Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lis 2007, 19:45

ja wlasnie wrocilam hihi dzis tylko 2 godzinki lazenia hihi
tak po drodze przy okazji wstapilam do kilku sklepow
leosiowi kupilam koszule a sobie golfik hehe

teraz szykuje obiadek bo adas niebawem wroci i jedziemy na zakupki.

a propos zabawek .. ja tez planuje zakupic cos takiego jak madzia pokazywala.. mysle ze to edukacyjna grajaca interesujaca zabawka dla takich maluchow hihi
wlasnie na mikolaja moze leosiowi sprawimy.. a na giwazdke..?? hmm sama nie wiem
kiedys byla mowa o prezentach dla naszych maluchow
my tez oczywiscie zakupimy cos dla leosia ale nie bedziemy targac do polski..
tam dostanie pewnie sporo.. a my mu damy tutaj... hihi
dla siebie tez tak zawsze robimy hihi
w uk sie prezentujemy hehe
a w polsce mamy kolejne upominki hehe

dobra uciekam paaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lis 2007, 19:58

dziewczyny ja jakiś czas temu kupiłam Tomkowi cos takiego:
http://www.allegro.pl/item265432177__sw ... tisy_.html

Bardzo mu sie podoba i wali ta łapka jak szlony w zabaweczke.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 lis 2007, 22:59

u nas to jest histeria przed spaniem,dzis caly dzien placze,ja go zabawiam i tak w kolko,posmarowalam zeby zelem ,dalam calpol i troszke lepiej...a tak sie darl jakby go ze skory obdzierali,myslalam,ze T mu cos niechcacy zrobil podczas zabawy ...pewnie dzialsla go bola i swedza...ostatnim razem tez nie mial czerwonych ,ani bulw,a zeby sa,wiec roznie to bywa....zal mi go ,a i mnie glowa boli ,ze ho ho...ja go biore do lozka i potem przenosze,jak sobie czytam ,a jak chce isc spac to go wsadzam do lozeczka i gasze swiatla i on wie,ze pora spania...czesto usypia przy cycku,ale jakos bez niego tez umie,takze to chyba od dziecka tez troszke zalezy,kazde ma przeciez swoj charakterek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

16 lis 2007, 23:03

acia, to chyba pozbyłaś się "codziennego gościa" bez kłótni, sprzeczek,samo się rozwiązało... :ico_oczko: :ico_haha_02: chyba że na przykład kupi sobie bilet miesięczny! :ico_szoking: :ico_haha_02: , nie wiem jakie są Twoje stosunki z teściową,ale ja np bardzo się cieszę że moja teściowa mieszka daaleko,a wcale nie jest zła,nasze relacje są poprawne.
-indigo- zabawka super, wcale też nie tania! My troche z Arturem jesteśmy przeciwni kupowaniu zabawek, tzn nawet Artur bardziej! Tak mówimy, że nie kupimy mu żadnej zabawki, Tomek ma 5 miesięcy i zabawek, grzecgotek całą reklamówe...
Kiedyś myślałam o tej macie edukacyjnej, co pisałyście,więc Artur mi wytłumaczy ł że Tomek bez maty tak samo się rowinie! no tak
Nawet teraz sobie przypomniałam ma taką krowe, szeleszczącą i grzechotającą, która składa się z okrągłych elementów, jutro mu ją wyciągne, może to już czas.
Jestem też przeciwniczką wielu zabawek, bo bardzo, bardzo nie podoba mi się jak mają dzieci u mojej kuzynki...Mają zabawek ogrom, takie samochody, że jakby je sprzedać, to kupili by sobie auto :ico_szoking: ,A dzieci co? najfajniejsza jest telewizja i komputer :ico_szoking: Mają 9 i 4 lat, ale tak było zawsze,ogrom ogrom zabawek, i po co dzieciaki nie wiedziały czym się bawić...
Teraz mój Tomuń ma żółtą piszczącą kaczuszkę, którą ja kupiłam i ją uwielbia.
Chodzi mi o to żeby taki maluch miał 2/3 zabawki, nawet można je podmienić żeby to ogarniało, no nie wiem?tak troche myślę,chociaż pewnie rzeczywistość to zweryfikuje, szybciej chyba niż myślę... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

16 lis 2007, 23:48

agniecha masz duzo racji ale jak dziecko podrosnie i bedzie cos chcialo zebys mu kupila, wierz mi ze trudno bedzie ci mu odmowic.... pozatym potem presja przedszkola, szkoly... nawet sobie nie wyobrazasz\
ja tesz nie kupowalam wielu zabawek oskarowi ale mnostwo podostawal
zawsze mu to segreguje i czesc chowam na szafe,, a potem jak to sciagam po jakims czasie ma znow radoche, bo zapomnial co mial

moj maly 5latek mial dzis bunt poranny, on tego nie zalozy, nie ta bluzka, nie te spodnie... a rajtuzy??? cos ty - zdjal.. kazal sobie kupic kalesony.. .wiec kupilam, mialam wyjscie? w koncu to powazny chlopak...

he he

a mala ma juz zeba na wierzchu, jak smaruje dziasla czuje go pod palcem i juz bilae mocno widac
moze w weekend sie przebije
trzymajcie sie

ps. madzia trzymam kciuki za meza

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lis 2007, 23:55

Agniecha masz rację. ja tez tak uważam, żeby nie za duzo tych zabawek. ale ile to jest nie za duzo?? No właśnie. Tomek bawi sie zazwyczaj kilkoma ulubionymi grzechotkami a reszta, które dostał w prezencie leżą. Tą zabawkę, której link dałam kupiłam wyjątkowo po długich namysłach bo jak pisałas nie jest tania. Po pierwsze Tomek nie miał ani karuzelki ani nic podobnego do czego by raczki wyciagał. Chciałam, żeby miał zabawke,której nie będe musiała biegać i bez przerwy mu podawać jak mu wypadnie. dzieku temu miałam nadzieje mieć możliwość cos zrobić np w kuchni. Poza tym ta zabaweczke montuje się na łóżeczku z jednej strony i dzieku temu zmuszam tomka to odwracania główki na ten drugi boczek (bo jak wspominałam troszke mu sie główka spłaszczyła bo upatrzył sobie lewy boczek). Tak więc przyjemne z pozytecznym.

A do mnie przyjechała mama na weekend pilnować jutro tomcia jak my na ta parapetówkę polecimy. ech ale będzie się działo. Oby nie za duzo.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

17 lis 2007, 00:08

witajcie
Kamilko a ta zabawka jest fajna??? moge kupic mojemu Maciusiowi????
sluchaj a co do tej splaszczonej glowki to moj Macius tez upatrzyl sobie tylko ze prawa storne i caly czas na niej spal i splaszczyl sobie ale teraz sie juz wsyztsko wyrownalo wiec nie masz sie cyzm przejmowac to z czasem zaniknie jak zacznie byc wiertolinski :) buziaki dla Tomcia :):):)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 lis 2007, 09:21

Witajcie z rańca :ico_kawa: ,

Agniecha nawet nie żartuj z tym miesięcznym :ico_nienie: bo ja już się cieszę ,że będzie wpadała ze trzy razy w miesiącu :-D

Avisek masz rację z zabawkami,Jeżeli chodzi o 5 latki to u mnie jest to samo , tego nie założy , to mu się nie odoba a to koszulka nie taka i codziennie zakładałby inną piżamę do spania.Rajstopy narazie zakłada :-D , ale to pewnie dlatego ze nie chodzi do przedszkola

U nas znów nerwowa nocka .To ząbkowanie przestaje mi się podobać w perspektywie powrotu do pracy i rannych pobudek.Cóż jakoś to będzie .

Przyjemnego weekendu dziewczyny.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lis 2007, 11:39

CZESC KOCHANIENKIE :-D wlasnie Wiki zasypia a ja coz trzeba posprzatac domek a mi sie nie chce,moja niunia tez ma zabawki przerozne ale ogolnie wszystki dostala my jej tylko jedna kupilismy :ico_oczko: ,no i pod choinke chcemy jej kupic cos swiecace grajace cosik musimy wymyslec :-D to zmykam kochaniutkie bede pozniej :-D

[ Dodano: 2007-11-17, 10:46 ]
[size=150]DLA OLIWIERKA[/size] :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 12:20

LUCY UCALUJ OLIVIERKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

[ Dodano: 2007-11-17, 11:23 ]
pragne sie pochwalic ze leos dzisiejszej nocy spal juz ladnie i grzecznie hehehe o 1 i 6 cycek, o 9 pobudka i KUPA znow po tygodniu...
szybko wstal jak na jego mozliwosci hehe ale pewnie chec wykupkania go zbudzilo
a teraz lezy obok , gada do zabawek i czeka na tate ktory pojechal na wywazanie kół w aucie hehe

[ Dodano: 2007-11-17, 11:30 ]
KAMILA to bedzie sie dzialo hihi tylko nie popij za duzo hehe
a zabaweczka wydaje sie ciekawa... musze cos podobnego poszukac ... juz sama nie wiem co chce kupic leonkowi
on lubi swa karuzelke na lozeczku a gra dosc dlugo ok 15-20 min chyba.. bo jak biore prysznic to sie prawie mieszcze w czasie hihi
poza tym on bawi sie tez zabawka ktora ma powieszona na lozeczku- kubus, szeleszczacy lisc i ten jego ukochany muchomor hihi wiec moze zakupie cos takiego jak madzia wklejala.. tiny love maja super zabawki, no ale cena tez niemala hehe

AGNIECHA masz racje ze nie ma co przesadzac z zabawkami... leos na razie ma dwie grajace maskotki i to obydwie dostal, poza tm gryzaczek, jakas tam b=grzechotka misie.. takze nic szcegolnego. i potrafi sie tym zainteresowac hehe
na macie lubi rozmawiac z tygryskiem hihi i poki co to mu wystarcza hihi
ale uwierz ze jak troszke podrosnie to ciezko bedzie przystopowac z zakupami..
Adam juz gotow nabyc super auta.. kolejki itd.. oczywiscie pod pretekstem ze dla leosia.. ale wiadomo kto by sie tym teraz bawil heheheh
takze czuje ze trzeba bedzie sie postarac o spory pokoik dla leosia hehehe
a w strone komputera i tv juz patrzy łapczywym okiem :ico_olaboga:

koncze bo jak adas wroci to prysznic, zjemy sniadanko, i idziemy do parku na jakas sesje zdjeciowa jak slonce wyjdzie hehe
a potem na basen...
wieczorem chlopaki ida na mecz do kumpla
a potem my do tego samego kumpla na imprezke urodzinowa
a nonono zajac sie wnukiem hehe

[ Dodano: 2007-11-17, 11:31 ]
dziewczyny nie wiecie co z Ania??????????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość