Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 wrz 2007, 16:45

hej kobietki
iz@ z mezycznami zawsze tak jest, ile ja sie nawkurzalam o wyjazd do polski bo moj luby niewiedzial kiedy dokladnie moze wziasc wolne a na koncu to juz ciezko bylo znalezc miejsce noclegu szczegolnie ze to okres 2 tygodni mial byc w lipcu, i tak na ostatnia chwile wszystko....myslalam ze go udusze....przydus swojego meza i daj mu pozadnego klapsa w tylek, niech sie otrzasnie, pakuje walizki i jedzcie !
dziewczyny a ja dzis pierwszy dzien w szkole, ale se od domu odpoczelam a w dodatku Julcia taka grzeczna u opiekunki byla, spala 2,5 godzinkino i jadla jak nawiedzona hihihihi wiec dobrze poszlo! jestem szczesliwa jak nigdy! a opiekunka az z wrazenia skakala hihihihi

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 wrz 2007, 17:12

Hej Kochane Lutówki!!

Ale mnie tu dawno nie było i strasznie stęsniłam się za Wami!!
Jestem dalej z małą u moich rodziców i czekamy tu na powrót mojego mężusia, który pojawi się lada dzień. Nie pisałam bo nie miałam takiego dostępu do internetu jak u siebie. Rozumiecie chyba hihi??
Tyle żeście napisały że dnia by nie starczyło by wszystko przeczytać, wiem że wiele dzieciaczków chorowało :ico_chory: Kurcze no teraz taki okres pogodowo nieciekawy i o infekcje niełatwo. Życzę wszystkim bąbelkom dużo, dużo zdróweczka!!
Widzialam zdjęcia zupek karolas , wyglądały baaardzo apetycznie. Ja swojej niuni od wczoraj pichcę i niestety jej nie posmakowało :ico_placzek: Gotowałam na skrzydełku + ziemniak + marchewka + biała i zielona pietrucha i mała zwyczajnie nie tknęła!!! No ale zobaczymy!!
Co tam jeszcze u nas?? Ząbeczków jak nie było tak nie ma, mała już stabilnie sama siedzi a raczkować jeszcze nie raczkuje. Od paru dni ma chodzik (dziadki jej kupili) ale nie umie z niego korzystać hihi to znaczy tylko w nim sobie siedzi lub podryguje na nóżkach. Wasze pociechy też maja?? Bo ja się zastanawiam czy to nie za wcześnie, chociaż w sklepie powidzieli że jak już dziecko samo w miarę siedzi to okej?? Sama nie wiem, ona nie staje jescze na całych stópkach tylko na paluszkach i boję się żeby nóżki nie byly krzywe!! Z drugiej strony chodzik mi pomaga bo do 15tej sama w domku i mala się zajmnie na jakiś czas!!
Przestałam definitywnie karmić piersią. Przyszło to jakoś tak nadzyczaj naturalnie że sama bylam w szoku, to znaczy nadszedł moment gdy mała się po prpstu nie najadała no i przeszłam na butlę i chyba jestem zadowolona :ico_wstydzioch: choć trochę tęsknię za tą bliskością...

Witam Lutóweczki, których chyba jeszcze nie znam :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Ale mam nadzieję że poznam :ico_haha_02:

Przegapionym kochanym solenizantom składam najpiękniejsze życzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatko sto lat dla Wojtusia!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 wrz 2007, 17:16

Kajunia25, sto lat dla Milenki :ico_brawa_01:
Małgorzatka i dl aWojtusia! :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 wrz 2007, 17:22

Kelly Gratuluję ząbeczka :ico_brawa_01: !

My już jednego mamy a drugi się już przebija!

Ja jestem Koziorożec, Tomek Waga!

Asiam Dobrze, że przestałaś się zamartwiać... aco ci przyszło wogóle do głowy, że to rak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdjęcia Ale się wnerwiłam: ktoś- nie wiem kto- poskarżył się adminowi na moje zdjęcia i musiałam zmniejszyć ... :ico_placzek: niby za duże czy coś ... ale widzę, że Wy macie podobnej wielkości i nie musicie ...ciekawe kto był taki uprzejmy i mnie tak załatwił ... trochę mi się przykro zrobiło jak dostałam wiadomość na PW, że jak nie zmniejszę to mi je usuną ...tak patrze na TT i widzę, że większość dziewczyn ma duże zdjęcia..to dlaczego ja nie mogę??

Magdzinka Mi się podoba bardziej pierwszy ale drugi tez jest śliczny! Mam nadzieję, że wszystko się poukłada tak, że wybudujecie swój wymarzony domek!

Mamcia Czasami ma się gorsze dni i może szwagierka też tak miała? No ale wiesz, nie każdy lubi rozpieszczać nie swoje dzieci ...tak jest i tyle!
Ale bardzo nie ładnie z jej stroni, bardzo!
Ach te kłótnie!

Karolas, Magdzinka, ML Mam nadzieje, że choróbska nie zawojują Was całkiem, dobrze, że już lepiej...! Zdrówka życzę!

Iza Będzie dobrze, i zobaczysz, że uda sie to co sobie wymarzyłaś i mieszkanie nie zając nie ucieknie... Głowa do góry!
Mirelka wyzdrowieje ... i będziecie szczęśliwi we własnym M !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kajunia Witaj kochana! Buziaki dla 7 miesięczniaczka z 10 lutego ... GRATULACJE!

[ Dodano: 2007-09-10, 17:24 ]
Dziewczyny Dziękuje za życzonka dla Wojtusia!

Jedzonko Dziś zgodnie z poradnikiem BoboVity podałam małemu zupkę z ryżem, marchewką i mięskiem z króliczka! Smakowało!

[ Dodano: 2007-09-10, 17:27 ]
Kajunia25 pisze:chyba jestem zadowolona :ico_wstydzioch: choć trochę tęsknię za tą bliskością...


Też to tak odczuwam ..ale jestem zadowolona, choć taka czułoska mamy i smyka była rozczulająca...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 wrz 2007, 18:02

Małgorzatka, co za bezsens przeciez twoje zdjecie wcale duze nie bylo :ico_szoking: normalnie w szoku jestem, ja czesniej mialam dwa i to dosc pokazne zdjatka jak Julcia siedzi ale nikt mi nie kazal ich zmniejszac :ico_noniewiem: :ico_olaboga: a co do szwagierki to ona jest na prawde nie wporzadku i to juz nie od dzis, nie wspomne o tym ze za kazdym razem gdy organizuje obiad rodzinny to nas nie zaprasza , a potem mowi ze nie myslala ze bedziemy zainteresowanii :ico_noniewiem: dobrze ze reszta rodziny taka nie jest....ale kicham juz na nia, tylko te jej komentarze mnie dobijaja...jak bylam wciazy to marudzila ze niby sie lenie, a mialam problemy z miesniami z bolu ruszac sie nie moglam, no to teraz jak ona w ciazy jest to sama lezy caly dzien i steka, bo tak to jest zawsze jak sie jest w ciazy, nie wszyscy maja tak bezproblemowo, no i stwierdzila ostatnio ze na basen przestalam z Julcia chodzic z lenistwa kiedy ja do szkoly chodze a Julcia do opiekunki to niby kiedy mam isc?? wrrrr :ico_zly:

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

10 wrz 2007, 18:26

Wojtusiu i Milenko - :ico_tort: :ico_haha_02:
Malgosiu oj tam nic sie nie przejmuj tymi zdjeciami - pewnie jakas jedza chciala cie wkurzyc, wiec nie dawaj jej takiej satysfacji...
Magdzinka sliczne domki - a gdzie bedziecie budowac??? My tez bysmy chcieli ale nie mamy gdzie tzn. nie stac nas narazie na dzialke:(((
Mamcia... Jest bardzo prawdopodobne, ze siostra twojego meza przestanie byc taka jedzowata po porodzie - Kostka brat byl z taka malpa a teraz ona jest w ciazy i nikt jej nie poznaje, bo da sie z nia normalnie pogadac :ico_oczko: Ciekawe co ta jedza ma do ciebie, ze sie tak zachowuje, bo wiesz gdyby to byla tesciowa to jeszcze rozumiem ale siostra...
Iza trzymam kciuki za szybka separacje z tesciowa:))
Karolas napisz mi jeszcze czy te sloiczji z zupkami zwyczajnie w sloiczkach wkladasz do zamrazalnika i ile tak moga stac??

Dziewczyny szukam dobrych i tanich pieluszek - poradzcie cos. Bylam nastawiona na rossmannowskie, ale te zolte sa beznadziejne i Tymciowi sie wszystko bokiem wylewa:)))

A u nas w biedronce nie ma kurteczek - ten Gdansk to jakies dziwne miasto - nawet biedronki wybrakowane maja :ico_szoking: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

10 wrz 2007, 21:25

Kostunia, będziemy się budować na działce u teściowej w Radości- 2 domy spokojnie sie zmieszczą - ona w starym a my w nowym domku hihi ale nie ma sensu remontować tego starego bo to by kosztowało chyba więcej niż nowy, a my narazie ani złotówki na to nie mamy ale jak w pryszłym roku sprzedamy nasze ciasne 1-pokojowe mieszkanko, to spokojnie starczy nam na domek :) tylko przez rok będziemy mieszkać u teściowej i to bedzie najgorszy rok w moim życiu :ico_olaboga: , ale jakoś będziemy musieli zacisnąć zęby i to przeżyć. Już się nie mogę doszekaś, bo przynajmniej Joasia będzie miała swój pokoik :)

Małgorzatka Kajunia 100 lat dla Wojtusia i Milenki z okazji 7 miesiączków :ico_brawa_01:

Małgorzatka wiesz ja też kiedyś dostałam wiadomość ale nie od admina tylko od 2moderatorów, że mam za duże zdjęcia, niezgodne z regulaminem i mam je zmniejszyć , a chodziło w sumie o to, że jak one są za bardzo rozciągnięte, to strona się rozciąga i źle się czyta posty. Ale moje zdjęcia nie rozciągały wcale strony więc nie wiem o co chodziło. W każdym razie zmieniłam tak, że 2 są obok siebie, a trzecie już po nimi i jak narazie chyba jest ok, bo więcej wiadomości na temat fotek nie dostałam na szczęście.
A dlaczego ty nie wiesz o co chodzi, przecież też jesteś moderatorem?????

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

10 wrz 2007, 21:40

Tobiaszek zasnął dzisiaj bardzo szybko.
Ja posprzątałam łazienkę, zjadłam kolację i zaraz chyba położę się spać. Mężuś pojechał na poligon i będzie przyjeżdzał tylko na sobotę i niedzielę :ico_placzek: , a w październiku niestety pojedzie już na 6 miesięcy do Libanu. Myślałam ostatnio, że odwołają go z tej misji ale niestety musi jechać.
A u nas szyykuje się jeszcze mały remoncik - zmiana ogrzewania z węglowego na gazowe (nie chce z piecem na zimę sama zostać). Ale niestety potrwa to jeszcze z miesiąc - ach ta gazownia.

W środę idziemy z Tobiaszkiem na kontrolę do lekarza, zobaczymy czy pozwoli mu pójść już w czwartek do żłobka. Niestety jeszcze ma nie ciekawy kaszel - taki mokry i jest jeszcze katarek. Trudno jak będę musiała to wezmę koejne L4 - zdrwoei dziecka jest najważniejsze.

[ Dodano: 2007-09-10, 21:40 ]
Kostunia, - ja używam pieluszek z biedronki DADA - są podobne do pampersów, ie narzekam. U nas też nie było kurteczek

[ Dodano: 2007-09-10, 21:41 ]
Kostunia, - za 32 szt płacę 18,99 zł, a czasmi jest promocja i dwie paczki są za około 30 zł

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 wrz 2007, 22:01

Malgorzatka sto lat sto lat dla Wojtusia. a tak w ogole to wasz Skoczow dzis slawny. na tvn dzis dwa razy "o was" mowili. Malgosia ja mam 3 wieksze zdjeci ai tez mi nikt nic nie pisal

ML karolas Iza@ Magdzinka zycze zdrowka waszym dzieciaczkom

Kajunia sto lat sto lat dla Milenki

Magdzinka juz Ci wspolczuje mieszkania z tesciowa

poza tym Lutowki dziekujemy za gratulacje zabka i za okreslenie podobienstwa Tymka.
My dzis bylismy na strasznie dlugim spacerze. razem z 8km. musialam isc do UP zlozyc autograf, a za tydzien kuron wpadnie:) ale najwazniejsze ze w trakcie spaceru Tymek zaczal sam siadac. jak on sie wtedy rozgladal! jakby mogl to by krecil glowa dookola siebie. wszystko zwracalo jego uwage, a do tego pol drogi gadal do siebie. czasami mnie tak rozwala ze az mi sie lzy do oczu cisna. super jest byc mama.
i jeszcze od dzis na 5 dni zostalam slomiana wdowa. mezus pojechal do czech na targi buuuu. ale wstyd ja marudze o 5 dni a ML maz wybywa na 6 miesiecy.
pzdr
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2007, 07:40 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 wrz 2007, 22:17

Kajunia25, dla Milenki sto lat :ico_tort:
Małgorzatka, dla Wojtusia również sto lat :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość