Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

23 maja 2007, 11:46

Frydza moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Madzia , Asiula ja też podpisuję się po marudzeniem , czasami to już jestem taka marudna ,że sama z sobą nie mogę wytrzymać :-D

Avisek ty się na porodówkę jeszcze nie wybieraj, jestem pierwsza w kolejce :-D

Aniu świetnie ,że uż jesteś , udanego :ico_prasowanko:

:ico_kawusia: już wypiłam , od razu lepiej :ico_haha_01: , teaz obejrzę sobie ze dwa odcinki skazanego i poleżę brzuchem do góry :ico_oczko:

PS

Ach ten Aruś.........

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 maja 2007, 12:00

DZIEKUJEMY :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 maja 2007, 12:03

kurcze dałam za dużo chilii i strasznie ostre mi to danie wyszło :ico_olaboga: ale smaczne, trzeba tylko popijać wodą

[ Dodano: 2007-05-23, 12:04 ]
ale normalnie strasznie się spociłam nad tymi garami :ico_olaboga: a przecież szybko się uwinęłam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 12:23

dziewczyny mam pytanie.kompletnie sie nie znam na allegro,pierwszy raz zamowilam i nie wiem czy mi sie udalo.zamowilam ten komplet do lozeczka,co alinka mi linka podala,ale teraz nie wiem czy dobrze,bo wcisnelam KUP TERAZ i dostalam maila,,gratulacje kupiles przedmiot prze kup teraz,,...czyli ta posciel jest juz kupiona(tzn zaplacone i w ogole)...i nie wiem jak z wysylka?czy pobralo z karty,czy musze zaplacic przy odbiorze? kurde,ciemna jestem :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 12:24

ja juz z powrotem - leze nogami do gory :-) dobrze ze mam laptopa :-D

nogi mam spuchniete niemilosiernie dziewczyny.... maly palec jak kciuk u reki ;-) :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-23, 12:28 ]
lucy23 jedynie kupilas, teraz musisz zaplacic.
przeczytaj na stronie jakie sa opcje zaplaty - z reguly sa dwie: przedplata na konto i platne przy odbiorze.
jesli chcesz zrobic najpierw przelew to zaplac za aukcje (zrob przelew w sieci lub na poczcie) + nie zapomnij doliczyc koszty przesylki i wyslij informacje do sprzedajacego ze zaplacilas i prosisz o wyslanie przedmiotui na taki i taki adres.
a jesli chcesz zaplacic listonoszowi czy kurierowi przy odbiorze, to tez im napisz maila zeby wiedzieli... i wyslali ci ta rzecz...
a co kupilas, daj link

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 12:45

kurde,bo na ebayu jest inaczej i od razu wpisuje nr karty i pobiera automatycznie,tez bym tak chciala zapalcic za to....
http://www.allegro.pl/item195803293__3_ ... _135_.html

chcialam ta zielona z misiem na poduszce :-D a jak taki przelew w sieci sie robi,bo ja tam opcji nie widze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 12:50

1. Po wzięciu udziału w naszych aukcjach otrzymają Państwo automatyczną wiadomość od Allegro z numerem naszego konta (na końcu maila).
2. Następnie prosimy o e-mail z wyborem wzoru pościeli i formy płatności.
3. Towar wysyłamy przeważnie na drugi dzień po otrzymaniu wpłaty, najpóźniej do 3 dni.

Do każdego użytkownika będą wysyłane automatyczne wiadomości w momencie zaksięgowania przez nas wpłaty.
W dniu wysłania towaru otrzymają Państwo automatyczną wiadomość potwierdzającą wysyłke towaru i wtedy należy spodziewać się, że swoją paczkę otrzymają Państwo następnego dnia.

Wystawiamy faktury VAT

[ Dodano: 2007-05-23, 12:55 ]
wejdz na str swojego banku i zrob przelew w tytule podajac numer aukcji i swoj nick z allagro... do nich napisz maila jaka forme platnosci wybierasz i jaka posciel...a jesli nie umiesz w ten sposob placic, to napisz im maila ze wybierasz taki a taki rodzaj poscieli i prosisz o jej wyslanie za pobraniem... kase przygotuj dla listonosza :-)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 maja 2007, 13:00

Frydza, gratuluję :ico_tort: :ico_tort: Aruś jest po prostu pyszny - na pewno będzie miał duże powodzenie u dziewczyn :-D

Czy ja też mogę dołączyć do klubu marudek :ico_oczko: ? Choć szczerze mówiąc, to bardziej jestem :ico_zly: Ale na pocieszenie przed chwilką właśnie dostarczyli akwarium i już będzie można je powoli zagospodarowywać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie, jest większe niż na foteczkach - ponad 100 litrów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A najlepsze jest to, że zamówił je mężuś w związku z czym ja będę tylko się nim rozkoszować, a Krzyś będzie je czyścił hehe.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 maja 2007, 13:12

Cześć dziewczyny, już jestem.
Przepraszam, że nic nie napisałm o wyjeździe, ale zabrakło mi czasu. Na razie tylko się witam bo muszę troszkę odpocząć no i przeczytać te ponad 200 postów które naklikałyście także troche mi zejdzie. Późneij się odezwę jak nadrobię te tematy... :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 13:13

avisek to ja wole za pobraniem :-D za ciemna na to jestem...i nie wiem jak to z anglii wyglada,ta wplata na ich konto :ico_puknij: a tak to do mamy kaske wysle i ona odbierze :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-23, 13:17 ]
aniu super z tyk akwarium :ico_brawa_01: ja tez wole patrzec niz czyscic :ico_haha_01: witaj kamilko :ico_buziaczki_big: ja lece sprzatac ,bo z lenistwa mnie glowa rozbolala :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość