Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lut 2011, 10:10

hej

wpadłam się tylko przywitać :ico_sorki:

emilia super, ze z malutka ok. duza dziewczynka :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lut 2011, 10:32

Koroneczka dziękuję.
Markotka najważniejsze, że kuzyn zdrowo rośnie.
Mój D chory i dostał zwolnienie do końca tygodnia. O dziwo nawet sam zaproponował, że pójdzie do lekarza :ico_szoking: tylko żebym go umówiła. Teraz będzie siedział na kompie prawie non stop ale musi dokończyć pracę. Ja będę wchodzić rzadziej.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

08 lut 2011, 10:37

Hejo ja tez wczoraj nie moglam sie zalogowac, jakis bład byl.

Koroneczka dzieki za numer :-D

Emilia ciesze sie z z dzidzia wszystko oki :ico_brawa_01:

Murchinson, to bedziesz miała teraz pod opieka chorego :-D powrotu do zdrowia zycze :-)

NOWA, witam rowniez :-D

Krude nie wiem co by tu dzisiaj robic, pewnie pojde na podworko z malym a co potem?? :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 lut 2011, 10:52

czesc

dzieki dziewczyny

dzis planujemy pojechac na jakies zakupki do Wroclawia, a potem na kawke do malego kuzyna Marcela

zajrze pewnie po poludniu

Koroneczka dziekuje za numer

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 lut 2011, 11:03

Murchinson, zdrówka dla meża. Dobrze, że do lekarza się wybrał :-)

wiola85, też nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień....może do kumpeli się wybiorę, może na basen pójdę, ale teraz to zabieram się za zupkę brokułową :-)

emilia7895, to ciekawy dzień Ci się zapowiada :-) miłych zakupów życzę, też bym chętnie się gdzieś wybrała :-)

Muszę jeszcze po wyniki badań moich iść, więc spacer zaliczę na pewno, chcemy z K dzisiaj zobaczyć łóżeczka, jak się któreś nam spodoba to już kupimy :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

08 lut 2011, 11:29

Witam i ja przed południem.
Moja Iza spała dziś do 10 więc i ja leniuchowałam. Na dworze wieje ale i tak z nią pójdę pochodzić, potem najwyżej na steper. W sobotę idziemy na urodziny M siostry i jeszcze muszę w sobotę prezent kupić i jakąś laurkę zrobimy z Izą, nawet mam pomysł.
Pewnie macie racje, poszukam specjalisty od tych żył, mi kazał stosować Heparin Hasco, rajstopy na żylaki i dużo chodzić. Niestety Aniu ja zaczęłam od 75 kg więc do porodu pewnie 90 kg.
Iza mnie już woła, trzeba coś zjeść.
Murchinson zdrówka dla męża
Emilia dorze że z dzidzią ok
Oj już mój mały natręt mnie tu prześladuje i nic nie napiszę :-D . Pa

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lut 2011, 11:40

Pewnie macie racje, poszukam specjalisty od tych żył, mi kazał stosować Heparin Hasco, rajstopy na żylaki i dużo chodzić.
idź i to najlepiej jak najszybciej. Ten żel stosowałam po operacji, smarowałam nim prawie cała pupę bo byłam tak skuta i pełno wylewów się zrobiło. Na zrosty też pomaga.

[ Dodano: 2011-02-08, 10:47 ]
A, dziewczyny jak będziecie kupować Olilatum to pytajcie o ten z importu równoległego bo jest tańszy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

08 lut 2011, 12:42

hejka
ja dzisiaj nie do życia jestem,kaszel mnie męczy,gardło boli i do tego głowa :ico_olaboga:

ale rano dostałam smska że zostałam ciocią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja koleżanka rano urodziła synka 3880g i 57 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: termin miała na 13 lutego :-D będę musiała ją któregoś dnia odwiedzić jak wróci do domku :-)

zupka powoli się gotuje-dzisiaj ze słodkiej kapusty :-)

Murchinson zdrówka dla męża :ico_sorki:
dzis planujemy pojechac na jakies zakupki do Wroclawia, a potem na kawke do malego kuzyna Marcela
miłego dnia w takim razie :-)

u mnie też dzisiaj okropnie wieje,czasem słonko wyjrzy ale to rzadko :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 lut 2011, 13:17

witam się i ja :-D

byłam od rana na zakupach, ciepło jest, ale wieje okropnie :ico_olaboga: posprzątała, wstawiłam pranie i mam teraz czas na leniuchowanie :-D mąż wróci ok 18, więc z obiadem nie muszę się spieszyć, dzisiaj shoarma drobiowa :ico_oczko:

Murchinson to mąż musiał się chyba bardzo źle czuć, że sam z własnej, nieprzymuszonej woli poszedł do lekarza? :ico_oczko:

Koroneczka a tą zupkę brokułową to w postaci kremu robisz?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 lut 2011, 15:29

hejka
ja dzisiaj nie do życia jestem,kaszel mnie męczy,gardło boli i do tego głowa :ico_olaboga:

ale rano dostałam smska że zostałam ciocią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pewnie od męża i Hani podłapałaś. Gratulacje dla koleżanki :ico_brawa_01: duży chłopiec.
Murchinson to mąż musiał się chyba bardzo źle czuć, że sam z własnej, nieprzymuszonej woli poszedł do lekarza? :ico_oczko:
Tak, już prawie nie mówił a dodatkowo boi się, że jeśli by tego nie wyleżał to jemu by przeszło, a ja bym była chora.
Mi to struny wysiadają powoli i wieczorami mówię już prawie szeptem. Jednak ja to tak mam od operacji jak się zmęczę.
U mnie podobnie z pogodą raz słońce, raz chmury i wieje. Ja mam pomidorówkę i zpaiekankę warzywną.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2011, 16:07 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość