Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 cze 2009, 22:28

Witam,,
Fajnie ze dolonczyla do nas nowa kolezanka myszka z piekniutkim synkiem.Chyba wszystkie Oscarki maja tak uwodzicielska urode :ico_oczko: :ico_haha_01:

A moj Eryczek mial trzy dni goraczki z czego dwa ostatnie to juz tylko stan podgoraczkowy w sumie,ni dawalam czopkow bo nie przekraczalo 38,5 a dzis pozegnalismy trzydniowke bo wysypka sie pojawila.Uff jak fajnie,mamy juz to cholerstwo z glowy,bo wystepuje raz w zyciu.Na szczescie nie przeszlismy tego w jakis ciezki sposob.No ale zabki nadal daja sie we znaki,,ciagle gryzie,czasem pomarudzi i jest nerwowy .Bidula mala :ico_placzek:

No nic,nalezaloby dolonczyc do grona spioszkow.
ZYcze wam spokojnej nocki,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2009, 22:37

Agusia1982, do malego mozesz wziasc co chcesz do jedzenia a do picia pitko w butli i pewnie beda Ci kazali sprubowac przy odprawie.
W bagazu podrecznym nie mozesz miec zadnych ostrych metalowych rzeczy no i wiadomo broni i narkotykow :-D :-D :-D :-D
i nic sie nie boj :ico_nienie: pierwszy raz sie najlepiej leci :-D potem juz wiesz co i jak i tylko czekasz zeby wyladowac :-D

myszka 81, lece glosowac :-D

Igolinka slicznie zasnela :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze bedzie tez slicznie spala cala noc :ico_oczko:
Dziewczyny lada dzien ruszam z silownia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-11, 23:05 ]
sarenka, no to super ze juz ok :ico_sorki: i mnie poieszylas ze trzydniowka jest raz z zyciu :-D bo Iga tez juz miala :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-12, 10:11 ]
ale cisza :ico_noniewiem:
witam z ranka
nocka ok teraz sie bawimy :-D
dzis mam w planie miasto-jade po prezent dla chrzesniaka :-)
stroj strazaka chce z kaskiem :ico_oczko:
naszczescie wiem gdzie jest wiec sie nie naszukam :ico_sorki:
milego dnia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 cze 2009, 11:29

witam u nas rzadka kupa dziś znów ciekawe po czym
młody wczoraj nasrał mi na dywanie bo sadzałam na nocniczek nie chciał to z gołą raczkował a ja między czasie przygotowywałam kompiel i patrzę a na dywanie w pokoju placek i mały cały obsmarowany :ico_olaboga: myślałam że się zastrzelę

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 11:31

Witam

u nas nocka koszmarna, ERik sie przebudzil o 01.30 i nie chcial spac, plakal i plakal, smarowlam mu dziaselka i nic nie pomagalo, dalej plakal, zrobilam melczko, ale nic nic nie wypil i dalej plakal, jak sie uspokoil i go odlozylam, nie zdarzylam dobrze ulozyc sie w lozku i juz znow musialam wstawac. Obudzilam P. mowie bierz go na rece, a ja ide mu kolejny raz mleko robic. Pomyslalam, ze moze przez ten nosek nie moze spac i dlatego tak placze, bo az ciezko oddychal, wyczyscilam mu nosek, zakroplilam kropelkami od katarku i wypil prawie wszystko i zasnal i tak spal do 7.30 wiec pewnie mu ten nosek przeszkadzal, ale za to ja nie wyspana i nic mi sie nie chce :ico_placzek: :ico_placzek:

Pogoda tez do bani, wiatrzysko, pochmurno, od czasu do czasu przeblyski slonca i zimnica jak nei wiem co :ico_olaboga:
a mój mały odkąd zaczął mi raczkować ciągle sie obala na główkę,siedzi siedzi i nagle bach do tyłu,i płacz :ico_placzek: :ico_placzek:
u nas to samo, ciagle tyklo placze i placze, siedzi i nagle bach bach i ciagle na glowe, boje sie, ze mu sie cos stanie :ico_noniewiem:
pisałąś chyba Pati ze mały ci zwalił rure od odkurzacza :ico_olaboga: kurcze mój to już miał na sobie i odkurzacz,suszarke z praniem,deske do prasowania i żelasko,na szczeście nic strasznego się nie stało,zawsze jakoś szczęśliwie spadało :ico_sorki: ,a dekoder już mój wisiał na kablach!!! do tv też się dobiera,nie wspomnę że podarł mi lampe taką papierową z IKEA :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie oczy dookoła głowy!!!
jakbym widziala Erika, przedwcoraj Erik tak lazl do odkurzacza i tak sie bawil tak sei bawil, ze az spadla mu rura od odkurzacza na glowe i oczywiscie co bylo- ryk, ale mial limono pod okiem,ale juz nie ma.
Co do lampy z Ikei, tez mi podarl, bylam taka zla, ze szok, ale co zrobic. Nie da sie ciagle przy nim byc, trzeba tez cos robic w domu, prawda???

Agusia, dobrze, ze to wszystko spadlo jakos obok, a nie Nicolaskowi na glowke, bo mogloby cos sie stac :ico_olaboga:
mój ostatnio zasówa do łazienki i szczotką się bawi do kibla :-D
moj tez uwelbi alazienke iw szystko mi zwala z polek dolnych przy zlewie, ale do szczotki nie doczolgal sie, bo ja go od razu zabieram stamtad
Dziewczyny lada dzien ruszam z silownia :ico_brawa_01:
no kochana, to bedziesz lasencja, wez mnie ze soba :ico_sorki: :ico_sorki:

myszka 81
glosiki oddane

sarenka, to fajnie, ze juz jest ok :ico_brawa_01:

a moj maly tez jeszcze nie mial trzydniowki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 cze 2009, 11:37

glosiki oddane
dziękujemy
prosimy pamiętać o nas codziennie :ico_haha_01:
a moj maly tez jeszcze nie mial trzydniowki
Oskar miał i bardzo łagodnie przeszedł
tzn.stan podgorączkowy przez 3 dni i potem wysypka gdzieniegdzie

[ Dodano: 2009-06-12, 11:39 ]
wypil prawie wszystko i zasnal i tak spal do 7.30
ładnie
mój mały nieprzesypia całej nocki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 11:49

młody wczoraj nasrał mi na dywanie bo sadzałam na nocniczek nie chciał to z gołą raczkował a ja między czasie przygotowywałam kompiel i patrzę a na dywanie w pokoju placek i mały cały obsmarowany :ico_olaboga: myślałam że się zastrzelę
o losie, no to niezle, nie zazdroszcze

[ Dodano: 2009-06-12, 11:52 ]
mój mały nieprzesypia całej nocki :ico_wstydzioch:
Erik juz od jakiegos czasu przeypia ladnie nocki, ale jak ida zeby albo mu cos dolega to niestety juz tak pieknie nie jest
dziękujemy
prosimy pamiętać o nas codziennie :ico_haha_01:
nie ma sprawy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 cze 2009, 11:53

Erik juz od jakiegos czasu przeypia ladnie nocki, ale jak ida zeby albo mu cos dolega to niestety juz tak pieknie nie jest
może i ja się kiedyś doczekam :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 11:57

może i ja się kiedyś doczekam :-)
na pewno sie doczekasz :-)

Awatar użytkownika
myszka 81
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 254
Rejestracja: 10 cze 2009, 17:19

12 cze 2009, 11:58

Pati85, jakie piękne długie włoski ma twój synek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

12 cze 2009, 12:05

Pati85, jakie piękne długie włoski ma twój synek
dziekujemy, urodzil sie juz z dlugimi wloskami, a teraz ma w ogole dlugie, grzywke juz mu podcianlismy, bo w oczki mu wlazila, ale za to jak krzywo :-D fryzjerki ze mnie nie bedzie,a le juz odroslo i tak nie widac :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość