Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 sty 2012, 21:18

dobry wieczór :ico_kawa:
nocka znowu ciężka, dzień też taki sobie, ale cóż.. próbuję teraz róznych sposobów, moze w końcu coś się uda i mały prześpi kilka godzin :D

agusia22, śliczna Roksanka :ico_brawa_01:

magda1614, :ico_brawa_01: dla Filipka i czekamy na zdjecia :-D
u nas jest tak paskudna pogoda ze nic za oknem nie widac tak leje i wieje a w domu poprostu ciemno
u nas się tez wiucha strasznie :ico_olaboga:
a Szymcio nieznosny ....placze i placze
wytrwałości :ico_sorki:
Znow wracam do nie jedzenia slodyczy ,ciemnego chleba, duzo owocow (mimo ze zima wogole mi one nie smakuja bo sa jakies takie bez wyrazu) i nie jedzenia poznym wieczorem :ico_nienie:
i chyba winko i serki plesniowe tez pojda w odstawke :ico_placzek:
tylko najgorsze ze jak sie tak wdomu siedzi to sie czlowiek z nudow robi glodny :ico_wstydzioch:
ja też się trzymam postanowień :) Do wakacji chcę zrzucić to sadło, bo już patrzeć nie mogę :/
Stawiam za spóźnione 9 miesięcy Nadii
:ico_tort: :ico_tort:
A mój mały kaszle od 3 dni, wczoraj i dziś całą noc kaszlał jak piesek, przy czym oczywiście wielki płacz
ojoj.. zdrówka :ico_sorki:
a ja tam jestem zadowolona że tyle karmiłam i wiele razy się nie poddałam
a no i pewnie.. ja nie mogę sobie darować, że nie mogłam karmić... ale to wszystko przez stres, ten walnięty smoczek, który teściowa non stop wpychała małemu i wieczne jej kontrole... :ico_zly: no ale było minęło, grunt że Mały zdrowy jest :ico_sorki: Przy kolejnym dzidziusiu będę mądrzejsza...

mykam się zrelaksować, bo M. mi masażyk obiecał :ico_szoking: trzeba korzystać zanim się rozmyśli :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 sty 2012, 21:48

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiecy Nadii :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

a mi cos glowa nie pracuje...czytalam i nic nie pamietam... :ico_wstydzioch:
a w nocy dzis kiepsko spalam...bo maly sie co chwile budzil na cyca....potem bylo mi tak goraco ze wstalam i wylaczylam ogrzewanie i ktore i tak juz na minimum bylo :ico_szoking: i jezszce mini Magnum zjadlam tak mi bylo goracao :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a teraz mnie caly dzien glowa boli i wogole jakas rozbita jestem...

[ Dodano: 03-01-2012, 20:52 ]
ja sie tez ciesze ze tak dlugo karmie cycem ...ale wg mnie Szymek nie podda sie bez walki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 sty 2012, 23:34

A ja zaś doły chwytam,bo ten oszołom mi oświadczył,że nie będzie go w sądzie za tydzień!! Świetnie nowy rok się zaczyna! Niech to szlak wszystko! :ico_zly: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 sty 2012, 01:08

witajcie kochane.
wróciliśmy od moich rodziców oczywiście z katarami :ico_zly: na szczęscie już minęły, ale mąż teraz podłapał, :ico_olaboga:

u nas w miarę, mam już dosć tej zimy, ubierania się w te katany ciągłęgo chorowania

Z olcią bez zmian, w czwartek jedzemy na testy, proszę trzymajcie kciuki :ico_sorki: tak mi jej szkoda biednej, ale muszę to zrobić :ico_placzek:

Mati nie raczkuje, szczerze znów się martwię, staje wszędzie, czekogolwiek się złapie, przebiera nogami, ale nie raczkuje> ma 1 ząb i tyle. :ico_szoking: dość spory już, idzie teraz górna jedynka, jakoś tak dziwnie

poczytałam was troszkę obejrzałam fotki, oczywiście wszytskie śliczne.
właśnie zdałam sobei sprawę, że Mat w przyszłym miesiącu skończy rok :ico_szoking: :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: za ząbki i nowe postępy

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 sty 2012, 11:12

Gwona, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesiecy Nadii.
A ja zaś doły chwytam,bo ten oszołom mi oświadczył,że nie będzie go w sądzie za tydzień!! Świetnie nowy rok się zaczyna! Niech to szlak wszystko! :ico_zly: :ico_placzek:
_________________
kurcze co za człowiek :ico_puknij:
Mati nie raczkuje, szczerze znów się martwię, staje wszędzie, czekogolwiek się złapie, przebiera nogami, ale nie raczkuje> ma 1 ząb i tyle. :ico_szoking: dość spory już, idzie teraz górna jedynka, jakoś tak dziwnie
mój Wiktor tez w ogole nie raczkowal tylko odrazu zaczal chodzic.Mysle ze nie masz sie czym przejmowac.

tabogucka, trzymam kciuki za szukanie pracy.
właśnie zdałam sobei sprawę, że Mat w przyszłym miesiącu skończy rok :ico_szoking: :ico_brawa_01:
:ico_szoking: ten czas tak szybko leci.

My dopiero niedawno wstalismy :ico_wstydzioch: Mala zasnela wczoraj przed 24 :ico_olaboga:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 sty 2012, 11:49

aga216 no pewnie, na nie mówię, że to musi być duży problem, są różne dzieci, po prostu słyszałam, że niekiedy są problemy ale to jak niektóre mamy karmią po parę lat.... Co ja w zupełności nie rozumiem
a w nocy dzis kiepsko spalam...bo maly sie co chwile budzil na cyca
u mnie to samo tylko nie na cyca ale tak po prostu, kaszel go męczył albo się budził z płaczem...

Gwona, oj biedna jeszcze się musisz denerwować tym *** :ico_sorki:

Blanka26, trzymam kciuki za Olcię :ico_sorki: biedulka
Ja też już myślałam, że Witek mnie będzie raczkował ale jak zaczął wstawać i chodzić to tez i raczkować.
Zdrówka dla wszystkich!
No czas szybko leci... Zaraz rok...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

04 sty 2012, 12:35

Dzien Dobry :)

Gwona za 9 miesiecy Nadii :ico_prezent: :ico_prezent:
Współczuje,znów nie przyjdzie i znów sie to odłozy :ico_noniewiem:

Dobrusia ojoj kaszel to najgorszy :ico_olaboga: oby szybko przeszło :ico_sorki:
mykam się zrelaksować, bo M. mi masażyk obiecał :ico_szoking: trzeba korzystać zanim się rozmyśli :ico_haha_01:
Fakt nie ma co takich rzeczy odmawiać :-D :-D

tabogucka, może cos Cie bierze,ja to troche chora głowa mi peka katar mam :ico_sorki:

Blanka26, Moja tez nie raczkuje i ma 2 zeby juz dlugo ale moze niedlugo wyjda nastepne :)
Trzymam kciuki :ico_sorki:

agusia22, moja wstała o 7 poszla spac przed 9 i pospałysmy jeszcze ponad godzine :-D

No czas leci szybciutko :)
Maja tak sie lubi tulić normalnie uwielbiam to :-D
Idę dopić kawkę i ogarnac jutro koleda a że sie zle czuje to wole dzis to zrobic niz jutro rano :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 sty 2012, 14:33

jadalnia
Obrazek

kuchnia
Obrazek


sypialnia
Obrazek

kawałek łazienki ale jeszcze nie skonczona
Obrazek

Kacpra pokóju nie robiłam bo straszny bałagan tam a Filipka pokój nie gotowy i tak wszędzie trzeba cos podokupywac zeby jakos wygladało w sypialni brak nam mebli ale to w swoim czasie
salon jeszcze nie umeblowany na razie stare meble są ale jak bede juz miala cos fajnego to wstawie fotki

a tu jeszcze kilka fotek moich chłopców

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 sty 2012, 14:37

magda1614, przepiekne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Twoi chlopcy tez super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne miesiace dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas ostatnio byla masakra ze spaniem, mala budzila sie w nocy, miala przerwe od 3.30 do 4 rano :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale dzisiaj juz przespala cala noc, wiec chyba wszystko wraca do normy :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 sty 2012, 14:52

Stawiam za spóźnione 9 miesięcy Nadii :ico_tort: :ico_tort: . :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 04-01-2012, 13:53 ]
nas się tez wiucha strasznie :ico_olaboga:
no u nad tez bardzo a gdzie ten snieg i mróz :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość