Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 wrz 2007, 09:56

Dzieńdobry...cześć i czołem :-D

Ja ok, młoda spała do 6, potem o 8 pobudka a teraz już ma drzemkę! o 6chciałam pojechać na grzyby...ale mój wspaniały mąż :ico_zly: był...niewyspany :ico_zly: i nonono wziął grzybki...Więc już wiecie że jestem naładowana! a teraz? sprzątam! po południu gotowanie...więc zajrzę w przerwie jakiejś...miłego dnia!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 wrz 2007, 10:21

hejka...nocka srednia 4 cycania....ale nawet wyspana jestem...
Mala cos z rana mi sie naulewala...co czwartek ulewa-zbieg okolicznosci czy co? :ico_noniewiem: ale teraz juz po 9.15 i spi z tatusiem...
Tez mam sporo do sprzatniecia i mnostwo garow wiec wpadne za jakąś godzinke...ja wszystko ogarne....mam tyle prania ze nie wiem co najpierw :ico_olaboga:

A i ja z pytankiem ...chce malej wyprac zabawki..takie grzechootki z materialem-bo pozygala....i nie wiem czy plastikowe czesci sie nie poobijają w pralce,przydal by sie bawelniany woreczek zebym mogla je w nim prac....a jak wy pierzecie zabawki??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 wrz 2007, 10:28

Witajcie!!!
Zobaczcie jakiego miałam gościa w domu dziś rano:
Obrazek

Bidulka wpadła przez okno na klatce, Kacper wychodził do szkoły i przyleciał po mnie, że sikorka fruwa. Zanim się ubrałam to leżała już na ziemi. Zrobiłam parę fotek i zaniosłam na dwór, odpoczęła i poleciała. No przecież my sikorki musimy sobie pomagać. :-D

A to mój maluch najsłodszy:
Obrazek

A teraz zmykam, bo maluchowi znudziło się już samemu :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 wrz 2007, 10:42

A ja tez wklekje pare fotek mojej niuni

tu zjada mamie rączkę
Obrazek
a tu pięknie siedzi
Obrazek
a tu przed
Obrazek
i po kąpieli
Obrazek

szkoda ze nie mozna golaskow wklejac, bo byscie padły jak moja mała pozowała w wannie do zjec...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 wrz 2007, 11:01

hejka dziewczynki
Dzięki za pocieszenie. Jeszcze 3 dni i będzie po wszystkim. Dam jakoś radę, mam nadzieję. Na domiar złego czymś się z Mariuszem zatruliśmy i od wczoraj umieramy. Masakra. Na zmianę kibelek zajmujemy. On dostał jakieś leki, a ja nic nie mogę brać. Mam się kurować miętą i gorzką herbatą

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 wrz 2007, 11:08

Ewcik współczuję! nie dość, że tyle roboty i stresu to jeszcze to...powodzenia!

Sikorka :ico_smiechbig: czy to ktoś z rodziny? czy taki przypadkowy gość???

Ladybird23 fajne zdjęcia!

Ja powoli ogarniam, ale Hania mi dziś kulą u nogi...głodna...ale przy cycu ryk...zrobiłam kleik i wpychałam łyżką...ale ten głąb :ico_zly: połowę wypluł...i znów głodna..no to mleko...z odrobiną kleiku i smok 3 i nonono! leniwa baba nie wypiła...a ja rpzez to mam pół kuchni do sprzątania! :ico_zly: idę...bo już się drze na macie...spakuję w wózek i na dwór...bo oszaleję!

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

20 wrz 2007, 11:09

*Ewcik,no tym bardziej współczuję...Pewnie już próbowaliście czegoś na weselicho.co?
*Sikorka przyleciała odwiedzić swoją daleką rodzinę :ico_oczko:

A,wszystkie zdjęcia są śliczne :ico_brawa_01:

A to Moje Małe niedawno,teraz sobie słodko śpi to mam chwilkę czasu;
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 wrz 2007, 11:11

hejka...ja juz pozmywalam,pranko wstawilam...ogarnelam troche i siedze z chlebkami ryzowymi ..i chrupie :-D

Zdjecia bombowe,i Sikorki i Ladybird...poprostu jest co chwalic :ico_brawa_01:
Tez chciaabym wkleic cos mojej panienki ale bateria w aparacie rozladowana,w kamerze pelna plytka...a ja po przeprowadzce to nie wiem gdzie mam szukac sprzetu bo moj A to wszystko gdzies schowal i teraz jestem na jego lasce :ico_zly:

kupa poranna nie byla juz taka zla...zelowa owszem ale bardziej zolta niz zielona i bez krwi...ale za to ulala chyba z 5 razy....ostatniego juz nie ulala cycusia wiec nadobranoc ma pelny brzuszek....Wyniki jutro...co to bedzie, co to bedzie...

Chyba slysze ze ktos sie wierci... :ico_noniewiem: czyzby tak krotko pospala? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-20, 11:16 ]
Srenity...fajna fotka..czt Twoj maluch ma brazowe oczeta?tak samo jak moja Maya :ico_brawa_01: a czy ma juz nazeczoną??jesli nie to Maya..wysla oferte :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

20 wrz 2007, 11:21

Glizdunia-narazie ma zielone z brązowymi plamkami,ale możliwe,że będzie miał brązowe :ico_haha_02: No,na forum nie ma Narzeczonej,a chętnie by sobie jakąś miał :ico_haha_01:

Jak się wstawia fotkę w profilu?

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 wrz 2007, 11:27

Serenity, właśnie że nic nie próbowaliśmy, bo wszystko dopiero jutro będzie gotowane. Najlepsze jest to że wszyscy pozostali członkowie rodziny jedli to samo i nikomu nic nie jest, tylko my cierpimy.... Mam nadzieję że Alicji nic nie będzie. Przecież ona z cyca ciągnie.

Przepraszam że nie odpisuję na posty, ale nie pamiętam co która pisała :ico_wstydzioch:

Wszystkie zdjęciuszka śliczne.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości