diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

21 maja 2007, 21:29

a gdzie sie wszystkie Baboski podzialy? :ico_szoking:
wracajcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 maja 2007, 22:01

No wlasnie gdzie wy jestescie???

Ja sie z wami pozegnam na dzisiaj bo jakos zmeczona jestem bola mnie nozki moze za duzo dzisiaj chodzilam. :-D Ok dobranoc do jutra mam nadzieje ze sie pojawicie nareszcie bo to niemozliwe ze was tak dlugo niemaa :ico_nienie: :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_sorki: Milej nocy i mam nadzieje gleboka ze jutro bedziemy wszystkie w komplecie Buziaczki dla was i dla waszych malych skarbkow kochanych :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 maja 2007, 22:11

na życzenie - jestem.....

[ Dodano: 2007-05-21 ]
Kristi, córusie masz pierwsza klasa .... :ico_haha_01: malwnka tak samo - jak uwoli łapkę zaraz sprawdza co ma na głowie i ściąga .....

Piszecie o majteczkach - czasem robię Misi dzień (a raczej kilka chwil gdy z nią jestem :ico_wstydzioch: ) bez pieluszki za to w majteczkach .... ale jakoś nie mogę wyczuc kiedy będzie siusiała ... zawsze mnie osiusia .... :ico_wstydzioch: z chłopcami jest prościej .... a w naszym przypadku same majtuśki na spacer to jeszcze za malo bo spacerujemy sie rano i wieczorem ....

[ Dodano: 2007-05-21 ]
Zapomniałam napisać w piątek mók synuś jedzie na całodniową wycieczkę szkolną do zoo do Krakowa .... he he ... cały dzień bez mamy ... chyba umre z tęsknoty ... on nie chce brać tel komórkowego :ico_noniewiem: chyba da radę .... hm... ich klasa dołącza sie do dzieci z zerówki z sąsiedniej szkoły - i od nas wszystkie dzieci jadą z mamami - a on nie - o dziwo chciałam aby pojechała z nim moja mama - ale sie nie zgodził i powiedział że chce jechać sam .... zuch chłopak ....
A w sobotę mamy dzień rodziny w szkole - czyli dzień mamy i taty w jednym .... z babcią po kryjonu uczy się wierszyków .... :ico_haha_01:

O jejku .. jestem sama - to idę spać ... bo na 7 do pracy ...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 maja 2007, 07:13

hej baboski
taka pogoda ze znow tt przegrywa ze sloneczkiem :ico_haha_01: i co zrobic?
tak sie zastanawiam czy juz pora na "przestawienie" malego tzn spacery tylko rano i poznym popoludniem a w srodku dnia juz siedzenie w domku? co o tym myslicie? no wlasnie jak to z tymi majtkami ...my mamy pelno majtaskow al emamy tez panele bez wykladziny i sie zastanawiam maly bedzie mail odcisniete kolanka od tego szorowania po podlodze z drugiej sstrony nie chce go gotowac w dlugich nogawach ...trzeba to jakos pogodzic :ico_oczko: ...wlasnie ja tez muszeuzypelnic garderobe babla bo bida w krotkich rekawkach :-D
milego dnia baboski
aha robie kawe? ktora tez chce?
:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 maja 2007, 07:25

iwonap, ja ... chętnie piszę się na kawę .... choć na codzień nie piję ale jestem na diecie kopenhaskiej .... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-22, 07:28 ]
Iwonka .... my właśnie tak chodzimy na spacery - rano i wieczorem .....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 maja 2007, 07:51

no aginko witaj kawka sie robi:) z mleczkiem?
no wlsanie wczoraj bylam popoludniu i malemu chuba sie juz daja upaly we znaki .....ja juz tez mam dosyc a to dopiero poczatek :ico_olaboga: ale jak sobie pomysle ze w zeszlym roku w najwieksze upaly mialam brzusio to mi powraca energia ..hihihi wtedy dalam rade to teraz tez upaly niestraszne

[ Dodano: 2007-05-22 ]
aginko kawcia podana:)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

22 maja 2007, 08:14

dzięki .... ale bez mleka ....ale z łyżeczką cukru ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 maja 2007, 08:16

hihihi podana

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 maja 2007, 08:31

Dzien dobry z rana mamusie

U nas nocka ladnie minela,ja sie wyspalam i od rana juz gotuje a to rosol z kurczaka a to dwa garki kompotu z rebarbaru bo doastalam od tesciowej i jeszcze musze dzisiaj zrobic ciasto tez z tego rebarbaru jakos mi duzo tego dala :ico_oczko: Moj kochany maly skarbek jeszcze spbie spijusia tak slodziutko same popatrzcie
Obrazek
A pogoda u nas taka zapowiadajaca sie na deszcz ale wazne ze niema burzy bo jej sie boje strasznie :ico_chory: Dzien sie ladnie zaczal wyspana jestem i jest ok

Aginka dzieki to prawda Nicole jak jej sie cos nie podoba i czegos niechce to umie to pokazac czy raczkami cos zdejmuje czy tez jak jej jest za cieplo to tez pokazuje paluszkiem i uwielbia sie odkrywac w nocy my z mezem ja przykrywamy a ona caly czas odkryta sie budzi no ale jest jak jest...
Moze zdradzisz mi ten przepis na ta diete kopenhagska bo jeszcze o niej nie slyszalam a musze tez troche zrzucic takze jak mozesz to wiesz :ico_oczko:

Iwona jesli chodzi i spacerki to ja z mala Nicoisia ide wtedy kiedy ja mam czas bo to jest tak ze rano jak mala wstanie to zje,wiadomo pampers nowy i potem sie Nicolinka troche bawi,albo jezdzi w swoim chodziku i potem jak sie zmeczy to idzie znowu spac a jak sie obudzi to potem cos zje i wtedy idziemy przewaznie na spacerek a wieczorkiem nie wychodzimy juz bo moj maz przychodzi z pracy i jest z nami w domku i tez chcemy troche pobyc razem wszyscy no ale kazda mama wie najlepiej co i jak ale mysle podobnie jak ty ze jak w tamtym roku z brzuszkiem wytrzymalam te upaly to w tym roku lato to nic damy rade bo jestesmy silne kobietki Pozdrawiam

Aha wiem czemu Maggie niema.. Przyjechala do niej mama teraz mi sie skojarzylo sie musi sie mama nacieszyc co jest zrozumiale i jest ok poczekamy napewno za niedlugo do nas zajrzy.. :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Miejcie ladny dzien i buziaczki dla wszystkich

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 maja 2007, 08:45

mniam mniam placuszek z rabarbarem pychota

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości