Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 lut 2012, 22:32

Cześć!

Teściowie nam dziecię zwrócili, chyba trochę podtuczone, patrząc po wystającym brzuszku :ico_szoking:

A Maciunio oczywiście dziś miałam super dzień, bo dziadkowie przyjechali, to Maluszek grzeczny jak są goście :-D Zawsze taką pokazówkę walnie :-D

kwiatunio, :ico_szoking: ale Ci rewelacyjnie te kg lecą :ico_brawa_01:

zirafka, całkiem możliwe,że córa tak spała właśnie po spacerze, dotleniła się, więc fajne spanko miała!
Dobry patent, trzeba zapamiętać. Ale poczekam na wiosnę.
Agus napisał/a:
ja zamiast bluzki dla siebie wole Malemu kupic spioszki

Skąd ja to znam ???
i powiem Wam coś jeszcze- tak już zawsze będzie :ico_haha_01:
Zuzia ma zapas ciuszków chyba na dwa lata.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 lut 2012, 22:49

Bosz u nas małe zamieszanie się zrobiło i dopiero teraz dzieci wykapane i usypiaja ... normalnie nie mielismy prądu przez godzine i stwierdzam jedno... prąd to cos wspaniałego :ico_brawa_01: .. bosz siedzielimy przy swiecach , co akurat było największa frajda dla dzieciaków :-D no a Maja to była taka rozbawiona, że naprawde nic tylko siedziec z nią przy świecach :ico_oczko: .
Okazało się , ze za duzo na raz było wlączone hm... jeszcze nigdy nic nam sie takiego nie przytrafiło... no nic teraz juz zmykam spac bo jakaś zmęczona jestem dzisiejszym dniem chyba spacer mnie wykończył bo nagle tak ciepło się zrobiło a jak chodziłam z Majka prawie 3 godziny.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 lut 2012, 23:20

ja wpadłam powiedzieć dobranoc, pewnie zajrzę w poniedziałek bo jutro jedziemy do moich rodziców Julkę na ferie zostawić :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 lut 2012, 23:57

dziadkowie przyjechali, to Maluszek grzeczny jak są goście :-D Zawsze taką pokazówkę walnie :-D
Moja tak samo.Jak gdzieś pójdziemy albo do nas ktoś przyjdzie to ideał dziecko.
nie mielismy prądu przez godzine i stwierdzam jedno... prąd to cos wspaniałego
U nas jako że mieszkamy na wsi bardzo często nie ma . I wiem co to znaczy nie mieć prądu zwłaszcza w zimie gdy do ogrzania domu potrzeba prądu by pompka działała.

A moja dziś znów marudna na maxa.Juz głowa mi pękała.Miała tylko dwie 20 min drzemki.
Koło 16-17 była kulminacja ,więc położyłam ją i niech zaśnie skoro zmęczona jest,bo ja jej lulać nie będę .Ryk przez 30 min i nie zasnęła więc wzięłam na kolana i oglądałam tv. A o 19 zasnęła gdy siedzieliśmy z gośćmi i bez jedzenia. Niestety obudziła się o 22 na karmienie ale mam nadzieje że bardzo często nie będzie się budzić.

Siedzimy z gośćmi i wesoło jest.Chociaż ja śpiąca się robię i najchętniej bym poszła spać.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 lut 2012, 09:40

Cześć. U nas nocka śuper, bo mała obudziła się o 5.30 zjadła i pospała do 8... chyba musze z nia długo na spacerach chodzic :ico_oczko: ... dzisiaj ciepło u nas ale wieje silny wiatr więc zobaczymy jak bedzie koło południa... teraz dziciaczki leżą razem w łóżku i sie bawią, a ja zabieram się za obiad bo stary na szkoleniu :ico_zly:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 lut 2012, 10:27

witam,

ja na chwilkę bo nie długo zbieramy się o rodziców na obiadek ( ja jadę ze swoim) :ico_oczko:
wieje silny wiat
do tego u mnie leje :ico_noniewiem:

i stawiam za pierwsze stracone 10 kilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

19 lut 2012, 10:47

i stawiam za pierwsze stracone 10 kilo
hahah no tak Ty nam stawiasz a sama nie ruszysz :ico_oczko: ja nie częstuję się bo też jestem na diecie , ale z chęcia kolorowego sie napiję :ico_oczko: a i gratuluję szybkiej a nawet bym powiedziała bardzo szybkiej utraty wagi... czy aby nie za szybko ją tracisz?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 lut 2012, 11:16

kwiatunio ja też obserwuję spadek Twojej wagi i jestem pod wrażeniem, mi brak samozaparcia do pilnowania diety aż tak, ale trzymam kciukasy za Ciebie.

zirafka, waga zawsze tak spada ładnie przy stosowaniu diety dokładnie jak zaleca dietetyk:)
Nie wymądrzam sie jakby co:) Jak się robi dietę np. tę 13 dniowa to też waga leci szybciutko:)

A w ogóle doberek:)
Od kad (czyli 2 dni) mój mąz ze mna śpi normalnie na górze w sypialni to syn ładnie śpi, bo wstaje 2-3 razy i ja się wysypiam, bo nie słysze jak eliza płacze i mąż do niej chodzi, wiec jest lepiej, oby mężowi się nie odwidziło:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 lut 2012, 13:36

Wy piszecie, że chcecie schudnąć,a ja jak wczoraj weszłam na wagę to się przeraziłam, bo ważę 47.5kg i ciągle mi spada waga :ico_zly:

Idziemy zaraz do kościoła. Tylko Antoś dotankuje :-) A potem do teściów na obiad.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

19 lut 2012, 13:59

stawiam za pierwsze stracone 10 kilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej !!!

[ Dodano: 19-02-2012, 13:00 ]
Kwiatunio, a kiedy zaczęłaś odchudzanie?

[ Dodano: 19-02-2012, 13:01 ]
oby mężowi się nie odwidziło:)
żeby tylko tak zostało :ico_sorki: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość