evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

24 lis 2011, 10:24

ufff...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 lis 2011, 10:28

trzymac Kciuki za Nas ide dzis do Gina
no to trzymamy i żeby dzidzia nóżki ładnie rozłożyła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

24 lis 2011, 10:36

ufff...

co tak UFFasz kochana??

dzieki Asia oby oby.....Ja chce 2 Core a M. jak zwykle faceci Synka...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2011, 10:38

asiab, kurcze zeby to byo takie latwe,on juz te sprawy ladnie regulowal,nie sikal ponad pol roku.My juz wszystkiego probowalismy - prozby,grozby,bicia,obietnica,nowe lozko dostal,nowa kolderke,nowa posciel - wszystko - u nas lekarz stwierdzil,ze t jest na tle psychicznym - bo skoro zaczal sikac jak ja wyjechalam i zostawilam go na 3 tygodnie,to cos w tym jest. Mamy na niego nie krzyczec i czekac az przestanie,wiec czekam :ico_oczko:

evvelka, nie sluchaj ludzkiego gadani,ja jak mialam Zuzie w brzuchu,to taka polozna przezywala na kazdej wizycie,ze mam wielki brzuch - wciaz mnie porownywala do innych ciezarnych,ktore przychodzili na wizyty i bylo mi tez glupio ale co ja moglam na to poradzic??Przeciez nie wkladalam sobie poduszki,zeby brzuch byl wiekszy - taki mialam i juz :ico_noniewiem: Moj maz raz poszedl do niej i jej nagadal,ze po co komentuje a zonie pozniej przykro :ico_wstydzioch:

serniczka, powodzenia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

24 lis 2011, 10:40

Dobry mamuśki :-D
evvelka sąsiadka dziwna jakaś:/ u mnie od ok.19tc zaczął wyskakiwać, a teraz to mam wrażenie że brzuszek z dnia na dzień coraz większy :ico_olaboga: ale znów szwagierka na 3tyg przed terminem zapinała się bez problemów w płaszcz sprzed ciąży... więc nie ma reguły, nie słuchaj sąsiadek :ico_oczko:
serniczka trzymam kciuki :-)

dopiero zauważyłam że dziś nam 22 tydzień wskoczył :ico_szoking: a niedawno test robiłam hihi postawiłbym jakiś torcik, ale nie umiem wklejać:/

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

24 lis 2011, 10:46

to ja lece...

Milego dnia

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 lis 2011, 11:08

ale nie umiem wklejać:/
- wchodzisz sobie w google,wpisujesz tort,klikasz na tort prawym przyciskiem myszy,kopiujesz adres obrazka,potem tu na orum wybierasz IMG ( tu po prawej okna,gdzie piszesz wiadomosc) i wklejasz skopiowany adres obrazka i gotowe :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 lis 2011, 11:17

Witam!
Serniczka- powodzenia na wizycie! obys poznałą juz płec!
Mamauzu- gratulacje zdanego egzaminu!!! :564:
Evelka- nie słuchaj sąsaidów, mi brzuch wyskoczył w 20 tygodniu, a i teraz nie należy do tych wielgachów
Sylwia z tym zusem to dziwny jest Twój pracodawca bo to w jego gestii leży żeby dokumenty były ok.
Rybko- co do mojeje krótkiej wczorajszej obecności na forum, to po prostu moje samopoczucie było okropne, najpierw meczyłam sie całą noc z bezsennoscią, potem dopadło mnie łomotanie serca i bezsilność, a na koniec, tak mnie brzuch rozbolał, ze nie byłam w stanie wstać z łóżka. dodatkowo wydarzyło sie coś dziwnego i to chyba stąd ten ból brzucha. Do tej pory dzidzia była ułożona w poprzek a wczoraj ból zaczał sie od ostrego kopniaka, brzuch az mi zafalowł i poczułam ogromny kamień na dole, do tego stopnia, ze nie mogłam chodzić. Jak sądzicie czy moja maleńka poprostu sie odwróciła? Dzis juz nic mnie nie boli, wszytsko ok, tylko czuję zamiast po lewej stronie to twarde w dole brzucha.
Rybko co do sikania to nalezy być cierpliwym,ale dobrze sie też udac do lekarza Ja tez miałm problem z moim synem, w zasadzie zdarzało mu sie to do 6 lat. W końcu poszam do lekarza przepisał ziołowy środek i problem zniknął.
Trzymajcie sie kobiety!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

24 lis 2011, 11:22

dopiero zauważyłam że dziś nam 22 tydzień wskoczył
no właśnie a termin masz na 8 kwietnia a ja na 4 kwietnia wg suwaczka jesteś dalej ode mnie :ico_noniewiem:
asiab, kurcze zeby to byo takie latwe,on juz te sprawy ladnie regulowal,nie sikal ponad pol roku.My juz wszystkiego probowalismy - prozby,grozby,bicia,obietnica,nowe lozko dostal,nowa kolderke,nowa posciel - wszystko - u nas lekarz stwierdzil,ze t jest na tle psychicznym - bo skoro zaczal sikac jak ja wyjechalam i zostawilam go na 3 tygodnie,to cos w tym jest. Mamy na niego nie krzyczec i czekac az przestanie,wiec czekam
no to zwracam honor tylko szkoda że tak sie stało bo to spory wydatek a zawsze ma mokrego pampka po nocy? bo mój Franek już nie wstaje na siuku w nocy .

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

24 lis 2011, 11:38

asiab nie no, zgadza się wszystko, ja mam termin 4 dni później od Ciebie, i Ty 3 dni temu zaczęłaś 22tc a ja dopiero dziś... więc tylko 1 dzień różnicy jest... nie jest źle :ico_oczko:
iw_rybka dzięki za instrukcje, następnym razem wkleję :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość