lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 15:09

ja wlasnie podloge umylam i czekam az wyschnie:) prawie posprzatane,lazienke skoncze jak wroce z miasta :-D nawet chce mi sie sprzatac,a to juz dziwne he he

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 maja 2007, 15:09

ale wy kobitki aktywne jestescie :ico_olaboga: ja 500 m przejde i umieram.
madziorka ja chyba przed toba urodze, bo strasznie czesto mam skucze. nie doczekam z wami do czerwa, ale ciesze sie z tego akurat :-D po ten fotelik to chyba powinnas sie upomniec? nie zostawili jakiegos potwierdzenia z nr telefonu??
lucy sliczna posciel. :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 15:14

jasnie pani dziekuje...ja wczoraj twoje lozeczko zobaczylam i tak mi sie strasznie spodobalo :-D i dzis mnie wzielo na ta posciel ha ha i sie w koncu zmobilizowalam ,bo jakos w uk nie moge nic fajnego znalezc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 maja 2007, 15:52

Ufff...widzicie co narobiłyście?? Dwie godziny ponad czytałam posty...ale przeczytałam wszystkie. Terz to mnie oczy bolą i najchetniej bym się przespała hehe.

Jaśnie Pani witaj w klubie... ja tam przekupna jestem, tym bardziej takimi sposobami hii.

Alinko skoro ty masz taką zgagę to pewnie malutka urodzi się z takimi długimi włoskami jak twoje hehe...ale byłby numer co?

Madziorka super fotki. Ty jak zwykle zgrabna, zadbana i gustownie obrana... :ico_brawa_01:

Acia jejku niesamowite, że to już tylko 10 dni. W takim razie odliczamy z Tobą no i czekamy na twojego aniołeczka. Jak juz Ty urodzisz to już nam wszystkim poleci z góreczki.

Leatka Franek to chłop jak dąb. Jestem w szoku. Ciekawe do ilu kg dociągnie. No ale faktycznie usg nie zawsze musi mówić całą prawdę więc się nie martw. Mam nadzieje, że będzie odpowiedniej wielkości tak, żebyś z łatwością urodziła :ico_oczko:

Avisek mam nadzieję, że juz lepiej się czujesz. Współczuję że musisz się tak męczyć no i jeszcze synkiem musisz się zajmować. Ale dasz radę, już niedługo i będzie lepiej.

Hania wreszcie optymizm bije z twoich postów. Tylko sie nie przemęczaj, bo widze że cię wzięło na całego hehe...

Frydza no co ja będę pisać o tym twoim Arusiu...oczywiście cukiereczek z niego i tyle.

Matko nie wiem czy o czymś zapomnałam, ale z wami nadążyć to chyba niemożliwe.

A ja wróciłam od mamy i było super. Wypoczęliśmy sobie po całości. Śniadanka na balkonie, spacery i totalna beztroska. Tylko troszkę ciężko w podróży. w poniedziałek nogi mi strasznie spuchły i kostki mi zniknęły hihi... ale dziś już wszystko oki. Brzuch troche twardnieje, a mały szaleje jak zwykle. No i plecy zaczęły mnie boleć. Mam nadzieję, że to się często nie będzie powtarzało. Ale ogólnie nie narzekam, nie jest tak źle.

[ Dodano: 2007-05-23, 15:54 ]
Madziorka oczywiście jesteś gustownie ubrana a nie obrana :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2007, 16:40

-indigo- pisze:Matko nie wiem czy o czymś zapomnałam
o mnie :-D :-D :-D

Ja sobie lezalam i katar mam straszny :ico_placzek: i wogole latram co chwile do wc bo czuje jakby mi cos lecialo i patrze a tu nic mam 2 kropki czerwone nie wiem czy od papieru bo mam ciemno rozowy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

23 maja 2007, 17:00

Matko.. ile wy piszecie.. :) Ja dzis z kolezanka plotkowalam na balkonie.. Zaczelysmy o 11 i zorientowalam sie ze nie jest dobrze o 14. Wzielam prysznic i.... spalilam sie cala! Upiekłam sobie cycki :ico_smiechbig: umieram treraz, przykladam do nich wszystko co zimne i duze.. Ale nic nie pomaga. A Moj Mezul powiedzial przez telefon ze za to intensywne opalanie mam kopniaka :ico_olaboga:
Jak zwykle wciagnelam kilogram truskawek i ide zaraz wstawiac na obiadzisko pierogi z jagodami. Lato pełną gębą, piesek wygrzewa sie pod praniem na balkonie.. Istna sielanka..
A tak w ogole to jutro ide do ginekologa. Nie wiem comi powie, ale obawiam sie ze moj Maly pyrtek zasiedzial sie w tym brzuszku.. i nie chce wyjsc. :ico_puknij: ani zadnych skurczy, ani bolu, ani czop mi nie wypada.. Ja juz sobie mysle, ze nigdy nie urodze :ico_szoking: i bede sie turlała tak caly czas.
I waga mi maleje ostatnio. Zamiastprzybierac, to ja zrzucam. Przez cala ciaze przybrałam 10 kg a teraz nic.
Dziewczynki, mam sie bac? Czyco jest ze mna nietak ?
:ico_zly: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 maja 2007, 17:00

-indigo- pisze:Alinko skoro ty masz taką zgagę to pewnie malutka urodzi się z takimi długimi włoskami jak twoje hehe...ale byłby numer co?

o kurcze na smierc zapomnialam o tym przesadzie :-D moje dziecko bedzie lyse, bo ja nie wiem co to zgaga :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 maja 2007, 17:39

jestem
właśnie wróciłam od lekarza, posty poczytam później
wiec tak
z szyjką ok, dzidziuś jest główką w dół ale płci nadal nie znam
a z tych gorszych wieści to mó dzidziuś jest strasznie malutki waży tylko 2010g, i troszkę sie martwię. Lekarz powiedział że mam przyjść do neigo 11 czerwca czyli wtedy jak mam wyliczony termin z Miesiączki i on mnie chce położyć w szpitalu na obserwacji i porobić wszystkie badania żeby niczego nie przeoczyć. Jak bedzie ok to mnie jeszcze wypuszczą do domu a jak nie to zostanę aż do porodu.
narazie to tyle odezwe sie później papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 18:39

asiula to rzeczywiscie malutki,ale przeciez jeszcze nabierze wagi...albo gin sie myli,bo przeciez i tak bywa...julie to slonko jest zdradliwe,ja sie nawet nie opalalam,a mnie wzielo jak na miescie bylam :ico_noniewiem: a przeciez na cieniu bylam ...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 19:07

asiula - nie martw sie, usg jest nie do konca miarodajne... moja kolezanka miala zaplanowana cesarke bo na usg wyszlo ze dziecko wazy 4500, a wazylo kilo mniej...
mi tez lekarz 2 tyg temu powiedzial ze coreczka jest bardzo mala.... a przy synku mowil ze bedzie wielki a byl normalny ;-)

a dlaczego nie znasz plci, nie chcialas?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Sloanetaurf i 1 gość