Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 lis 2007, 15:38

witam mamuski

asiulka swietnie, ze trafilas na taka pomocna osobe dla emilki... moze rzeczywiscie znajdzie dla ciebie lepsza robotke hehe

frydza brawa dla dzielnej wiki na szczepieniu !!!! :ico_szoking:
widze ze zakupki cie opetaly na maxa hihi sorki ale usmialam sie z tego tekstu o przesunietym otwarciu supermarketu hihi maniaczka zakupow moze sie wkurzyc na maxa co?? hihih

agniecha
dla tomeczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

aciu ciesze sie ze masz juz sprawdzona i pewna opiekunke.. oby z mieszkaniem tez szybko poszlo...trzymam kciuki


jakas niewyspana jestem.. buuu
wczoraj znow polazlam na shopping. mialo byc krotko a wrocilam jak zwykle przed 19
jeszcze kumpele z dziecmi spotkalam hihi i do niej wstapilam bo leon obudzil sie z placzem , zglodnial biedaczek
i co z tego ze znalazlam mu wreszcie szalik i rekawiczki i czapke ktorej nie potrzebuje ale tylko komplet moglam kupic
no ale szalik po obwiazaniu wokol szyji jest za krotki na zawiazanie wiec po co mi taki? i rekawiczki ciasnawe, paluszki ma w nich scisniete...
cholera.. angielska zima mnie dobija,,
wiekszy rozmiar ma ajuz rekawiczki z jednym palcem i nie wiem czy takiemu maluchowi bede wstanie je ubrac co?
no aale wyjscia nie mam
kupilam mu tez takie a la buciki ze skarpetka.. bo leos w taka pogode z golymi stopkami jezdzi.. bo sam sobie je sciaga kopiac nozkami...
no ale te buciki jeszcze gorsze. ciezko sie zakladaja i sa prawie na styk
takze zakupy nieudane.. jutro ide oddac badz wymienic hihi
i jeszcze kupilam mu mleczko modyfikowane w razie "w" bo tamto rozpoczete opakowanie oddalam kumpeli
a to nie wiem jakim cudem kupilam dla dzieci glodnych
i kolor niebieski zamiast zielony.. co w ogole mnie nie zastanowilo... :ico_puknij:
takze zakupy mega nieudane hehe

[ Dodano: 2007-11-14, 14:39 ]
frydza a co za zespol feel? nie kojarze

[ Dodano: 2007-11-14, 14:45 ]
leos wlasnie przebudzil ze swej pierwszej drzemki a ja nadal w lozku
wiec razem tak lezakujemy hihi
nie wiem do ktorej
ale jakas niewyspana jestem i leniwa hihi

na dodatek odwolali nam dzis basen bo maja jakies problemy z bojlerami
a wlasnie odnoscie basenow z dzieciakami.. no wlansie u nas tez wypada na drzemke leosia. ale jakos sie udaje poki co..
pod koniec zaczyna marudzic
a ja nie mam moliwosci dostosowania basenu do rytmu leosia. chodzimy na najpozniejsza godzina tak zeby adas zdarzyl wrocic z pracy...
ostatnio probowalam mu przrestawic dzien
ale ciezka sprawa...
meczaca zarowno dla leosia jak i dla mnie hehe

dobra uciekam na karmienie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lis 2007, 16:26

Madziorka no zakupocholiczke to moze wkurzyc ze nie otwarli sklepu :ico_zly: :ico_zly: wejdz sobie np na teledyski i wpisz zespol FEEL to zakumasz o co chodzi tu masz linka poczytaj http://www.mediana.nazwa.pl/index.php?o ... &Itemid=53

[ Dodano: 2007-11-14, 15:33 ]
MADZIORKA tu jest teledysk posluchaj http://teledyski.onet.pl/10172,2399656,teledyski.html

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

14 lis 2007, 16:55

Frydzia, zazdroszcze koncertu FEEL

ja jak zwykle niewyspana... marzę o przespanej nocy i obudzeniu sie o NORMALNEJ godzinie :ico_noniewiem:

Mam pytanie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

"standardowe" u młodych mam
= jak wyglądają kupy Waszych dzieci??
Od kilku dni odkąd daję Jacolowi jarzyny, zupki, marchewki, itd
Robi TWARDE "ludzkie" gluty koloru brązowo-zółto-zielonego...
Czy to norma??

madziorka
, kup młodemu RAJTOPY i bedzie bez problemu..
co do basenu choidzę na 16-tą i Młody daje radę

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lis 2007, 17:03

Karla moja niunia tez robi rozno kolorowe :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-14, 16:15 ]
WIKI w NOWYM FOTELIKU Obrazek Obrazek I BALWANEK DLA WSZYSTKICH Obrazek

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

14 lis 2007, 17:33

super fotelik Frydzia!!

to taki którego sie okręca coby dziecko wyciągnąć?

ja jeszcze czekam, bo Bułka nie siedzi jeszcze... a mój MUTSY jest do 13kg... i ma regulacje na 3 stopnie (leżenie, półsiedzenie i sidzenie) wiec jeszcze Kaban pojeździ z miesiąc;-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lis 2007, 18:02

Karla ten fotelik jest pollezacy albo siedzacy :-D w tamtym co niby do 13 kg mamy to niunia ledwo sie miesci :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-14, 17:03 ]
fotelik z allegro za 189 zl :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 lis 2007, 21:08

Hejka
Wszystko mnie napierdziela - zakwasy!!!
Ale nie ważne. Ważne, że poćwiczyłam wreszcie.

Karla ja właśnie miałam akcję z kupka. I to własnie była taka jaką opisujesz. A przy tym wszystkim Tomek tak sie napinał, że aż cały czerwony sie robił. Szkoda mi go normalnie. Czy u was tez tak ciężko to idzie?? Dodam, że dziś cały dzień nie chciał jeść i już się martwiłam. Ale on juz tak po raz kolejny jak ma dzień kupy to nic nie je bo juz chyba pełny jest. Matko jakie to popierdzielone jest. ja sie stresuję.

Co do fotelika tez mam Mutsy i młody nadal jeździ w nim na leżąco. Tak mu wygodnie i ja jestem spokojna o kręgosłup.

Frydza twój nowy fotelik jest bardzo fajny, solidnie wygląda.

:ico_tort: dla Tomka Agniechy.

Asiu mam nadzieję, że wreszcie uda się znaleźć więcej czasu dla córci. Może jakos sie ułoży.

Madziorka cóż za stracony dzień :-D . Ja nie wiem jak ty to znosisz?? :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 lis 2007, 21:18

Witam przyznaje ze nie przeczytalam tylko ostatnia strone :ico_placzek:
Mojego P dziisaj zabrali do szpitala rano wstal i mowi ze pluca go bardzo bola oczywsicie ja musialam :569: ze za duzo pali i teraz ma nauczke poszedl do pracy i dzwoni po godzinie ze pluje krwia :ico_szoking: :ico_szoking: nie dopuscili go do pracy i wio do lekarza lekarz skierowanie do szpitala i zabrali go karetka :ico_placzek: :ico_placzek: bo zagraza mu zycie ma powietrze w płucach i jutro bedzie mial zabieg( lub dzisiaj w nocy ) i te powietrze wysysac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem co ze soba zrobic mama moja przyjechala a ja rano do szpitala lece :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 lis 2007, 22:31

Madzia ale horrory opowiadasz ............... :ico_olaboga: :ico_olaboga: jejku a od czego to????????masakra.wspolczuje ,dobrze,ze jest w szpitalu i ze wykryli co mu jest

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lis 2007, 22:53

MADZIU wspolczucia mam nadzieje ze bedzie dobrze z mezulkiem :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość