Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 lis 2008, 00:19

Karola- no to się porobiło :ico_noniewiem: Myślę że chyba ten jeden tydzień to nie przyjdzie dzidziolkowi, co? No duży jest - fakt, ale i tak cc i tak. A lekarz chyba zrozumie jak ważne jest żeby mąż był na mioejscu. I myślę że jeśli nie będzie w tym szkody dla Kostka - zgodzi się na 100%. Głowa do góry, będzie dobrze :ico_pocieszyciel:
A co do spokoju to u mnie bynajmniej oby tak dalej- teraz cieszę się przygotowaniami i byle tak do końca

[ Dodano: 2008-11-17, 23:47 ]
Chyba spróbuje wkulnąc się do łóżeczka i pospać troszkę, choć wcale nie mam na to ochoty. Może jakaś lekturka mnie zmuli...???Dobranoc Olinki Okrąglinki

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 lis 2008, 08:15

Witam z samego rana kochane :ico_ciezarowka:

My już na nogach niestety :ico_placzek: no ale tak już jest przy dzieciach :ico_oczko: Zaraz jakaś ciepła herbatka :ico_kawa: na rozgrzanie

Wzięłabym się za pranie ubranek małego ale mam tyle naszych rzeczy do poprania że na razie muszą jeszcze trochę poczekać. Mój organizm na razie nie szykuje się do porodu więc spoko, dam radę :ico_oczko:

Kasiu wiem że bardzo byś chciała aby mąż był z Tobą jak będziesz szła do porodu bo to bardzo ważne. Myślę że z Twoim gadanym uda ci sie przekonać gina :ico_oczko: najważniejsze abyś ty była zadowolona

Kurcz u nas dziś rano minus na termometrze :ico_zly: zaczyna się chyba zima :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-11-18, 07:23 ]
Mój synek przy torcie :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 lis 2008, 09:06

no z ubieraniem to każda na początku ma inaczej ja na wyjście szykuje body welurowy pajacyk no i kombinezon do tego czapka i pieluszka na buzie jak ubierzecie za cieplo to w samochodzie się zgrzeje pamietajcie ze nawet takie maleństwo ubiera sie tylko o jedna warstwę więcej niz siebie
a w foteliku bedzie lużno pod warunkiem że nie pozakładanie 18 warstw ciuszków

Evik :ico_brawa_01: za urodzinki synuś napewno był szczęśliwy

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 lis 2008, 09:17

Dzieńdoberek, brzuszatki :-D
Przespałam się nieco, ale zgryz sobie nie poszedł, niestety... Zaraz go kawką załatwię! normalną, sypaną, z cukrem i śmietanką! A co!
Teraz będę żyła cały tydzień tylko z myślą o poniedziałku :ico_zly: Jak gin zadecyduje ostatecznie, tak będzie, ale na prawdę, póki co, jego termin mi nie odpowiada za diabła! A mężuś ze stoickim spokojem stwierdził: przecież damy radę, nie martw się, jak mnie nie będzie, to będzie Iza(jego siostra)... Tak, wiem, że nie będę sama, ale mnie męża potrzeba, nie szwagierki w takiej chwili... Ten jego spokój mnie rozwala momentami...
Teraz chcąc, nie chcąc, muszę się wziąć ostro za sprawy organizacyjne w domku... Całe szczęście, że synuś wreszcie oswoił się z sytuacją... Będzie miał kto mi pomóc...
Evik, T :ico_brawa_01: ymuś pewnie dumny był, że z wielkiego torcika może mini świeczuszkę zdmuchnąć...? :ico_brawa_01: Gości tłum, wszyscy uśmiechnięci... I o to chodziło :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trzymajcie się dzielnie i kulajcie powoli, brzuszelki... Miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 lis 2008, 10:39

Evik- ale suuuuperaśby tort, takiegi to az szkoda pokroić i zjeść. Kurcze ale cudeńka teraz robią. :ico_olaboga:
A ja dla odmiany dopiero co wstałam :ico_wstydzioch: No i musze przyznać że ta nocka należała raczej do udanych- synuś parę razy dał popalić ale poza tym było ok
Co do pogody u nas też dziś zimno ale za to słonecznie

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 lis 2008, 10:50

U nas nad ranem było -4 :ico_olaboga: A przed 6tą słyszałam, jak sąsiedzi skorobią szyby od swoich limuzyn :ico_olaboga: Zima normalnie się wdarła :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 lis 2008, 10:54

A ja tam troche (powtarzam troche , żebym zaraz po łbie nie dostała) tęsknie za zimą. Ale taką wiecie z prawdziewgo zdarzenia, piękną, białą i słoneczną z temperaturą -10stopni. Eh poza tym M. byłby wtedy częściej w domku....

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

18 lis 2008, 10:59

tęsknie za zimą.
ja też i za nartami :ico_placzek: I znowu sobie nie pojeżdzę :ico_placzek:

Karolina trzymam kciuki,żeby ginek przychylnie rozpatrzył Twoją prośbę :ico_oczko:


Evik świetny tort, ja chce zobaczyć go z bliska, masz takie fotki? A co do 2 rowerków- na Allegro z jednym :ico_oczko: A jakie są bo może nam by się przydał jesli macie 2 :-D

[ Dodano: 2008-11-18, 10:02 ]
Acha co do transportu maluszka ze szpitala. W kwietniu było już ciepło Antek jechał w foteliku i żałowaliśmy,że nie wzięliśmy gondoli bo był taki pozwijany, powygoinany i nawet nie dało się go zapiąć szelkami mimo,że nie był bardzo ubrany ale położna na spód położyła koc bo inaczej to nie było mowy bo tak leżał,że nózie miał pod brodą. Ja polecam jednak gondolę tym bardziej,że to będzie zimno i nie skończy się na jednym kocyku.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 lis 2008, 11:03

Asika- o nartach już nie wspominam ehhh. Pomarzyć dobra rzecz :-)

[ Dodano: 2008-11-18, 10:04 ]
A jakby co(tfu tfu) to nie wyfrunie dzidzia z tej gondoli?

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lis 2008, 11:39

Cześć dziewczyny, dzisiaj miałąm dla odmiany noc do nonono i to dosłownie, wczoraj chyba wykrakałam, bo dostałam hemoroidy :ico_wstydzioch: , nie było mowy o spaniu, najlepiej jak siedzę, wtedy mniej boli, juz dostaje schizy co bedzie po partych :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , chyba ze 2 miesiace usiaść nie będe mogła :ico_placzek: ..................

Evik widać,ze imprezka się udała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a torcik faktycznie super :-)

Karolina mam nadzieję,żegin przedłuzy Ci termin o tydzień :-)

ja nie mam gondoli,która mozna przypiąć pasami, wiec obowiazkowo fotelik, ja ubiore body dł.rek. spiochy, bluzeczka, kombinezon, czapeczka+okrycie z fotelika, koca nie chyba ze zrobi sie bardzo zimno, Oskara przywozilismy pod konie marca i był ten sam zestaw z tym, ze wtedy kombinezon był polarkowy, a teraz bedzie zimowy :-) , ale wiem, ze kazda mama troche inaczej ubiera :-)

całusy dla wszystkich brzuchatek :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość