmy, claritine i cos tam jeszcze. Wreszcie trafiłyśmy, ja o nim nie słyszałam ale pomaga wreszcie. Póki co Ola śpi spokojnie.
a-dermy używałam też uważam że jest świetna, ale skórka już się przyzwyczaiła, bo dłuuuuuugo ją tym smarowałam. teraz używamy topialyse, też bardzo dobre i maści robionej natłuszczającej.
Oby nasze dzieci z tego szybo wyrosły i dzidzie w brzuszkach tego nie miały.
Blanka26 napisał/a:
wiecie ja chyba też już czuję dzidzię, ale mój lekarz twierdzi, że to za wcześnie :ico_noniewiem:


o to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszytko jest możliwe :-) przecież wiesz jak już dzidzia sie rusza bo znasz to :-)
tylko nie wiem kto ma rację, ja czy lekarz :-D Olę poczułam w 17 tygodniu. teraz czuję takie jakby motyle :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-08-30, 23:32 ]
ja też zmykam, bo już mnie siedzenie boli, :-D dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość