Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

02 gru 2008, 13:39

Betka, oby tak było jak piszesz. Mam nadzieję, że ominie mnie baby blues i bede mogła w pełni cieszyć się byciem z maleństwem, tak jak Ty.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

02 gru 2008, 14:14

Dziś mój Ptyś wyjatkowo dużo spi, jak narazie. Bo to pora spacerku wieć moze dlatego. ALe tak u nas leje od rana że nie ma moswy o wyjściu :( Za to wkoncu posprzatałam łazienkę, jescze tylko odkurzanie w domku zostało. Na zakupy pijade wieczorem albo wyslę męża. Bo jutro may gości i muszę coś ugotować. Będzie tortellini w sosie smietanowym i sałatka z anasa i pora. Same pychoty :) Ja dzis mam naprawde pracowity dzien w domu. Ryję od 8.30. Zbiaranie pranka, prasowanie przez ponad godzinę, wypralam tez włosy hihihihi. No i ta łazienka wyszorowana. Zaraz przyjdzie gitek o tłumaczenie, wiec wpdanie pare groszy. A o 16 mam korki z maturzystami. Malenka spi i pozwala mi walczyc w domu. Moze to przez tą deszczową pogpdę tak dużo chrapie? Hmm.
Obiadem sie nie martwie, bo ze stołówki dzis bedzie, choc juz w sumie jestem głodna :( Cos musze wymyśleć

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 gru 2008, 14:59

żadnych wiadomosci od Motylka?????????????

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2008, 15:09

Betka- czekam z niecierpliwością na Twój opis porodu no i na wieści od Motylka

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

02 gru 2008, 15:53

Motylek22 trzymam kciuki i czekam na wieści

A u nas dzisiaj położna była, wszystko ok tylko Małej oczka ropieją i kropelki musimy aplikować. Zapowiedziała się na za tydzień.

Tatuś w pracy, Sara śpi a mama ma chwilę dla siebie :-D nadrabiam zaległości na forum :ico_oczko:

domidj głowa do góry! silna z ciebie kobitka więc na 100% dasz sobie rade! mocno trzymam kciuki!!!

Ja używam maści Maltan i jest dobra, polecam!

Co raz częściej przystawiam małą do piersi żeby od butelki ją odzwyczaić. Zmieniłam pozycję karmienia na leżącą i Malutka ssie pięknie obie piersi, tylko się jeszcze nie najada, bo mam mało mleczka (ok 60 ml) ale mam nadzieję że już niedługo uda nam się to zmienić. Oczywiście w nocy też wstajemy, czasem jestem tak padnięta że przysypiam na siedząco, ale już zaczynam się przyzwyczajać do takiego rytmu życia :-D

ania
ale szczęściara z Ciebie z tymi ciuchami sprzed ciąży! Ja na razie zgubiłam 13 kg ale jeszcze klejne 13 przede mną!!! Najgorsze że po tej cesarce nie bardzo mogę na razie ćwiczyć.

Zmykam bo Sara się budzi

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

02 gru 2008, 16:23

Nadal nic nie wiadomo o Motylku????

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 gru 2008, 17:57

Pisałam do Emilki, ale nie pdpisała jeszcze.. Mam nadzieje, że wszystko z Nimi w porządku..

My dzisiaj załatwialiśmy mase spraw i Jasiek z nami.. Najpierw położna, Małemu troche pęepek się papra, ale mamy smarować spirytusem i powinno być OKI, po za tym cały czas walczymy z pleśniawkami, trzymają się już 1.5 tygodnia, ale cały czas są pocieszające jest to że zanikaja i chyba obejdzie się bez antybiotyku, po za tym za tydzień mamy wizyte u pediatry będzie ważenie i mierzenie.. ciekawa jestem ile Bąbel przybrał, bo na rękach to już go czuć i robi sie trzeci podbródek :-)) Później jeszcze byliśmy umówić się u fryzjera na jutro i wyrejestrować autko, dzień pełen wrażen :-))

[ Dodano: 2008-12-02, 16:59 ]
Anetka29, mi kilogramy zeszły w ciągu 3 tygodni, ale i tak jeszcze sporo zostało.. a z ćwiczeniami to musimy sie wstrzymać co najmniej do wizyty u gina, jeśli nie dłużej..

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 gru 2008, 18:58

wpadłam zobaczyć czy możewy coś wiecie ale widze ze Motylek się nie odzywała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2008, 20:40

Motylek też Wam nic nie pisała? Kurcze ale to długo trwa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 gru 2008, 22:11

Dostałam MMSa od Emilki, Filipek jest już z nimi, jak tylko znajde kabel do telefonu to przerzuce zdjęcie i wkleje, nie wiem jaki duży i długi, ale dzisiaj nie będziemy juz Rodzicom zawracać głowy, niech odpoczywają i cieszą się swoim Skarbem..

Serdecznie gratulujemy rodzicom!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość