Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 wrz 2007, 12:37

My używamy pieluszek pampers a chusteczki bambino najbardziej mi przypasowały i nie sa drogie oliwki juz nie używamy tylko balsam z jonsna ,do kąpieli tez jonson ten fioltowy.

Mierzyłam ostatnio Mirelke i ma 77cm wzrostu jak sie urodziła miała 54 cm a wazy 8900

a wasze dzieciaczki dużo urosły?

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

11 wrz 2007, 12:50

Iza@, Ala ma 75cm i 8500g
Z pieluszek to używamy happy i haggis (jak są w promocjiZ) Też uważam że b.dobre są te fioletowe z tesco. A chusteczek to Dzidziusie, te niebieskie, z różowych Ala ma czerwoną pupkę...

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 wrz 2007, 13:21

Dziewczynya te zupki mrozone to jak potem rozmrazacie i podgrzewacie na ogniu czy w kapieli wodnej jak kupne?

My uzywamy pieluszek pampers ale chyba przejde na huggiesy bo maja taki fajny elastyczny pasek ze nie uciskaja brzuszka.A chusteczek bambino ale dzidziusie tez sa super i nivea tez byla niezla ale droga.

Ja mam kubek niekapek tez avent z miekkim ustnikiem. Chcialam kupic baby ono bo slyszalam ze aventu dzieci nie chca (choc to od dziecka zalezy) ale akurat na taka opinie trafilam no ale baby ono nie bylo i kupilam avent i tez pije.

A co do znaku zodiaku to ja jestem RAK a mąż STRZELEC - jest wesoło czasami jesli wiecie o co chodzi hihi.

[ Dodano: 2007-09-11, 13:24 ]
qunickaPatryk tez patrzy jak jem jakbym go glodzila haha

NAJLEPSZE ZYCZENIA DLA AGATKI I ALI :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 wrz 2007, 13:29

madzia22 Mój właśnie przed wczoraj stanął tzn. jak go trzymam pod paszkami to prostuje nóżki ale tak jak pisze- 2 dni temu dopiero zaczął. Przedtem to jak się go tak chwyciło to zginał je w kolankach i nici ze stania!

A chusteczek to Dzidziuś używam i jestem zadowolona!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

11 wrz 2007, 14:23

Serdeczne zyczenia dla Agatki i Alusi! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A Nina właśnie dostała kataru co było do przewidzenia ale wkońcu katar to nic powaznego i mam nadzieję że szybko minie ale na szczepienie pójdę dopiero jak całkiem przejdzie

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 wrz 2007, 14:38

cześć dziewczyny, jejku dziękuje w imieniu Agatki jak i moim, że pamiętałyście!!!
Ależ się wzruszyłam, tak rzadko tu zaglądam, wchodze a tu mam...czytam życzenia dla mojej córci, naprawde kochane jesteście! :ico_buziaczki_big:
Oj rzadko tu zaglądam, ale teraz chyba powrócę na dobre....
Teściowa wraca do sił, ja jeżdżę tylko na hurtownie rano by zarządzić co i jak, a teściowa jedzie tam po południu, tak więc jestem w domu już przed 12:00 i mam czas dla mojej córci.
Wasze dzieciaczki rosną i tak się zmieniają...moja Agatka również, aż miło popatrzeć.
A tak z innej beczki, to byłam dziś u dentysty już drugi raz z tym samym zębem, najpierw (dwa tygodnie temu) mi go zatruła a teraz wyczyściła kanałowo i plomba....nie bolało, ale nieźle wybuliła mi za to....
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2007, 14:40 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 wrz 2007, 14:39

Najserdeczniejsze życzenia dla Agatki i Ali!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ale Agatka śliczna na tych zdjęciach!! Taka już dorosła panniczka:))

Nie było mnie bo złapała mnie grypa żołądkowa... Masakra! Wczoraj myślałam że skonam!! Spędziłam cały dzień w kiblu. Jeszcze w nocy wymiotowalam a myślałam że organizm ma ograniczone możliwości ile może zwrócić... Nocami pojawiała się wysoka temperatura ale w dzień jej nie ma... Dziwne to.
Dziś jest trochę lepiej ale ciagle jestem słaba. No cóż moze już przejdzie...
kelly :-D Tój mąż jest fajowy!!! "Daj mi jej numer" hihihih:)))
Musisz cześciej chwalic meża, biedaczek czuje się niedoceniany...
mój znak : skorpion, a męża: panna

Magdzinka domek przecudny!!! Ale extra ze się wybudujecie, nie ma jak dom prywatny!!!
asiam na szczęście że wyniki nie sa takie złe. Oby zabiego dobrze się udał!!! Trzymaj się!!
kostunia co do rossmanowskich pieluch to te żółte to rzeczywiście są paskudne. Ale te czerwone to są naprawde świetne!! One kosztują coś 32 zł. Ale są fajne. Ale ja na noc to używam Pampersów, bo najlepiej trzymają siuśki. W innych Bartuś sie przesikiwał codziennie. Chusteczek też pampersa używam ale bambino też są fajne. Z dzidziusia to do pupy sa dobre, ale już ciałka nie mogę nimi przemywac bo uczulenie Bartolinkowi po nich wychodziło.
Dobra, lece przygotować dla meża obiadek bo za pół godziny wróci! papa

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

11 wrz 2007, 14:46

Magdzinka oglądałam zdjęcia "Twoich" domków, naprawdę śliczne....sami zastanawialismy się też nad budową takiego domu drewnianego, mam nawet katalog i po obliczeniach to koszty budiwy tzn materiał wyszedł dużo dużo taniej niż domu z cegły. Trzymam kciuki oby Twoje plany, marzenia się spełniły.
katelajdka dziękuje, wkleiłam takie nowe dwie fotki, wczoraj Agatce zrobiłam...
wiesz w moim tutaj otoczeniu to znaczy, znajomi też przechodzą grype żołądkową, więc to chyba jakiś wirus panuje....

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 wrz 2007, 14:56

Hekkate, nie wiedziałam że Twój maż też jest skorpionem! No i jak Wy ze sobą żyjecie??? Zawsze zasytanawiałam się jakby to było być z drugim skorpionem!!?? No pewnych dziedzinach życia pewnie super :ico_oczko: , ale w innych to nie wiem. A mąż jest też z października czy z listopada??

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

11 wrz 2007, 15:00

Madzia Tymek jak sie go postawi stpoi prosto na nozkach

Qunick Tymek patrzy na dorosle jedzenie jakby nie wiadomo ile byl glodzony. a w niedziele dostal kawalek gotowanej sliwki z knedla. wciagal az mu sie uszy trzesly:)

pieluszki uzywamy z rossmana a chusteczki pampers albo nivea

katelajdka chwale meza ale on pamieta tylko o tym jak mu gderam. no coz leniuszek z niego i tyle.. ale i tak go kocham

Dorota.M.
super fotki Agatki

wczoraj wam pisalam ze Tymek zaczyna w wozku siadac, a dzis przesiedzial pol spaceru:)super to wyglada jeszcze sie nadziwic nie moge.
no i dzis tez ugotowalam Tymkowi obiadki:
Obrazek
te czerwone to: ziemniak, buraczek, pietruszka korzen i natka, marchewka , seler i piers z kurczaka. a pomaranczowe: marchew, ziemniak, kabaczek, pomidor, seler i piers. zapasteryzowalam, bo na razie nie mam w vczym zamrozic. pierwszy obiadek Tymek dostal juz dzis i smakowalo.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości