Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 lis 2008, 12:53

Sto lat, sto lat dla Tymonka!! :
:ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Bo to juz chyba dzisiaj, prawda??? Tak przynajmniej pokazuje suwaczek.
Evik, ucałuj kochana synusia najmocniej jak się da. Życzę Wam wspaniałego dnia w mniejszym lub wiekszym gronie rodzinnym. Wszystkiego dobrego!!!!

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 lis 2008, 13:25

Czesc brzuchatki:)))

Wszystkiego naj,najlepszego dla Tymusia:))) :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:
Evuk udanej imprezki:)))

Ja nocke przespałam ładnie-bez zgagi:) ale cos glowa mnie troche boli,tak wiec musze :ico_kawa: sobie wypic.
Dzis przyjezdza do nas coitka obejzec mieszkanie-bo jeszcze nie byla a w koncu wypadało ja zaprosic...Potem jade do przyjaciołki na jej synka 2 latka a potem do kumpelki dac prezent na roczek jej corci:).Tak wiec ja zabieram sie do robienia obiadu a tego mojego juz gnam do sprzatania mieszkania

Udanej niedzieli wszystkim zycze

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 lis 2008, 13:56

Tymonku!!! Sto, lat, sto lat!!! W zdrowiu, nieustającym uśmiechu i pociechy dla rodziców!!! Miłego dnia, efektywnego dmuchania w świeczuszkę!!! :ico_tort: :ico_prezent: :581: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Dzień dobry, kulotka :-D
Mam za sobą kolejną koszmarną noc i coś mi się wydaje, że tak już do końca będzie :ico_zly: Wstawanie co godzinę, potem zasnąć nie idzie przez kolejne pół godziny, godzinka snu i tak w kółko do rana... :ico_zly:
Biorę się teraz za :ico_prasowanko: :ico_zly:, dopadło i mnie :ico_zly: no niestety, koszulki i kaftaniki tego wymagają... Śpioszki poprasowane mam przez mamulkę :ico_haha_01:
Miłego i udanego dnia :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: moje :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 lis 2008, 15:21

Wstawanie co godzinę, potem zasnąć nie idzie przez kolejne pół godziny, godzinka snu i tak w kółko do rana...
Skąd ja to znam :ico_olaboga: ?? Też ciężko spałam ostatniej nocy, usnęłam jak mąż pojechał po 7 na uczelnię i obudziłam się o 10.45 :ico_szoking: :ico_szoking: Ledwo, żem się zwlokła.
Na obiad piersi z kurczaka zapiekane z ananasem i serem zółtym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

16 lis 2008, 15:54

A moje złotka zażyczyły sobie wczorajszy obiadek, czyli mój makaronik :-D Na kolację jakieś piersiki im posmażę i podbiorę Twój pomysł, Aniu :-D :ico_wstydzioch:
Właśnie skończyliśmy oglądać film na Polsacie :-D Uwielbiam Robi'ego Wiliams'a :-D
Miałam prasować, no nie...? :ico_zly: Nieeeeeee chceeeeee mi się :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

16 lis 2008, 16:10

Ja tez ogladalam film na polsacie :-D ,teraz szybko sie przebieram bo ciotka juz do nas jedzie

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

16 lis 2008, 16:55

Właśnie skończyliśmy oglądać film na Polsacie Uwielbiam Robi'ego Wiliams'a
Nie mogłam tego przegapić.
Karolinka, banalny pomysł z tymi piersiami z kury, ale smakuje genialnie. Smacznego!

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 lis 2008, 17:44

Tymonku!!!!! :ico_tort: W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

16 lis 2008, 19:50

:ico_tort: :ico_buziaczki_big: dla Solenizanta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 lis 2008, 20:35

Obrazek Obrazek

[center]TYMONKU WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!!! [/center]

czesc babeczki wieczorowo. u nas niedzielka minela tak jak powinna - calkowicie wypoczynkowo. dluuuuuuuuugo spalam, czy tez raczej gnilam w lozku, bo carmen pospac nie da :ico_oczko: siedzialam tez troche w wannie... letniej, zeby nie bylo :ico_oczko: no i sie odprezylam na maksa :ico_sorki:

evik, mam nadzieje ze mezu sie troche choc zrechabilitowal :ico_sorki:

kasiulek, ja tez sie nie spieszylam az dostalam nerwa jak zaczelo sie "dziwnie" dziac, pomyslalam ze przeciez moge w szpitalu zostac a ja w polu z przygotowaniami :ico_wstydzioch: no to popralam i poprasowalam to co pierwszej potrzeby :ico_oczko: ale ani lozeczko, ani wozek nie przygotowane, eeeeeee tam, jest czas jeszcze :-D

karola, nie sciagnelam nortona antywirusa, bo to tragedia dla obciazonego kompa. mam norton ghost, to do robienia kopii zapasowych twardego dysku i systemu :ico_oczko: z antywira mam avasta, jakos najbardziej mi pasuje :ico_sorki:

magda, jak tam po wizycie ciotki???

tosia, jak tam po imprezce???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość