Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 cze 2009, 11:28

Cześć dziewczynki :ico_brawa_01:
u nas nocka fajna jedna pobudka ok. 4 i spalismy do 6.30 :ico_sorki:
myszka 81, witaj u nas na wątku rozgość się :-D :ico_brawa_01: twoj synekj jest uroczy :ico_brawa_01:
Ja zaraz sie na spacer wybieram a pozniej to szczepienie ja nie wiem co sie tak go cykam juz odwyklam po prostu od szczepien
no ja tez odwykłam ale jakoś mi nie brak tego uczucia :ico_sorki:
yoanna, ty cierpisz że masz za male ja że za duże babą zawsze źle :ico_noniewiem:
u nas sie wypogadza jak mlody sie obudzi cos zjemy i pojdziemy sie przejsc

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 cze 2009, 13:09

Witam nowa kolezanke i jej syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas jak zwykle płacz cało nocny, no ale juz prawie jest kolejny zabek wiec Filip jest usprawiedliwiony :-D

Dziewuszki z tymi piersiami to na prawde nie mozna dogodzic, zreszta kazda z nas zawsze z czegos jest niezadowolona, bo nudno by byly gdyby wszystkie były idealne :-D

U nas dzis łądnie ale cos chmurki nadchodza, a byłam w kosciele dzis bo swieto, a juz nie pamietam kiedy ostatnio byłam. Wziełam wozek i przed na dworze stalismy.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2009, 14:07

Witam

u nas nocka ok, maly zasnal pare minut po 19 i wstal dzis o 7.30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas pogoda beznadziejna, od dwoch tygodni siedzimy w domku i nie chodzimy na spacerki, a to przez deszcz i straszny wiatr, boje sie, ze malego zawieje :ico_noniewiem:

JA biore tabletki, ale jakos nei widze, zeby mi cyce urosly, stoja w miejscu,a szkoda, kiedys tez bralam i nic, a u moja kolezanka miala balony jak brala tabletki, nie wiem od czego to zalezy :ico_noniewiem:

myszka 81 witaj, sliczny synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Faktycznei porod mialas nie zaciekawy, ale juz na pewno o nim nie pamietasz.
Napisz skad jestes czy mieskasz w Polsce czy za granica, bo tu prawie wszystkie jestesmy z zagranicy :-D oprocz chyba trzech dziewczyn :-)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

11 cze 2009, 14:28

czy mieskasz w Polsce czy za granica, bo tu prawie wszystkie jestesmy z zagranicy oprocz chyba trzech dziewczyn
mieszkam w Polsce a dokładnie na pomorzu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2009, 16:19

czesc dziewczyny
my po szczepieniu
Iga nawet nie pisla :ico_szoking: az lekarka byla w szoku :-D
nastepna dawka za 4 tyg :-)
nic spadam obiad robic bo kurde Iga mi za kable od kompa ciagnie :ico_zly:
oooo poszla sobie :-D
wogole to dzis mam misje i jade wieczorem do kumpeli bo sie strasznie pozarla ze swoim facetanm i mam misje godzenia :ico_oczko:
poszlo o ten kawalerski co Wam pisalam w zeszla sobote .Chlopaki poszly do klubu go-go no i ona sie o to wkurzyla :ico_noniewiem:
ja tam sie nie wkurzalam bo moj nie poszedl :ico_haha_01: a 11 30 juz spal pijany :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

11 cze 2009, 21:18

witaj, sliczny synek
dziękuję dziewczyny za wszystkie miłe słowa wasze dzieci też śliczniusie są :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 cze 2009, 21:18

witam!
coś mi net szwankuje i nie miałam od wczoraj do dzis południa! :ico_olaboga:

witam nową koleżankę na forum myszka81 slicznego masz synka! :ico_brawa_01:

u nas chyba wkoncu pojawią się te zęby,bo mały mi gorączkował 3 dni i dziś jakaś rzadka kupa! :ico_olaboga: mam nadzieje ze to nie znowu jakies rozwolnienie tylko ze te cholerne zęby wyłażą!!! :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
kiedy przyjdzie te lato,ciągle pada i wieje wiatr jak jesieńą :ico_olaboga:

jutro musze isc do kościoła zanieść jakąś kartke na zapowiedzi :ico_olaboga: fajnie że mi sie chce,tak lubie tam chodzić że szok-znaczy do tego mojego głupiego koscioła,bo tam gdzie załatwiamy jest ok!!!
no i musze jeszcze wpaść do lokalu w którym robimy obiad,i omówić wszystkie szczegóły :ico_olaboga:
a mój mały odkąd zaczął mi raczkować ciągle sie obala na główkę,siedzi siedzi i nagle bach do tyłu,i płacz :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie chyba ma już takiego guziola że szok :ico_szoking: nie mogę go na chwile zostawić,pisałąś chyba Pati ze mały ci zwalił rure od odkurzacza :ico_olaboga: kurcze mój to już miał na sobie i odkurzacz,suszarke z praniem,deske do prasowania i żelasko,na szczeście nic strasznego się nie stało,zawsze jakoś szczęśliwie spadało :ico_sorki: ,a dekoder już mój wisiał na kablach!!! do tv też się dobiera,nie wspomnę że podarł mi lampe taką papierową z IKEA :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie oczy dookoła głowy!!! i jak to jest że dzieci zawsze dobierają się do tego czego nie można :-D no to się napisałam,kurcze jak nie ma netu to takie nudy ze szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-06-11, 21:22 ]
Iga nawet nie pisla
super kochana to masz dzielną dziewczynkę :-D pewnie po mamusi :ico_brawa_01:
a co do lotu Marta napisz kochana jak to jest bo my wracamy samolotem i bardzo się boje chociaż będe z moim ale mimo wszystko! pewnie w każym jest inaczej co do zabieranych rzeczy czy wszędzie tak samo??? chodzi mi o to co mogę mieć przy sobie dla małego ? czy mogę mieć normalnie jakieś jedzonko picie???

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

11 cze 2009, 21:23

normalnie oczy dookoła głowy!!! i jak to jest że dzieci zawsze dobierają się do tego czego nie można
prawda mój ostatnio zasówa do łazienki i szczotką się bawi do kibla :-D kurczę nie zawsze pamięta się by toalety zamknąć ale teraz to trzeba się zmobilizować i koniec

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

11 cze 2009, 21:52

prawda mój ostatnio zasówa do łazienki i szczotką się bawi do kibla
własnie a mój też uwielbia łazienkę :-D jeżdząc chodzikiem wrzucił mi raz maskotke do kibelka :-D zawsze powtarzam mojej córce żeby zamykała klape od kibelka a ona nigdy tego nie robi :-D i tez lubi sie bawic szczotkami,grzebieniami i gumkami jak sie dopadnie do koszyka to wszystko jego :ico_szoking: :ico_brawa_01:
pusto coś dzisiaj

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

11 cze 2009, 21:59

jeśli mogę to
zagłosuj proszę
zagłosuj
http://bobovita.com.pl/galeria/21379
http://bobovita.com.pl/galeria/21378
http://bobovita.com.pl/galeria/21377
http://bobovita.com.pl/galeria/21376
http://bobovita.com.pl/galeria/21380
DZIęKUJę
Głosować można codziennie na każde zdjęcie po upływie 24h od poprzedniego głosowania.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość