Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 maja 2007, 19:09

Avisek nie znam płci bo dzidzia zaciska mocno nóżki i nie chce pokazać co tam chowa :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 19:09

pozatym wazne jest twoja waga urodzeniowa i ewentualnie twojego meza. kobiety przewaznie rodza pierwsze dziecko o takiej wadze jaka same mialy przy urodzeniu. mi sie to za pierwszym razem dokladnie sprawdzilo wiec jesli i ty bylas drobna nie martw sie. pozatym to moze byc dziewczynka, dziewczynki sa drobniejsze :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 maja 2007, 19:11

ja tez slyszalam,ze to okreslanie wagi nie jest do konca trafione...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 maja 2007, 19:33

dzięki, kochane jesteście, właśnie mama też mnie pocieszyła że ja też byłam kruszynka i miałam 2800g. poza tym to nie 37 ale 34 tydzień więc jeszcze dzidzia ma troszkę czasu żeby urosnąć. Ale i tak trochę się zmartwiłam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 maja 2007, 19:36

ASIULKA KOCHANA :588: :588: napewno dzidzia jeszcze podrosnie bez obaw :-D moim znajomym urodzilo sie dziecko w 8 miesiacu i wazylo 2 kg i jest wszystko ok nie przejmuj sie bedzie okejo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 maja 2007, 19:43

Madzia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wybacz!!!! Jak mogłam nic do Ciebie nie napisać? Biję się w piersi!!!!

Juli ja słyszałam, że w 9 miesiącu możliwe jest chudnięcie. Nie pamiętam dlaczego dokłądnie, e serio tak czytałam. ja też 10 kg przytyłam i to przeciez jest w normie więc nie wiem czemu się martwisz.

Asiulka przede wszystkim cieszę się, że dzidza wreszcie się prkręciła. Widzisz tak się martwiłaś i niepotrzebnie. Z tą wagą to tez się nie martw. Po pierwsze faktycznie się często zdarza, że usg "klamie". Własnie wczoraj jedna babeczka mi mówiła , że miała taką samą sytuację. jaj córeczka miała ważyć 2kg a urodziła się w normalnej wadze.
A poza tym pamiętam, że miałaś długaśne cykle przed ciążą prawda? Więc twój termin tez jest niepewny i może dlatego tak to wygląda. Skoro termin ulegnie zmianie to i dzidzia będzie miała czas urosnąć. Także nie masz się czym martwić kochana, jestem tego pewna.
A co do płci to ja obstawiam u Ciebie dziewczynkę. Normalnie tak czuję jak na Ciebie patrzę. Zobaczymy czy się sprawdzi, ale nie wiedzieć czemu jestem tego pewna.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 19:50

asiula na suwaczku masz 37 tydzien, czemu piszesz ze to 34?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2007, 20:04

witam moj sie polozyl i stara sie zasnac a ja nie moge wiec postanowilam do was zajrzec.
Asiu to bardzo dobrze ze dzidzia jest odwrocona glowka w dol tak sie martwilas kochana a co do wagi nie martw sie :-D ma czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

23 maja 2007, 20:35

witajcie wieczorkiem,

Asiula dziewczyny mają rację, najważniejsze że maleństwo się przekręciło a USG to tylko maszyna i do tego często się myli.

Haniu aż miło czytać twoje posty, tak trzymaj kochana tylko z tymi porządkami to ostrożnie

Kamila no to miałaś lekturę do poczytania :-D

Madziorka wklejaj zdjęcie , czekamy

U nas wszystko w porządku.ECHO wykazało zmiany w pracy serca, ale na szczęście nie będziemy musieli jechać na konsultację do Warszawy.następna wizyta za pół roku.Muszę przyznać ,że kamień spadł mi z serca.
Na deszcz to raczej się nie zanosi , ale zrobiło się ciut chłodniej.Nie macie pojęcia ile musiałam nakombinować ,żeby nogi depilatorem ogolić, wogóle mam wrażenie że jak siedzę to brzuch leży mi na kolanach.


Avisek , Juli, Jaśnie, Ania , Frydza, Leatka , Lucynko pozdrawiam Was serdecznie.
zmykam już do łóżka bo mała mnie po żebrach kopie i brzusio co chwilę twardnieje.
Do jutra pa

[ Dodano: 2007-05-23, 20:38 ]
Tak sobie pomyślałam............ no chyba że do jutra mnie ubędzie :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 maja 2007, 20:39

Aciu dobre ale wszystko mozliwe :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość