Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2010, 11:31

z tym sie zgodze ze czasem trzeba dwoch cyców ale jak
madzia0609, daje z butli swoje to wie ile je
moja nawet pi sztucznym jest glodna za 2-3 godz

[ Dodano: 2010-04-22, 11:56 ]
no to ja uważam ze normalnie je tzn jak mieszanie to ok
ale to od ciebie zalezy czy chce mu dawac swoje bo ja sama wiem jakie to umęczenie więc nie bede namawiac
musisz sama byc przekonana

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 kwie 2010, 12:03

zubelku witam :-D

Co Ty wypisujesz! Ja zawsze chętnie wysłucham rad doświadczonej mamy :ico_sorki:
Sama też uważam że nie ma czegoś takiego jak mleko mniej treściwe... ewentualnie może być za mała laktacja .

Moja mała cwaniara w ciągu dnia sprawdza moją cierpliwość i chce pić co godzinę... chlipnie 5 razy i koniec i za chwilę znowu :ico_nienie:
Męczące to strasznie, najlepiej jakbym na golasa po chacie chodziła, wiecznie gotowa do karmienia :ico_zly: Bo po co się najadać do syta jak przecież mama pod ręką, o! :ico_szoking:

Trzymam kciuki za Ciebie!! MOCNO!
Buziaki!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2010, 12:11

a ja uwazam ze jest

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

22 kwie 2010, 12:48

jagodka24, ja się z tobą zgadzam:) karmię go sztucznym ale daje też swoje z butelki choć częściej z piersi bo ważny jest kontakt matki z dzieckiem poza tym przeciw ciała ode mnie dostaje

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2010, 12:55

madzia0609, wiesz nie kazda kobieta jest stworzona do karmienia piersią tak samo jak jedne rodzą szybciej i łatwiej od innych
ja moge rodzic ale karmienie to nie jest dla mnie jakies nieziemskie doświadczenie robie to z obowiązku i ze względów ekonomicznych :-D ale mam w domu jedno dziecko karmione cyckiem mniej więcej 3 tyg a potem tylko butla i nie odbiega w rozwoju od cyckowych dzieci
ba choruje o wiele mniej niz dzieci karmione naturalnie w moim otoczeniu

[ Dodano: 2010-04-22, 13:00 ]
no wlasnie przykład
karmie małą od rana praktycznie od 9 z małymi przerwami no i co po kazdym cycku jest ryk więc musialam jej dac butle i zjadła 70ml i pewno zjadła by więcej

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

22 kwie 2010, 13:15

my na jeden posiłek max 120 dajemy małemu czytałam o zagęszczaniu mleka matki kleikiem, moja ciocia też tak robiła muszę jutro zapytać lekarki jak będziemy na kontroli

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2010, 13:41

a on nie za maly na zageszczanie?

[ Dodano: 2010-04-22, 13:43 ]
ajak twoja dieta?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

22 kwie 2010, 14:19

Moja mała cwaniara w ciągu dnia sprawdza moją cierpliwość i chce pić co godzinę... chlipnie 5 razy i koniec i za chwilę znowu :ico_nienie:
no,ja tak miałam z Zuzią,wiecznie na cycu wisiała ,przy Gabi już od urodzenia uczyłam że zjada i nie dostanie za chwilę znowu :ico_nienie: i jakoś nie było problemu.

Ja też się zgadzam,że karmić piersią wbrew własnej woli to nie takie fajne i nie mówię,że dzieci karmione piersią z reguły są zdrowsze,bo to róznie bywa.Obie karmiłam piersią a jedna choruje a druga nie więc nie ma reguły.
a że nie każda jest stworzona do karmienia piersią ... :ico_noniewiem: no jeśli chodzi o naturę to jak najbardziej każda,kiedyś nie było mleka modyfikowanego,ssak to ssak :ico_haha_01: no ale odkąd stworzono mleko wszystkos ie zmieniło.Ja tam staroświecka nie jestem,jakoś mnie źle nie zrozumcie uważam tylko,że jak mama ma problemy z karmieniem lub laktacją to najpierw trzeba jej pomóc,wesprzeć i doradzić a jeżeli to juz się nie powiedzie to dopiero mówić o butli.Bo butlę dać łatwo ale do piersi wrócić już niestety trudniej o ile w ogóle .Więc po prostu trzeba dać sobie trochę czasu,przemyśleć 100 razy i dopiero ewentualnie zrezygnować z piersi na rzecz butli,wtedy ma się większą pewność,że się nie będzie żałować.
Każda decyzja jest dobra jeśli jest przemyślana i dla dobra dziecka :ico_oczko:

ale z zagęszczaniem mleka to bym poczekała,bo po prostu mogą być problemy z jelitami,choć pewnie lepiej się najje i dłużej wytrzyma to mogą wyjść kłopoty :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki za Ciebie!! MOCNO
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

22 kwie 2010, 15:56

jutro lekarza zapytam o zageszczanie, a co o piersi ja lubie karmic i moglabym to robic bez przerwy ale jednak maly sie nie najada lekarka kazala mi mieszanie go karmic wiec tak robie

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 kwie 2010, 19:19

zubelek, wiesz kiedys tez dzieci sie nie najadały ale ludzie inaczej do tego podchodzili
ryczało ryczało nie przybierało w koncu zaczeło chorować i umierało
no cóż Pan Bóg dał Pan Bóg zabrał ...................

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość