Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 cze 2008, 07:58

hej kobietki co tam u was?? ja mam zrabany i dzis i wczoraj humorek....:( echhh cos te klody klada nam sie pod nogi, z projektem musze siedziec do 1-2 w nocy po calym dniu w ksiazkach i zapierdzielu po domu, echh nic mi sie juz nie chce......najchetniej bym poszla spac....ale nie, mam spotkanie z mentorem....;( bleee w dodatku z A. sie poklocilam, wkurza mnie nonono :-D ze tak brzydko powiem ...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 cze 2008, 08:03

dziendoberek
Alineczko kupa czasu cie tu nie bylo :ico_nienie: :ico_nienie: chociaz 5 minut dziennie dla nas znajdz :ico_haha_01:

Mamciu takie dni bywaja i to czesciej czasami niz bysmy tego chciecli :ico_zly: :ico_noniewiem: ale na szczescie szybko mijaja i jest pozniej fajnie

ja zmykam z malym hna plc zabaw aby ominac te uply, potem drzemka i szalenstwa na ogrodku :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 cze 2008, 13:47

witajcie :ico_haha_02: Natalka podeslij troche slonka bo u nas na okraglo deszczowo i zimno...my siedzimy w domku i sie nudzimy...wiktorek troszke mi chorowal (gorczka ) a alicja ...widzi tylko cyca :-D
Mamcia -doskonale cie rozumiem :ico_pocieszyciel: ja ze swoim mezulkiem juz prawie dwa tygodnie mam ciche dni - pierwszy raz tak dlugo ale i sprawa byla powazna :ico_zly: ... zastanawiam sie co faceci maja w glowach :ico_puknij:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2008, 09:36

MONIKAB fr, masz racje, tez sie zastanawiam co ci faceci maja w glowach :ico_olaboga: mnie moj A. wkurza podejcsciem do obowiazkow domowych, wiem ze ciezko pracuje ( od 7 do 20 -4-5 dni w tygodniu ) ale i tak jak on jest w pracy ( bo w sumie jazda mu zajmuje 2 godziny do pracy ale jzu to wliczam w godziny pracy ) to ja tez nie siedze i sie nie lenie, tylko mam pelno zajec, same egzaminy teraz byly a teraz jeszcze doszedl mi projekt i siedze po nocach i pisze, z Julka mam problemy bo spac nie chciala ( a sie okazalo ze po prostu za duzo godzin spala u opiekunki :ico_szoking: ) ja tu przy ksiazkach a ona wedrowala do 12 w nocy bo - cytuje: "On nie wie jak on ma ja polozyc, ona go niechce " :ico_zly: kur....a mnie kto nauczyl?? jak by tak kladl ja czesciej to i by sie przyzwyczaila, zaden to problem :ico_zly: to wzial ja i polozyl...i zasnal ..a ona wstala i zaczela sie bawic zabawkami..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: obiady wieczorami robi rzadziej, jak mu sie nie chce robic obiadu to robi gotowca bleee a najlepsze jego podejscie do wychowania -akurat robimy test do projketu i go pytam czy moze i mi wypelnic ankiete, to on najpierw grymasi chociaz wie ze duzo moze mi pomoc a potem jak odpowiada to jakies idiotyczne odpowiedzi daje typu- nie rozumiem pytania, jo, nie niewiem a na pytanie czy widzi roznice w normach, stylu bycia i wychowania pomiedzy nim a opieka odpowiada ze tak dlugo jak sie nic nie dzieje zlego to nic go to nie obchodzi :ico_zly: Julcia akurat bardzo lubi miec uwage, ma tez problemy z jedzonkiem, ale oczywiscie jego to nic nie obchodzi co sie z nia dzieje tak dlugo jak ona nie umiera :ico_zly: a co do wychowania to on nie widzi zadnych trudnosci bo to ja sie Julak zajmuje wiec on trudnosci nie widzi.... :ico_olaboga: echh dzis rano dzwonil i znow mnie wkurzyl to sie rozlaczylam powylaczalam wszystkie kable i niech sie facet zastanowi bo tak do mnie gada lekcewazaco ja nie jestem jego matka polka niech spada na drzewo a wiem ze tak czy siak nawet jakby mial kilka dni ze mna nie rozmawiac to i tak znam go i w koncu zacznie nad soba myslec i dopoki nie zmieni swojego podejscia do domu to nawet nie chce z nim gadac, wielki pan szefuncio wrrr ja siedze do drugiej trzeciej w nocy i sie ucze bo w dzien czasu nie mam a ten se spi i jeszcze pyta czemu nie posprzatane, nonono jeden za przeproszeniem :ico_zly: niech sie nad soba zastanowi, juz dosyc mam tych obiecanek cacanek, nie dam sie skrzywdzic, albo sie zmieni albo niech spada. :ico_zly: a u Ciebie co za konflikt Moniczko, czy nie chcesz sie zwierzac?? echh an tcyh facetow tylko klapnac raczka :ico_puknij:
natashka oooooch jak ci zazdroszcze ogrodka, tak fajnie posiedziec sobie w ogrodku jak jest ciepelko! :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 cze 2008, 10:01

MamciaKochana, podobnie jak u Ciebie... tez zero zainteresownia rodzina... dwa tygodnie temu zostawil mnie z dwojka dzieciakow i od 16 w sobote do rana w niedziele pojechal na ryby...a ja w domu sama z dziecmi, sprzatnie, kapnie dwojki, prasownie... faceci to wszystko w d... maja, dzieci umia robic ale zajac sie nimi ... a wystrcza tylko checi :ico_noniewiem: ach , szkoda pisac... do tej pory jestem wsciekla jak sobie pomysle

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 cze 2008, 11:11

ech no tak ci faceci...chyba bardzo wiele z nas zna ten problem,...mnie natomiast wkurza przemadrzalstwo mojego T, jakby byl najmadrzejszy na swiecie, jakby wychowal jhuz conajmniej 3 dzieci i w ogole...
i zawsze to ja sie myle i ja nie wiem co gadam...wszystko ja gubie i odkladam nie na swoje miejsce :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly:

normalnie czaeem jak grochem o sciane....
ok teraz mamy taki uklad ze skoro nie pracuje to robie wszystko w domu , ale niech cholera zrozumie ze tez do tego mam szkole i malego wiec jest teo sporo...
ciekawe jak bedzie jak za rok pojde do pracy..... wtedy po prostu BEDZIE MUSIAL mi pomagac jakos bo jak nie to kij mu w oko i do mamusi niech sie wyprowadza ja nie bede zapierdzielala jak dziki osiol :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

no ale jeszcze rok zostal :ico_haha_01:

synus mi zasnal wiec wskakuje na orbitreka bo go ostatnio zaniedbalam a tylek urosl i chwytam za ksiazke i zaczynam zakowac na nastepne egzaminy bo znowu nawal sie zbliza

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2008, 11:54

Natashka, MONIKAB fr, echh Ci faceci, ale kurcze Moniczko Twoj to juz calkiem przegial, dopiero co malutka na swiat przyszla przeciez, trzeba by bylo naszych facetow samych w domu zostawic na jeden dzien z dziecmi i zobaczylibysmy ile zdzialali wrrr :ico_zly: Moniczko duzo fluidkow pocieszajacych Ci przesylam! Natashko, ale T. pracuje teraz prawda? no walsnie u nas taki jest uklad ze skoro ja w szkole jestem i potem Julke odbieram to sprzatamy razem ale czasem drze sie w nieboglosy to to rzucam no i oczywiscie jesli sprzatne to tylko moja czesc, panu wielmoznemu zostawiam kuchnie do czasu jak wroci z pracy i stol tez jest jego, ja dosyc mam zapierdzielu i dodatko nocki bo przy niej sie uczyc nie da, wiec jak wiem ze bede siedziec w nocy to nic w domu nie robie bo co on sobie spac bedzie,a wkoncu to wspolny dom co nie?? rece ma, glowe tez, dupsko tez, teraz dzwoni i przeprasza, i mowi zebym juz zla nie byla ale ja przestane byc zla jak mnie przestanie wkurzac :ico_zly: powinnismy zrobic spotkanko i patelniami walic po lbach tych naszych wielmoznych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeden po drugim hihihiih

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 cze 2008, 12:05

Och faceci..ja myślałąm, ze tylko u mnie tak jest... Oni czasem się zachowują tak, jakby to obce dziecko było... Ktoś je wychowa, ktoś nakarmi, pobawi i odda jak juz będzie umiało wszystko zrobić :ico_zly:
Ostatnio skamieniałam od zachowania mojego K.
Jesteśmy w sklepie, wzięliśmy wózek zakupowy,a mała była w spaceróce. Ja coś wybieram , oglądam, a K. stoi z wózkami na początku alejki. Nagla woła mnie, ale tak jakby coś się masakrycznego działo... Podbiegam, a on mówi "weź zrób coś bo mała gryzie tu tą rurkę!" (ta rurka, to taki usztywniacz co jest w wózkach na krawędziach, wiecie o czym mówię?...) No mmyślałąm, ze się popłaczę!!! No rzeczywiście, niewiadomo co zrobić, kiedy mała coś gryzie! Kur.. Mówię, mu czy on juz sam nie umie zabrać dzieciakowi tej pierdzielonej rurki, dać jej picie czy smoczek, jakąś zabwakę, musi mnie wołać???????????? Brak słów poprostu!

Ja juz teraz robię wszystko tak jakbym sama wychowywała, bo nie mam sił, ani nerwów, by się uzerać, by coś zrobił.. naprawdę. Im tylko strugac się chce, teraz juz raptem niczego przy dziecku zrobić nie umieją. On tylko wolne chce sobie robić od dziecka, on potrzebuje relaksu, to sobie gdzieś jedzie, a ja??????????/ Ja niezasłuzyłam widocznie, on biedniutki się przemęcza przy dziecku. No co za rasa!!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 cze 2008, 19:28

hop hop siup a tu co cisza, czyzby nasi niedobrzy mezowie nas pozarli ze tak wsiaknelysmy wszystkie?? Moj juz jakos dochodzi do porzadku po ostatniej aferze hihih narazie jeszcze sie stara, cwaniak jeden zeby buzi dostac mowi po polsku: Kupi jedna buzi...Anders dobrze mowi po polsku...Magda chodz Anders buzi ...itd hihihihihiih ale slodko to brzmi hihihi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

06 cze 2008, 21:09

witam witam!
moniczko alicja coraz piekniejsza:):):)
dziewczyny to ja sie tez dolaczam do tych narzekan choc u nas akurat jestesmy w erze- jest extra hihihihi ale to idzie jak sinusoida i oczywiscie on musi odpoczywac a ja nie bo samo sioe nie zrobi przeciez :ico_oczko:

nic sie nie martwcie ten typ juz tak ma w standardzie.. poprostu robic swoje i juz a od czasu do czasu przyda sie zostawic balagan i nie ugotowac obiadu- na mojego to dziala :ico_haha_01:

my juz w trakcie przeprowadzki do aberdeen mieszkanko jest a ja mam 16 rozmowe w sprawie pracy- oczywiscie linie lotnicze- chyba dalej bede latac ale nie wykluczam zmiany i dalej szukam czegos na ziemi ;) teraz jeszcze zlobek dla natka lub opiekunka ale to powoli- 12 lipca wyruszamy do szkocji :-D

oczywiscie moj s. zostawia pakowanie na mojej glowie bo ma szkolenie 3tyg w libi ale moze to i lepiej bo zrobie porzadek jak sie patrzy :ico_oczko:
dzis posegregowalam ubranka po natusiu ze 3 tony wyrzucilam a 5 zostalo :ico_szoking: skad to sie wzielo to nie wiem :ico_haha_01:


natashko jak twoja glowa ? :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość