Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

30 kwie 2009, 09:57

betina, ja podobnie
wode spijam hektolitrami
przy łózku 3 zgrzewki stoja
kiedy bym sie nie obudzila to wode lykne
a jesli ty faktycznie nie jesz tlusto, to Twoja waga juz mi nie dziwna :ico_haha_02:
ja czesciej owoce jadalam i warzywa jak pracowalam
zawsze do pojemniczka pokrojone jabluszka, marchewke i gruszke wpakowalam i przez 8h sie zajadalam, teraz mimo wolnego czasu niechce mi sie, wole ciacho upiec z owocow czy sok wycisnąć :)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 kwie 2009, 09:57

malutkaniunia88, ja klikam z wami i jem winogrona uwielbiam kazde owoce zreszta warzywka tez moze dlatego ze kiedys jak trenowalam to byl moj glowny posilek i nie znudzil mi sie do dzis
megi5566, ja to wogole to mam pecha w tej :ico_ciezarowka: taka kaleka ze mnie ze szkoda gadac

a co do znieczulen to nie daja nigdy za free i radze kazdej z przymruzeniem oka czytac to co jest na stronce szpitala bo zawsze wychodzi cos w praniu najlepiej isc samej i wypytac o wszystko na stronce zazwyczaj koloryzuja wszystko sama sie przekonalam bo jak reklamowali szpital na batorego to zdjecie tej wypasionej porodowki bylo a reaia okazaly sie inne nikt nie wspominal nawet ze trzeba 500 dac zeby moc tam wejsc :ico_noniewiem:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 kwie 2009, 09:58

z Toba to katastrofa
wiem wiem ale coz poradzic taka mam nature mam nadzieje ze teraz mi hemoglobina podskoczy :ico_sorki:
biore laptop do kuchni i zaczne robic powoli obiadek :ico_oczko:
a arbuz to sama woda
ale zawsze to ajkis owoc i z tego co czytalam to zawiera sladowe ilosci witamin wiec dobre i to :ico_sorki:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

30 kwie 2009, 10:00

betina, na 5 porod rodzinny kosztuje 100zł a w wannie 500zł tak jak pisałas a co do warunkow to nie sa super i ciesze sie ze bede rodzic na 3.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 kwie 2009, 10:01

Beata_Tychy, nie cierpie tlustych rzeczy maslo uzywam ale to tylko rano na bulke i smaruje tylko tyle zeby podsmak byl
z miesa tylko kurczak bo chudy jest i tylko miesko wyjadam dziwna jestem co do jedzenia to fakt :ico_oczko: chipsy to jadam tak raz na pol roku mala paczke no z frytkami to juz przed ciaza bylo czesciej raz w miesiacu a teraz to tylko raz zjadlam w :ico_ciezarowka: bo mi kiedys smak przyszedl wieczorem :-D

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 kwie 2009, 10:01

ja klikam z wami i jem winogrona uwielbiam kazde owoce zreszta warzywka tez moze dlatego ze kiedys jak trenowalam to byl moj glowny posilek i nie znudzil mi sie do dzis
a ja od dziecka bylam niejadek i tak mi zostalo takze bez roznicy czy to owoce czy warzywa czy miesko teraz jem glownie dla dziecka bo znajac siebie gdybym nie byla w :ico_ciezarowka: to pewno o sniadaniu jescze bym nie myslala

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

30 kwie 2009, 10:02

betina, ja tak tylko czytam, bo nie ma harmonogramu SR na czerwiec a chce sie zapisac, tylko musimy wiedziec kiedy, bo moj Luby to ma nienormowany system pracy, a ze zajmuje odpowiedzialne stanowiko, to ciezko bedzie sie pozamieniac.
No i tak wlasnie zaczelam czytac. Ten szpital jest najlepszy w Kraku, co do tego nie ma watpliwosci :-D a za znieczulenie, to myslalam, ze sie placi 500zl i na to jestem przygotowana ale jak pojedziemy w dzien otwarty to sie wszystkiego dowiem :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

30 kwie 2009, 10:03

Zuza_00, mi mowili ze 500 nawet jak sie z tej wanny nie korzysta a z samej sali obojetne to dla niz wazne ze korzystanie z sali to kasa ale przez te 3 dni nikt tam nie rodzil
a za porod rodzinny nie powinni brac wogole paranoja jakas a mimo to w wiekszosci szpitali biora :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-04-30, 10:04 ]
megi5566, najlepiej wypytac na miejscu

jaa 10-tego maja bede wiedziec wszystko od tej ciotki mojego K bo sie spotykamy

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

30 kwie 2009, 10:05

dziwna jestem co do jedzenia to fakt
proszeeeeeeeeee cie :511: w czasach kalorii, tluszczy, KFC i Maca jesteś przykładem Witaminy że mozna bez konserwantów i słodkich napoi przezyć :)


jestes normalna nie dziwna, dziwni sa fani tłuszczy, idą na łatwizne :-)

dobra zbieram sie musze w Realu byc przed pierwsza fala ludzi konczoncych prace, bo do kasy bede stac godzine nawet tej uprzywilejowanej :)

papa :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 kwie 2009, 10:07

a za porod rodzinny nie powinni brac wogole paranoja jakas a mimo to w wiekszosci szpitali biora
u nas na szczescie nie biora
a tak wyglada porodowka w szpitalu w ktorym bede rodzic http://www.spzoz.hajnowka.pl/index.php? ... trony&id=9

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość