BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 kwie 2008, 10:14

Witam
no i mamy lato :ico_brawa_01:

Lidzia pstrykaj duuuużo fotek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

25 kwie 2008, 10:22

nie ciesz sie bo dlugi weekend z burzami i ulewami..

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 kwie 2008, 11:25

sylwia.wk pisze:nie ciesz sie bo dlugi weekend z burzami i ulewami..

Przecież dopieor wczoraj mówili na TVN-ie,ze dlugi weekend upalny i słoneczny,tylko niedziela ma być deszczowa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

25 kwie 2008, 11:26

no ja widzialam dl weekend deszczowy i burzowy..

[ Dodano: 2008-04-25, 11:29 ]
nawet tu jest http://www.twojapogoda.pl/

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

25 kwie 2008, 13:07

hej dziewczyny, ale sliczna pogoda
ciesze się i mam nadzieje że jutro tez bedzie bo slub i mam nadzieje ze bedzie ok

Awatar użytkownika
paulab
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:56

26 kwie 2008, 11:11

czesc! wczoraj bylismy na wizycie u urologa,czekalismy troszke i kewinek rozbawia cala przychodnie,byl rozweselajaca dusza przychodni :ico_oczko: hihi pielegniarki zczepial,piszczal do nich ,mowiil,jedna z nim porozmawiala sobie hihi i bylo duzo smiechu,powiedzial ze jej nie powie jak ma na imie,ze moze jutro hehe,pielegniarka pytala co ma na bluzeczce a mial pajacyka noody i on mowi pana doktora mam hehehe
pozniej zaczepial matke dziecka co tez czekali pytal sie jej -kuku!widzisz mnie?i sie przechylal za sciane hehe i tak pare razy,poznie mowil do pani w recepcji -pani doktor!nie umiem tego tak tu odtworzyc hihi ale bylo prze zabawnie,pozniej wyszedl od wujka doktora tatus z synkiem i kewinek pyta-kto to?pan?to mu odpowiadam tak pan.pyta dalej -jaki pan?-hahah a moja mama mowi-duzy!a kewinek pyta-niedobry pan?a moja mama-dobry!a kewinek-dlaczego dobry?-a mama -bo taki sie urodzil dobry!i teraz tekst miesiaca-kewinek pyta-(i to wszystko tak glosno,wszyscy slysza)a gryzie ten pan?i wszyscy w smiech hehehe-mama mowi niee gryzie!a kewinek -a jakie ma zeby,a mama mowi -male.i tak bym mogla pisac i pisac hehehepozniej wolal za paniami-pani doktor

[ Dodano: 2008-04-26, 11:03 ]
przyszla nasza kolej wizyty i wyobrazcie sobie bidus tak zrazony zastrzykami tym razem bal sie wejsc do doktora mimo ze to inne miejsce gdzie nic mu sie nie dzialo.wzielam go na rekach ,on plakal biedny wystraszony w pokoju byl problem sciagnac mu psodnie,przyszla jego ulubiona pani ktora zaczepial najwiecej,wziela go na rece i ja go szybciutko musialam rozebrac,ciezko bylo to szybko zrobic bo kopal i mial pasek w spodniach,ale udalo sie i jak dr zaczal badac to by juz spokoj i wyobrazcie sobie jest wszysciutenko na swoim miejscu i stulejka tez jest juz super rozciagnieta,wiec nie rozmawialismy o zadnej operacji jupppi juppi!!!strasznie sie ucieszylam,ale poiedzial tak ze to ze teraz jest ok to nie znaczy ze za jakis czas sie to nie zmieni,moze sie wogole juz nie zmienic,ale kontrolowac trzeba i w pazdzierniku mamy pojsc do kontroli

pozniej mowil ze tez sie tak zdaza ze 4ro latek wczesniej mial wszystko ok a w wieku 4rech lat nazwal to jakas nazwa ze robi sie cos takiego ze nagle dwa jaderka uciekaja i w wieku 7miu lat tez tak sie zdaza i niestety deniskowi tak sie stalo :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-26, 11:04 ]
teraz z nim bede musiala tam isc i znowu zzra mnie nerwy by tylko operacji nie musial miec,no jak jeden dobrze to drugi teraz zle

[ Dodano: 2008-04-26, 11:07 ]
mowie wam jak mnie cwzoraj juz przed wizyta u lekarza glowa strasznie rozbolala,poprostu :ico_szoking: pozniej u mamy lealam i dzymalam 2godzinki i same lzy mi lecialy z tego bolu,jarusiek przyjecal po nas ,kazda dziura po jakiej przejechalismy byla koszmarem dla mojej glowy,wzielam dwa apapay i na sam wieczor pomogly,przeszlo mi wszystko,swietowalismy imieninki jaruska i poszlismy spac nawet nie wiem moze kolo 3 hehe
teraz pojechal z kewinkiem do wulkanizatora ,przy okazji z kolem od rowerka tam zrobia a ja musze sie isc w koncu ubrac i pozniej zakupki,a jutro idziemy na urodzinki kuzyna chlopakow :ico_oczko: trzeba mu cos fajnego dzisk upic oki trzymajcie sie milego i ciekawego weekendu

[ Dodano: 2008-04-26, 11:08 ]
hehe tak teraz patrze ,ze dawno tyle nie napisalam,ale ju na mnie czas papa
_________________

[ Dodano: 2008-04-26, 11:14 ]
[ Dodano: 2008-04-25, 10:32 ]

[ Dodano: 2008-04-26, 11:15 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

26 kwie 2008, 13:58

a ja w ten piekny dzien pokłocilam sie ze starym o kase :o)

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

28 kwie 2008, 08:07

witam....
my wczoraj bylismy na imprezce.. rowerem po wiosne.. dodo sie wybawil .. pozatym ok..

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

29 kwie 2008, 07:27

witam po moim dluuuuuuuuuuuuugim urlpiku :-D
tesknilyscie za mna??

wesele udane koluszki sa milym miastem..
nogi poobcierane od tanca ja nie wyspana...
nie ma to jak bal :-)

a dzis cieeeeezko w pracy siedziec :ico_noniewiem:
paula dobrze ze z kewciem ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.wk
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 803
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:24

29 kwie 2008, 08:15

Witam.. Czekamy na fotki..............
my wczoraj pogrilowalismy. Chcilismy do taty jechac na dl weekend ale niema miejsc abuuu

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość