Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

15 lis 2007, 13:36

acia pisze:U nas wogóle nie ma problemów z paneniem , bo oboje nie jesteśmy nałogowcami :-D i u nas w domu wcale się nie pali.Nasi znajomi i rodzina w 100% to akceptują.

Mieszkam w Toruniu, to jest mieszkanie z rynku wtórnego w dzielnicy gdzie są same blokowiska dlatego jest tańsze , ale jego wartość rynkowa to 206 tys a facetowi jest spieszno je srzedać bo mieszkają już w domu a tu wciąż za czynsz trzeba płacić.


acia, sprawdz dokładnie WSZYSTKO łącznie OSOBIŚCIE księgę wieczystą w dniu zakupu!! zwłaszcza obciążenie ewentualne!
Mi by było podejrzane zanizenie ceny nawet jak ktoś sie spieszy!!

Zakupiłam na allegro Nosidełko BABY BJORN = wiem preferujecie chusty, ale mnie nei rpzekonują!
Ja musze mieć dla swoich pleców odpowiednią konstrukcję bo kręgosłup mam "do naprawy"
Nosidło bedzie służyć przejściu 250 m do auta z mieszkania, i z powrotem na III piętro wiec szkód nie narobi chyba!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lis 2007, 13:44

hej hej
czytalam was poznym wieczorem przed samym spaniem , ale odpisac juz nie zdarzylam, strasznie tt mi muli... nie mam cierpliwosci hihi
wczoraj niemal caly dzien w lozku.,, przerwa na prysznic, obiad, i siup z powrotem hehe
adas wrocil i tez klikal w lozku hihi
ogladalismy prison break (skazany na smierc) a potem ta bajke o gotujacym szczurze ratatouille .. tylko nie skonczylismy, bo adam zasnal a ja siup na tt hihi
leos nie spal.. ciezko mialam noc..
juz po 21 sie obudzil cwaniak maly.. i tak lezal ,gadal,smial sie. pojekiwal.. do polnocy... na krotko przed zasnal. musiala, mu wlaczyc suszarke.. ja polozylam sie szybciej i wkurzalam sie na maxa bo co chwile musiala, wstawac, smoka podawac i takie tam.. nakarmilam go przed spaniem i prawie przysypial a zaraz na nowo ozywiony hihi no wariat nie????????
a potem po godzinie znow sie przebudzil i ta sama akcja, smok , suszarkaa i w kimono.. i taak budzil sie czesto
ale zjadl dopiero o 2, 6, 8.30
normalnie cos mu sie pokrecilo na maxa
dobrze ze choc do 10 spi to daruje mu zycie hehehe


ałaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
leos lezy obok i mnie szczypie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ałąaaaaaaaaaaaaa syn mnie bije!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek:
ale i tak jest kochany :ico_brawa_01: NA MAXA :ico_brawa_01: :-D

madziu straszne co spotkala twojego meza. mam nadzieje ze juz wszystko dobrze. napisz koniecznie po powrocie ze szpitala :ico_olaboga:

frydza
fotelik super hihi widac ze wikusi pasuje hihi

karla rajstopki leos ma ale nie nosi bo u nas za cieplo hihi

my niestety mamy jednego dobrego kumpla ktora kopci na maxa... ale u nas w domu nie ma palenia wiec wychodzi na zewnatzr. ale smierdzi fajkami... brrr
i u niego w domu sie pali wiec zawsze przesiaknie na maxa fuj
ja sama lubilam czasem popalac ale nie w takicj ilosciach i nie w domu... i dla mnie fajka zawsze smierdzi i juz hihi
moja mama tez pali
w polsce wiecej bo ma duzo stresow
tutaj ograniczala sie do 1 dziennie.. wiec bylo ok
rano zanim leos wstal oczywiscie na zewnatrz hihi

ale generalnie wiekszosc znajomych to niepalacy.. chyba tylko ten kumpel jara hihi takze spoko,

dobra widze wymowny wzrok leona: mama wstawaj z wyra...
hihi
dzis nie ma laby.. drugi dzien to juz byloby depresyjnie
sloneczko swieci
z kumepla juz na zakuoki sie umowilam wiec zmykam no ona wkurzana na moja niepunktualnosc a mam niewiele ponad godzinke na prysznic, snadanie itd hihi :ico_olaboga:
A GDZIE JULI???????????????????

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 14:12

hej, ja małego nakarmiłam, zasnął, teraz mam wielki plan poodkurzać domek...do roboty!
madziorka hihi, fajne dni lenia sobie urządzasz, u mnie by to nie wyszło...Artur by mnie udusił :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 lis 2007, 14:26

Czesc Babiczki!
Ja przeczytałam pomalutku, powierzchownie. Wrocilam ze szpitala. Jestem cholernie obolała i caly brzuch mam spuchniety. Mialam wycinany ten woreczek zolciowy nibylaserowo, ale 4 dziury w brzuchu sano i ciagnace szwy :/
Wiec człapie zgieta w pol, musze przejsc na rygorystyczna diete i ogolnie ciezko mi jest to wszystko ogarnac.
Pozdrawiam was, sciskam i ide do lozka bo boooooliii :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 14:39

Juli, biedacywo ,nic nie wiadziałam,a dlczego Ci wycieli? musieli?co się działo?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lis 2007, 14:41

WITAM :-D JULI kochanienka wspolczucia :ico_placzek: :ico_placzek: trzymam kciukasi abys szybko doszlas do siebie :ico_oczko: MADZIORKA znalazlam cie :ico_oczko: ja to teraz pomalu spie tak jak ty do popoludnia :ico_haha_01: ACIU trzymam mocno kciukaski za zdobycie tego mieszkania :-D ,u nas okejo mala wlasnie zasnela,nocka prawie przespana :-D

[ Dodano: 2007-11-15, 13:43 ]
Agniecha JULI juz dawno miala problemy i wreszcie jej wycieli ten woreczek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 14:48

acha... Frydza, nie wiadziałam, myślałam że coś po porodzie... już poodkurzałam,teraz może coś zjem...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 lis 2007, 15:15

Juli ciesze sie ,ze juz po wszystkim...Madziorka my tez wczoraj dzien lenia,a dzis musze malemu kupic sloiczki...uwielbia jablko z gruszka i rice pudding ze sloiczka hippa ...pozniej dam mu kalafior z serem hippa,ciekawe czy bedzie mu smakowalo :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2007, 15:44

hej pokaże Wam pare zdjęć: oto moja kuchnia 2 lata temu na Wigilie
To jest moja szwagierka i przyjaciel, który siedzi na Ukrainie...
Obrazek
te ściany ta fantastyczna dziura na rure, podłoga była tragiczna, a teraz jest tak, troszke się zmieniło...
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73a ... 8e13f.html a to widok na okno...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4b ... 98420.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ea ... 4fbf7.html
I tu w kącie narazie mam komputer, bo jeszcze jeden pokój mamy do remontu, i tak sobie ja piszę z Wami a Tomuń leży na leżaczku, teraz zasnoł.Tak się troche pochwaliłam bo jestem chyba najszczęśliwszą gospodynią, może i nie umiem gotować ale kuchnie mam fajną... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 lis 2007, 16:27

Przyczołgałam sie jeszcze na momencik zeby postawic torcicho!!!

Moj Misiek konczy dzis 5 miesiac!!!! :ico_urodzinki:

Obrazek

:ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:
:509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

No i najlepsze zyczenia dla MArcinka:):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość