Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2007, 12:44

[quote="avisek"]agniecha masz duzo racji ale jak dziecko podrosnie i bedzie cos chcialo zebys mu kupila, wierz mi ze trudno bedzie ci mu odmowic.... pozatym potem presja przedszkola, szkoly... nawet sobie nie wyobrazasz\
no zobaczymy...
Ja pamiętam jak ja byłam mała,jak coś chciałam to mama mi mówiła że nie kupi mi dziś bo nie ma pieniędzy, ale kiedyś mi kupi! i to mi wystarczało...
Tomuń śpi, a ja mam się wziąść za jakąś robote w domu, ale mi się bardzo nie chce, rozumiem Cię Frydza!
Dla Oliwerka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: całusy...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lis 2007, 13:12

witam ja tylko na chwile nic nie czytalam wyslalam kamilka tobie sms dwa ale widocznie nie wiem czemu nie doszlo :ico_placzek:
Moj Pawel dalej w szpitalu mial operacje ma podlaczone rurki do pluca ale czuje sie dobrze jutro maja go odlaczac codziennie jezdze do niego powiem wam tylko ze to nie od papierosow tylko od wysilku mu peklo cos tam w plucu :ico_placzek: Ale nie pali od wtorku i powiedzial ze juz rzuca i chwala mu za to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla wszystkich dzieci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 13:20

[b]madziu [/b]ciesze sie, ze stan pawla sie unormowal i jest dobrze.. ufff niech szybko wraca do zdrowia... :ico_brawa_01:
pozdrawiam goraco

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2007, 13:39

skasowało mi posta :ico_placzek: :ico_placzek:
madziu cieszę się że z mężem lepiej,i niech dotrzyma słowa o rzuceniu palenia!

[ Dodano: 2007-11-17, 12:40 ]
przyjdę później, na kawe, teraz wziełam się za sprzątanie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lis 2007, 14:04

a ja posprzatalam wczoraj bo wkurza mnie zawsze ta sobota... porzadki.. i brak czasu ... hihi
a na dzis zostawilam tylko podlogi ale to juz funkcja adama hihi
wieczorkiem szybko sie uwinie
a teraz czekam wciaz na niego.. nie jem sniadania .. czekam az mezulek zrobi. w koncu sobota nie?? hihi

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2007, 16:36

madziorka hihi pisze:a teraz czekam wciaz na niego.. nie jem sniadania .. czekam az mezulek zrobi. w koncu sobota nie?? hihi

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: śniadanie o 13? czyżby taka wielka różnica czasu? :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Teraz Tomek zasnął, wiec ja pozmywam podłogi, po uprzednim poodkurzaniu... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

17 lis 2007, 16:53

HElołłł...

Stooo lat dla Oliego!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

No no.. Jesli chodzio zabawki - hihi. Kamilko -my to mamy identyczny gust - tez obserwuje teraz ta zabaweczke i chce ja kupic Misiowi na swieta. Tzn ja licytuje,a rodzice kupia :-D
A jesli chodzi o ilosc zabawek - u nas tak samo.. Misiek dostał praktycznie wszystkie na pepkowe i od rodzinki..

Avisku,Aciu - nowy to juz jestescie zaprawioje w bojach.. I twardo stapacie po ziemi - majac "dorosłych synkow" :):

Madziu - oj oby Paweł szybko wrocił do zdrowka...
Kamilko, MAdziorka - no to dzis poszalejecie ostro :ico_brawa_01: suuuper!

Ja poki co kuruje brzuszek, smaruje ranki,przemywam.. No i nie moge nawet na raczki brac Miska:-( Duzychrapie ipoci sie ze swoja grypa.. Misio spi.. A ja z tesciowka wczoraj byłam wieczorem na wielkich zakupach dla Małego - szalała i kupowała dla niego wszystko cojej wpadło w ree. Zrobiła nam zapas pysznosci sloiczkowych na 2 miesiace, pampersiakow tez 2 jumbopacki, bluzeczki, pulowerki itakie tam.A dzis pojechałysmy z Małym po ciuchy na aukcje i tez za wszystko zapłaciła :ico_olaboga: Głupio mi tak strasznie, tym bardziej ze ja tez zawsze biore cos dla siebie.. Ale nikt jej nie przegada. Twierdzi ze tak rzadko do nas wpada ze od czasudo czasumoze sie porwac i zasponsorowac nam zakupy.
I upolowałam dla Miska w tej mojej hurtowni 2 nonono bluzy H&Mu w pasy - z meteczkami, nowe, bombowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jedna zielono granatowa,a druga brazowo blekitna :ico_brawa_01: W sklepie po 49 a ja dwie kupiłam za 25 zł. Wiec super. Bedzie miał na roczek- a zleci to raz dwa.

A w ogole to nie wiem czy mowilam, ale od grudnia wracam za bar - bede pracowała w klubie w Gdansku, gdzie moj kumpel jest menagerem :ico_brawa_01: Na poczatek 2 razy w tygodniu.. Noale zawsze cos :ico_brawa_01: Wiec teraz sie rehabilituje i szykuje do pracy!

My dzis nigdzie sie nie ruszamy, bo oczywiscie za oknem dobijający listopad- mokro, zimno,wieje.. a do tego mgła taka ze nic nie widac :ico_noniewiem:
Jutro za to przyjezdza moja Psiapsiola z Dublinai najpierw bedziemy plotkowac z Misiaczkiem i rodzinka, a potem jak Krzysio zasnie, to ruszamy gdzies na starowke, posiedziec sobie we dwojke.. Ach.. Cudownie!

Widze ze tutaj pustki pusteczki ostatnio.

A dzis w ogole mamy z Duzym rocznice zareczyn! Ale było bosko rok temu.. Góry, słoneczko, śnieg.. No i MY :ico_haha_01: Cudo..

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2007, 17:10

Juli, fajną masz teściową! że tak finansuje... :ico_oczko: Ja na moją nie narzekam,jak przyjechała na Tomka chrzciny to też z workiem pełnym ciuchów, dresik, piżamka skarpetki i takie różne, noi różowa huśtawka do progu.Fajnie...
Ja też bardzo myślę nad tą zabawką co Kamila pokazała, ale chce jej spytać czy warta jest tych pieniędzy. Fajnie że sobie pójdziesz do pracy!
A ja dziś znowu siedze sama w domu,Artur robi to ogrzewanie u kolegi... :ico_placzek:
Myślałam że pojadę do mamy w przyszłym tygodniu na pare dni,ale robią remont kuchni, i nie ma za bardzo warunków :ico_olaboga: więc jestem skazana na siedzenie w domu,pogoda do... aaa bezsensu!, ale jest nadzieja bo znajoma wraca od mamy z synkiem że do mnie przyjedzie, ale złapał katar i narazie się kuruje... :ico_chory: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: no cóż tylko mi forum i Tomek pozostało...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lis 2007, 18:16

Witam :-D MADZIU dobrze ze mezulek dochodzi do siebie :ico_oczko: ,domek wysprzatany slni :-D no wlasnie co z ANIA :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,mezulek w pracy ,niunia zasypia a ja na tt :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2007, 18:20

mój Tomu śpi sobie smacznie, mój Artur coś nie wraca,dziś idzie na noc, a jutro na popołudnie :ico_olaboga: a ja sama! dobrze że mam Tomka,, teraz latam z kamerą i go nagrywam, tylko kurcze nie umiem podłączyć kamery do kompa, niby wszystko robie, ale pisze że jest niepodłączona! :ico_puknij: to do mnie...
Frydza, ja też już mieszkanko wysprzątałam :ico_brawa_01: teraz jest tak miło...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość