Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 paź 2008, 08:42

chciałabym cwiczyc.ale po całym dniu z małą jestem wykonczona...
ja też ale poczekajmy jeszcze troche jak maluchy zaczną chodzić i trzeba bedzie za nimi wszedzie biegać to bedziemy mioały ruchu tyle że żadnej diety nie trzeba bedzie. :ico_haha_01:

A wczoraj wygrałam na allegro dla Franka kombinezon używany za 29.99 z firmy Tup Tup tylko ciekawa jestem czy bedzie dobry :-) chodzi mi taki na teraz. Siostra mi kupiła nowy kombinezon za 60 zł w Koszalinie w jakimś nowym sklepie dla dzieci niedrogim podoba mi sie zielony ładny osobno spodnie na szelkach i kurteczka rozmiar 80 :-) tylko jak go przywiozła i przymiezyłam Frankowi to on się w nim topi :ico_olaboga: myśle ze bedzie dobry dopiero gdzies na luty :ico_olaboga: z tymi rozmiarami to nie wiadomo co producent to inny rozmiar :ico_zly:

[ Dodano: 2008-10-01, 08:44 ]
Anuszka, no no nawet ciekawa ta dietka :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 paź 2008, 08:53

asiab może i masz razje co do fot na NK ale to stare foty bo teraz sie wstydze pokazać :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 paź 2008, 09:07

lalunia, :ico_haha_01: :ico_nienie:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

01 paź 2008, 10:22

lalunia, super fotelik zuzka ma dokladnie taki sam(kolor czerwony) wlasnie chcialo by sie kupic tem od 9- do 34 chyba tak ??? ale nie mozna zrobic na pol lezonco szkoda stasznie, ale niestety. wiadomo mozna by bylo jeszcze poczekac 2 miesice jak dzioeci beda juz siedzie dobrze ale bolaly by ich placki wydaje mi sie , to dla straszych dzieci chyba.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a oto zuzka dzis rano :-)

[ Dodano: 2008-10-01, 10:25 ]
ok lece na spacer bo przestalo padac,buziaczki

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

01 paź 2008, 10:33

basia24, Twa Zuzia to prawdziwa śmieszka, na każdym zdjęciu pokazuje ślicze ząbki, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wesoła dziewczzynka :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-01, 10:41 ]
a u nas mokro i wietrznie, mam dosc siedzenia w domu :ico_zly:
I dnia jesz same owoce i pijesz soki, kawe i herbate-bez cukru... ale moze
byc z mlekiem :) II dnia samo mięso bez dodatków, III dnia same warzywa np
sałatka na śniadanie na obiad fasolka szparagowa lub warzywa na patelni,
wybór dowolny można smażone i grilowane. IV dnia ryby a V nabiał...
o matko, pierwszy dzien mnie przeraza :ico_szoking: ale chyab spróbuję, tylko muszę zrobic zapas owoców, hihi

wiecie co, musze się uzewnętrznic, moj mąż zaprosił na sobotę gosci, raczej nie byłam przygotowana na cos takiego, i teraz czeka mnie piątek i sobota przy garach :ico_zly: i jeszcze się obraził i się nie odzywa, ciekawe,czy mi pomoze? wczoraj miał wolne i cały dzien spedził przy kompie :ico_zly: no szlag mnie trafia :ico_zly: :ico_zly: miał nakarmic małą, przy pierwszej łyżeczce:"ona nie jest głodna", no to wzięłam jedzonko i nakarmiłam, jakos chciała jesc :ico_noniewiem:


Ciekawe, jak tam AniaZaba w pracy, pewnie tęskni okrutnie...

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 paź 2008, 10:47

Dona musisz zagonić męża do garow przy przygotowywaniu gości :) Ja osobiście nie mam z tym problemu bo moj jak zaprosi gości to pomaga i szykuje wszystko i czasami nawet zmywa po wszystkim także nie nazekam
A co do karmienia dzieci to mój ma tak samo. Da malej pare łyżeczek i stwierdza że mała nie chce jeść i że nie jest widocznie głodna. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 paź 2008, 10:48

hahaha faceci :-D no tak a co miał innego powiedzieć :ico_haha_01: ja przed chwila wieszałam pranie i poprosiłam dumnego tatusia o potrzymanie małej na kolanach przez tą chwile, mała się wierciłą i już oznajmił że wkłada ją do chodzika bo tam jest szczęśliwa i że jest tak silna że nie moze jej utrzymać hahaha facet 90 kilo nie może utrzymać dziecka które jeszcze 10 kg nie ma i śmieszne to :ico_smiechbig: i plakac sie chce :506:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 paź 2008, 11:03

Hej hej kochane. troche mnie nie ma bo mamy w mieszkaniu remont i jestem tak z doskoku. staram się czytac co piszecie ale duuuzo tego :ico_olaboga:
Kubuś budzi mi się teraz o 2 i o 5.30 no i o 6.30 i zabawa. strasznie posmakowały mu te jogurciki z nestle no i kaszka o smaku malinowym. I powiem wam, że juz tak nie za bardzo chce pic to mleczko woli takie inne przekąski. Siedzi juz sam a jak szybko sie przemieszcze to szok!!! :ico_szoking: Wyszłam na chwilke puścić wode do wanny przychodze a jego nie widze w pokoju patrze a w kącie trzęsie sie kwiatek i synus pod kwiatkiem urzęduje i grzebie w zimi.

[ Dodano: 2008-10-01, 11:04 ]
Takiego mam ogrodnika :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 paź 2008, 11:10

Takiego mam ogrodnika
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kubuś jest niemożliwy :)

Moj ateż juz mało mleczka pije bo woli przekąski. (Moja na cycu) Rano laskawie troszeczke popije ale to naprawde troszeczkę potem około 16 zje juz lepiej i po kapaniu też tyle co ko napłakał. Kiedyś jeszcze w nocy jadła więcej a teraz tez tylko pociągnie 2 razy i zasypia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 paź 2008, 11:26

a moja dalej nie pije z butki nic a nic ani herbaty ani soku , tylko mleko z cyca, kupilam wczoraj takie gumowe nakladki na butle zamiast smoka, takie dziubki z 3 dziurkami, to chciala ciagnac przez to ale zawartosc butli jej sie nie zgadzal wiec plula, troche wlecialo do gardla ale malusio

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość