Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 maja 2007, 12:59

czesc baboski
ja tylko na chwileczke..przywitac sie z wami chcialam
jak znajde wolna chwilke to napisze wiecej

przedewszystkim witam nową mamusie!!!! i syneczka..bylam na blogu...super fotki!!!

i ogromne brawa dla naszego kochanego Antosia za samodzielne chodzenie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 maja 2007, 13:03

witam :ico_haha_01:
Po pierwsze wielke brawa dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pata witam na tym wąteczku :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 maja 2007, 13:45

Oj a ja mam dzisiaj taki ociężały dzień nie mam siły na nic..................................... :ico_noniewiem:
ale jak sobie pomyślę o mamusiach pracujących Justynce, Kaoli i Agince......to od razu mi się inne myślenie włącza :-)

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

18 maja 2007, 13:52

Witam !!! :-D
wielkie brawa dla Antosia za postepy w chodzeniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No Maggie teraz to pewnie bedziesz musiala miec motorek w d... (za przeproszeniem) ale kazda mas to wkrotce czeka :-D
Serdecznie witam nowa mamusie pate i jej synka Kubusia Jesli chodzi o to gryzienie pokarmow to ja tez za bardzo Ci nie pomoge. Moj Oskarek tez czasami sie krztusil to ja wtedy ten pokarm, ktorym sie krztusil odstawialam ale po pewnym czasie znow do niego powracalam i juz bylo ok.
Kristi udanego zakupu buciczkow zycze !!! Zaszalej z mezem na zakupach.

U nas tez wyszlo dzisiaj sloneczko ale zobaczymy na jak dlugo??

[ Dodano: 2007-05-18, 13:55 ]
Kaolko super, ze nas odwiedzials. Tesknimy tu za Toba!!!!!!
Brawa i wielkie buziaczki dla Nicolki !!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 maja 2007, 15:36

No i juz jestem po zakupach
Bylismy w Media Markt troche poogladac i potem na malych zakupach w Lidlu i pozniej po buciki w Deichmanie Kupilismy takie super rozowe z serduszkami to sa sandalki takie za kostke wyzsze i zapinane na rzepy super i bardzo modne i nawet malutka chodzila w nich ale troche marudzila bo juz byla zmeczona a teraz ide z mezem szybko zjesc obiadek(zupke) Malutka usnela nam w aucie i spi do tej pory ona ma dobre spanko idzie tylko pozazdroscic :ico_oczko: Takie fajne zycie niemowlaczka jest :ico_brawa_01: :-D No nic pogoda u nas piekna przejasnilo sie i juz raczej padac nie bedzie ok ja uciekam i zajrze do was wieczorkiem dopiero... a moze szybciej zobacze jak bede stac z czasem :ico_oczko:

Edyta dzieki zakupy sie udaly i bylo fajnie nawet bylismy w Mc Donaldzie troszke sie wzmocnic ale wazne ze bylo dobre i smakowalo wszystko :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_haha_02:

Ok to narazie buziaczki paaa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 maja 2007, 16:25

Hej hej :523:

Dla Antosia wielgachne gratulacje za pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D to niesamowite jak nasze dzieciaczki codziennie nas czyms zaskakuja :ico_haha_02:
Witamy nowego kolege Kubusia i jego mame :ico_oczko:

Co do gryzienia to podpisuje sie pod tym co iwonka napisala ... Moj Kourosh to wypluwa czesto to co wymaga gryzienia ( biszkopty maczam w jogurcie lub herbatce) tzn. jesli w konsystencji kremowej jest cos twardszego to on juz nie chce tego jesc :ico_olaboga: np. zje chlebek z maselkiem i serkiem , pogryzie i zje ... ale jesli w jogurcie sa kawalki owocow pozeczki to troche powybrzydza :-/ ... chrupki kukurydziane sa najlepsze do nauki chrumkania :one:

Aginka cudo Pysie masz coreczke :ico_brawa_01: sliczne fotki Malwinki i Kapika :ico_brawa_01: i mama niczego sobie :ico_oczko:

Adusia promienieje wrecz,alez blask od niej bije :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

I Nicol jak zawsze pluska sie grzecznie w wanience :ico_oczko:
iwonap pisze:moje slonce padlo po mleczu a ja lece chatke ogarnac i sie zrobic ...
i moj okruszek kima ,a ja powinnam sie wziac za sprzatanie lazienki,ale wpier kawusia i tiktak :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
iza pisze:jak znajde wolna chwilke to napisze wiecej

pisz,pisz iza co tam u Mateuszka w swiecie slychac :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2007, 16:27 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 maja 2007, 16:26

Hej Dziewczyny.
Nie poczytałam Was, i pewnie już dziś nie dam rady... :ico_placzek:
Od rana :ico_duzepranko:, :ico_pranko:, :ico_duzepranko: .
Już szykuję się do remontu. Jutro zaczynamy zbijać starą glazurę i terakotę i łazience i w kibelku. Chcę jeszcze wszystko poprać, bo później przez 2 tygodnie będę gościnnie prała u rodziców. :ico_olaboga: Ale ile będzie :ico_prasowanko: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Już się cieszę, że łazienka będzie ładna i nowoczesna i boję się teraz tego całego bajzlu w calutkim mieszkaniu...
Kindze lazą 4 zęby na górze i nie pozwala zobaczyć, ale możliwe, że na dole również rosną. Wczoraj nie dała mi umyć sobie ząbków (pewnie jej boli cała buziunia), ale i tak jest dzielna i za mocno nie marudzi.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 17:22

dzień dobry ....

Dziewczyny - chyba nie macie mnie zbytnio za co podziwiać jako mamę pracującą ....
Nie zawsze mam posprzątane na błysk - częściej to jest "pospychane" ... nie zawsze jest super obiad - często coś na szybko .... nie mam czasu na fryzjera, kosmetyczkę, a i zdrowie zaniedbuję .... :ico_wstydzioch: więc nie jest tak wesoło ....

[ Dodano: 2007-05-18 ]
no i mega brawa dla Antka za pierwsze samodzielne kroki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Witamy nową mamę z Kubusiem .... ale niestety - a może na szczęście - ja z zadławianiem nie miałam do czynienia - i Malwina sobie już raczej dobrze radzi ....

[ Dodano: 2007-05-18 ]
Kristi, no właśnie - ja w przyszłym tygodniu a może nawet w weekend muszę się wybrać po buciki dla Malwinki - tylko że ja napewno kupię "trzewiki" - takie całe wysokie półbuciki .... a i kapikowi musze kupić sandały na lato bo z zeszłorocznych paluszki mu wystają :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 maja 2007, 20:06

Aginka pisze:dzień dobry ....

Dziewczyny - chyba nie macie mnie zbytnio za co podziwiać jako mamę pracującą ....
Nie zawsze mam posprzątane na błysk - częściej to jest "pospychane" ... nie zawsze jest super obiad - często coś na szybko .... nie mam czasu na fryzjera, kosmetyczkę, a i zdrowie zaniedbuję .... więc nie jest tak wesoło ....


Aginka u mnie takze nie zawsze jest '' na blysk'', nie zawsze jest super obiad, bo ja dopiero ucze sie garkowanos obiados :-D :ico_oczko: wiec i przypalanos i niedogotowanos i obiados o 21 jest u mnie :ico_smiechbig:
u fryzjera bylam ponad rok temu tylko przy okazji wizyty w Polsce ( siostra mnie wygnala), a teraz biegam z siedmioma kolorami na glowie w tym jeden naturalny :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: o kosmatyczce nawet nie mysle, bo i mam ciekawsze sprawy na lepetynce :ico_spanko:
a podziwiam mamy pracujace za ambicje i checi i sily pogodzenia dwoch jesli nie trzech ( np. + szkola jak w wypadku kaoli) swiatow by wszystko mialo rece i nogi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-18, 20:08 ]
a my dzis kolejny niemal bezcycowy dzionek :ico_oczko: : normalne sniadanko, obiadek i deserki i soczki i tylko mleko po przebudzeniu i doslownie 2 sekundy po poludniu :ico_szoking: kiedy to niuniek zarzadal cyca poczym odrazu go odstawil :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-18, 20:16 ]
spotkalismy dzis znajoma na spacerku z 6miesieczny Kacperkiem, zaprosilismy ich na kawusie i chrupki :ico_haha_01: , chlopcy usiedli na podlodze, spojrzeli sobie gleboko w oczeta i tak kilka min wpatrywali sie w siebie ... 8-) przytulilam Kacperka na co Kourosh zareagowal postekiwaniem, a pozniej placzem :ico_olaboga: Kacperek takze zaplakal:ico_olaboga: i juz bylo po spotkaniu ... krokodyle lzy plynely :ico_olaboga: gdy tylko slyszal glos kolegi ,plakal jeszcze bardziej :ico_noniewiem:
czy Kourosh poczul sie zazdrosny ? a moze wystraszyl sie?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 20:44

diem pisze:czy Kourosh poczul sie zazdrosny ? a moze wystraszyl sie?

Ja bym powiedziała że zazdrosny ... to duży chłopczyk i już bardzo dużo rzeczy i sytuacji rozumie . Mamo :ico_nienie: synus jest najważniejszy ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości