ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2008, 19:55

doris ten własnie sposob odpada, bo jak tak zrobilam to napiła sie łyzeczke, zorientowała sie ze chcemy ja oszukac i nie chciala tknac nawet zwyklej herbatki, a na to se nie moge pozwolic, bo chociaz pic musi :660:

teraz spi znow chyba od 17, dzis musze ja wykapac, ale nie wiem jak potem usnie, bez flachy :ico_noniewiem: tak sie zastanawiam czy jej ni epodac chociaz z 60 mleczka z kleikiem..nie ma goraczki :ico_noniewiem: co myslicie, zaszkodzi, moze lepiej sie wstrzymac, jednak..
ona dzis bidulka cały czas "skamlala"...tak mi jej zal..

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 wrz 2008, 19:59

Glizduniu on sie własnie nie meczy ... on szaleje .... je za 4 .... mowi ze mu sie nudzi ... jak go osłuchuje to tam nic nie ma ... wiec nie wiem czy siedzenie w domu nie bedzie meczarnia...

Lady no to ładnie sie mała pochorowała ... ja czasem poprostu wmuszam leki bo innej opcji nie ma ...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2008, 20:13

ladybird23, lepiej nie dawaj mleka. i wiem co czujesz, bo dziecko takie glodne, nic nie chce jesc... my to przerabialysmy jak mala miala biegunke.

KUlka, dobrze ze z tobą juz lepiej

Kinga juz spi
przed mleczkiem bylo obcinanie paznokci u nóg i obyło się bez płaczu :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-09-28, 20:29 ]
chyba se drinka walne zaraz :ico_zdrowko:

a wiecie ze ten koles co byłam dzisiaj z nim umowiona w sprawie mieszkania to zadzwonil do mnie z innego numeru telefonu?? co za tupet.

[ Dodano: 2008-09-28, 20:42 ]
kilka fotek z wypadu do Pucka. mam ich mało... musze dorwać znajomą co robiła mi zdjęcia z Kingą wtedy się pochwale

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-28, 20:45 ]
a no i musze sie pochwalić, że moje dziecko urosło!!! jakiś miesiąc temu kupiłam jej dzinsowe ogrodniczki i nogawki były ok na długość a teraz wygląda jakby ubrała spodnie młodszej siostry! ciesze sie, bo to znaczy ze nóżki jej urosły

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2008, 20:48

Lady,no nie wiem co poradzic...lepiej do herbatki nie dodawaj bo sie zrazi na dobre...Maya tez tak a ze jak sie nie da oszukac to potem wszystko jest podejrzane...kurcze,nie wiem ja bym chyba jdnak mleko z kleikiem sprobowala....goraczki nie ma a to jest syte chociaz....no nie wiem....

Kulka,no to jak nic mu nie jest to nich idzie sie pobawic,czemu nie...

Doris,a w jakiej sprawie dzwonil?ze zainteresowany czy jak?

u mnie juz cisza...a nie pisalam Wamm dzis jeszcze....wracam z pracy a A. mi mowi ze cos sie stalo :ico_szoking: ...okradli nam auto w nocy :ico_szoking: ...stoi przed oknem...no kilka metrow od okna naszego i okradli nas :ico_szoking: ...ale to jeszcze nic!!!!ukradli panel z radia i plyty :ico_szoking: tylko :ico_szoking: a najlepsze jest UWAGA-Arek zostawil auto na noc otwarte :ico_szoking: :ico_puknij: ...zapomnial zamknac bo cos tam naprawial...i ktos sobie zabral zwyczajnie tylko panel i te polskie plyty.... :ico_haha_01: no i zly jest sam na siebie...ale mamy nauczke,jednak okolica sredniobezpieczna...teraz juz wiem ze na noc musze sie calkowicie pozamykac w domu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-28, 20:50 ]
sesja z tatusiem udana :ico_brawa_01: i ciesze sie ze sie uspokoilas co do porostu nozek Kini....mi sie one takie krotkie u niej wcale nie wydaja na zdjeciach :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2008, 20:52

GLIZDUNIA, udawał kogoś innego... tupet ma jak nic, a glos taki sam

GLIZDUNIA, dobrze ze tylko plyty i panel, bo mogli samochod gwizdnac, skoro byl otwarty...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 wrz 2008, 20:55

ja juz chyba pujde spac ... :ico_spanko: :ico_spanko: albo sie poloze bo i tak nie spie długo a pozniej rano nie moge sie podniesc ...

Jutro jade sobie drzwi kupic do wszystkich pokoi bo trzeba wymienic .... wiec penie bede w srednim huorze ... u nas biora za zamontowanie drzwi po 120 zł ..... czubki ....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2008, 20:56

udawal kogos innego i dalej chcial wynajac mieszkanie ?a co mu powiedzilas na to?

[ Dodano: 2008-09-28, 20:57 ]
Kulka,ja bym te drzwi sama zamontowala :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2008, 21:04

GLIZDUNIA, powiedzialam ze nie aktualne

KUlka, dobranoc

[ Dodano: 2008-09-28, 21:18 ]
ja tez ide sie polozyc...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2008, 21:32

aha....czyli sama zostalam na posterunku? :ico_noniewiem: ...nie no ja jeszcze posiedze bo o 20.30 spac nie pojde przeciez :ico_haha_01:
walnelam sobie kapiel rozgrzewajaca znowu...mama mowi ze nerka mnie od tego jajnika boli bo jajniki ze ponoc zawsze do nerek promieniuja i ze mam to wygrzac :ico_noniewiem: ,...wiec wygrzewam.....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 wrz 2008, 21:35

żyję chociaż łatwo nie było
piję kolejnego drina i już mi trochę lepiej. Dowiedziałam się ze jestem nieodpowiedzialną matką, ale co tam. Powiedziałam teściowej że lepiej jak jestem nieodpowiedzialna niż jak ona wyróżnia jedno dziecko :-) no i się pożarłyśmy. Oczywiście prezentów nie było "bo nie wiem jaki rozmiar Ala nosi, zresztą ona ma dużo ubranek, a zabawek nie macie gdzie trzymać".........
Zaliczyliśmy przy okazji wizytę u mariusza kuzyna. Ala dostała śliczne buciki i bluzę. Dopiero niedawno wróciliśmy. Jutro jedziemy do mopsu załatwić zasiłek. Zawsze to będzie to na prezenty. Ali najprawdopodobniej kupimy na gwiazdkę wózek dla lalek i lalę. Ślicznie sie nimi bawiła u swojej trzyletniej kuzynki, (jutro wkleję zdjęcia jak zgram)..

doris, tak szczerze mówiąc zastanawiam się czemu nie przeprowadzasz sie do wawy. Wiem że na początku byłoby ciężko. Ja bym chyba nie potrafiła tak raz na miesiąc widzieć się z mężem. To na pewno nie pomaga w związku.

Zmykam na kolację. Dziś wymyśliłyśmy sobie z Mariną smażony ser (oj wątroba będzie wołać o pomstę do nieba).

Zajrzę jutro rano.

Miłej nocy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość