Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 wrz 2008, 14:54

w końcu mam chwilę na tt :-D byłam z Zuzią u lekarza, oczywiście bez awantury w przychodni się nie obyło. Zapisana jest Zuzia do EuroMedici 3 minuty od mojego domu, ale centrala tel. jest na dwa oddziały (na Sobieskiego- czyli koło mnie i na Żywiecką czyli na drugim końcu miasta) od 8 rano próbowałam się dodzwonić i zarejestrować, ale oczywiście non stop zajęte :ico_zly: więc zapakowałam Zuzię do wózka i do przychodni.. tam mi pani w recepcji mówi że doktor P. jest na urlopie i będzie w środę wyjątkowo i nie wiadomo czy mnie przyjmie (środa jest dniem szczepień) a potem dopiero w piątek będzie doktor Z. Wyobrażacie sobie cały tydzień praktycznie bez pediatry w takim czasie kiedy choróbsko czycha z każdej strony!!!??? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Mówi mi dalej pani rejestratorka żebym pojechała sobie na żywiecką, ja do niej:"to co ja sobie mam teraz taksówkę wezwać i z chorym dzieckiem przez całe miasto jechać bo tu nie ma pediatry???!!! Nie po to zapisywałam się do tej przychodni żeby jeździć na drugi koniec bielska!!!" Kazałam jej zadzwonić na żywiecką czy jak tam przyjadę to któryś lekarz mnie przyjmie (a tam 3 pediatrów!!) jedna pani dr, łaskawie się zgodziła ale miałam zdązyc do pół godziny.. no więc szybko do domu, z wózkiem na 4 piętro szybko przepakowałam wymęczoną już Zuzię do fotelika i zapier.. na dół,dobrze że mam samochód, to wyrobiłam się w danym mi czasie. Na miejscu okazało się że pani doktor jest bardzo miła, wzięła mnie bez kolejki, powiedziała że to nie pierwszy taki przypadek i że ona rozumie moją złość.. przynajmniej tyle
no ale Zuzia tylko przeziębiona, chociaż gardło ma czerwone.. a w aptece zapłaciłam 63 zł :ico_zly: strach pomyśleć ile zapłacę kiedy się faktycznie rozchoruje :ico_olaboga: tfu tfu

[ Dodano: 2008-09-29, 14:59 ]
a, jeszcze cos, Bianka zaczyna pełzac !
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to i ja dodam Zuzię w tronie do karmienia:
tu je oczywiście krowie kopytka :-D
Obrazek
Obrazek

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

29 wrz 2008, 15:54

AniaZaba, masz ( a ravczej Zuzia) fajne krzesełko, kupiłas na allegro?

[ Dodano: 2008-09-29, 15:55 ]
no i jeszcze drugie pytanko. te płytki podłogowe to jaka firma, podobaja mi się te ciemniejsze :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 wrz 2008, 16:09

AniaZaba ale mialaś przejścia. Ta nasza sluzba zdrowia jest do du..
Brawa dla Bianeczki za pełzanie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
rajciu, ja jeszcze żółtka nie dawałam, skąd tu wziąć jajka takie swojaczki? chyba ze pójdę do marketu i poszukam tych jajek z chowu naturalnego czy jakos tak
Dona a Twoja je sloiczkowe jedzonko, czy gotujesz. Bo jak słoiczkowe to sa takie specjalne z żóltkiem. Ja nie daje żółtka i mam nie dawać ze względu na bardzo wysokie prawdopodobieństwo alergii u malej. a jak wiadomo jajko to po mleku najczestrzy alergen.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 wrz 2008, 16:38

sliczne te nasze maluchy marcowo-lutowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A wracając do nocniczka ja nie oczekuje że Franek już nie bedzie robił w pieluchy chodzi mi o to żeby go oswajać i czasem się zdarzy kupka w nocniczek to i oszczędność na pieluszce :ico_wstydzioch: :-)

A co do chodzenia to moja chrześcnica jak miała 8 miesiecy to już sama zaczeła chodzić ale nie raczkowała i wiec jak upadła na pupę to wstać nie umiała i tak śmiesznie siedziała na środku pokoju czekając aż ktoś jej pomorze wstac i chodziła dalej. Widziałam na własne oczy mieszkaliśmy razem :-)

Ja dawałam spróbowac Franusiowi jajeczko ale jakoś mu nie podchodzi musze mu wymieszać z zupką.

Moniko ja też kocham słodycze ( znaczy się zrobiło mi sie tak po ciąży bo wczesniej nie przepadałam za słodkim nawet herbaty nie słodziłam) musze sie przyznać :ico_wstydzioch: że potrafimy z męzem codziennie zjeść pudełko raffaello mniam uwielbiam rafaello. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

29 wrz 2008, 17:06

Ja dawałam spróbowac Franusiowi jajeczko ale jakoś mu nie podchodzi musze mu wymieszać z zupką.
bo samo zoltko zatyka, ja tez raz probowalam, to nie bardzo :-) i daje z obiadkiem mu :-)

Brawo dla Bianeczki :-) :ico_brawa_01:

AniaZaba, a to krzeselko ma stoliczke?? piekna córcia :-)

Monika, slicze zdjecia :-)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 wrz 2008, 17:10

uwielbiam rafaello.
_________________
ja tey ale ferero rosher czy jak to tam sie pisze jeszcze bardziej

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 wrz 2008, 17:11

AniaZaba, masz ( a ravczej Zuzia) fajne krzesełko, kupiłas na allegro?
nie na allegro, u nas w sklepie, wyszło 5,50 drożej niż z allegro.
te płytki podłogowe to jaka firma, podobaja mi się te ciemniejsze

nie pamiętam jaka firma, ale kupiłam w castoramie. W. poszuka to Ci później napiszę :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 wrz 2008, 17:11

brawa dla bianeczki

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 wrz 2008, 17:12

AniaZaba, a to krzeselko ma stoliczke??
ma stoliczek składający się z dwóch tacek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

29 wrz 2008, 17:14

Monika, slicze zdjecia
dzieki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości