Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2008, 08:27

Julie a dobrze juz nawet strupa nie mam ani guza, ale teraz uwazam na to okno jak nie wiem co :ico_haha_01:

powodzenia z praca i ze zlobkiem dla Natusia :-D ...
my to juz do smierci na tych naszych starych smieciach chyba zostaniemy.... :ico_haha_01: ale tyle tu roboty i remontowania ze bedziemy sie czuli prawie jakbysmy mieszkanie zmienilai hehe

u nas kolejny piekny dzione wiec znowoz spedzi8my go w calosci na dworku prawie...
nowy basen wczoraj wyprobowany -super..Oskar mial radoche jak nie wiem co choc troche na poczatku sie bal jak stanal w wodzie..w jego starym baseniku mogl tylko siedziec i woda plyciutka a tu stoi i siega mu klatki piersiowej :ico_haha_01:

no ja zadowolona bo teraz na zjazd musze ise nauczyc tylko na 2 egzaminy a nie na 3 jednak bo wczoraj dostalam info ze zaliczylam wiec sie ciesze

jeszcze tylko 4 egzaminy tylko i laba-huraaaaa na poczatku lipca mam juz spokoj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 cze 2008, 23:54

Witajcie

ja juz mam zaliczone wszystko, jupi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 cze 2008, 00:46

lulu GRATULACJE :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 cze 2008, 09:22

Lulu gratulacje!!! ja dopiero w przyszly weekenmd mam ostatnie 2 egzaminy i tez jesli je zalicze mam juz spokoj :ico_haha_01:

strasznie spokojnie tu sie zrobilo.wrecz mozna prawie powiedziec ze watek zamiera :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

ja co prawda na tt ostatnio malo,bo po pierwsze kupe nauki wlasnie mialam a po drugie jakos tak weny niemialam oi dziwo :ico_haha_01: !!

Oskar coraz wiecej mowi, coraz wiecej pomaga :ico_haha_01: ( i tak pozytywnie i negatywnie) no i coraz czesciej sam z siebie na nocnik sie zalatwi,wlasnie przed chwila podszedl domnie i mowi mama fuu i sie lapie za siurka, wiec go posadzilam ,obeszlam dom abyzobaczyc czy tego "fuuu" nie ma nigdzie na podlogach i jak wrocilam kupcia i siusiu bylo juz w nocniku,Oski wstal i krzyczal bawoooo :ico_haha_01: i klaskal oczywiscie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 cze 2008, 21:00

Dla Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas nauka nocnikowania bezskuteczna narazie, nie chce na nim siedziec

Ja za tydzień na wesele znowu ide, a jeszcze niemam co ubrac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 cze 2008, 09:16

u nas nocnikowania ciag dalszy, idzie nam to dosc fajnie, juz drugi dzien z suchymi zupelnie majtkami , tylko pielucha na noc... teraz siusiamy na toalete dorosla..to mu sprawia frajde i za kazdym razem jak idziemy siusiac cos zrobi

jestem pelna wiary hehe ze w koncu tez zacznie wolac sam bo poki co tylko pytam i nie zawsze chce powiedziec prawde :ico_haha_01:

dzis ide do szkoly..oby ten weekend byl jzu ostatnim z nauka :ico_noniewiem: zobaczymy ajk pojdzie dzisiejszy i niedzielny egzamin :ico_olaboga:

dzis mi i T mija 5 lat razem, ale nie bedziemy mieli kiedy uczcic to chyba niedziela nam zostaje....

jutro idziemy na urodziny do kolegi T , sami bez Oskara, ciekawe czy zasnie spokojnie

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 cze 2008, 23:58

hohoho, co tu takie pustki ??????

ja juz po weselu, zdjec niemam z wesela, ale mam z poprawin to moze kiedys wkleje

MamciaKochana gdzie sie podziałaś, i na lutowe dzidzi nie zaglądasz :(

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

01 lip 2008, 00:05

witajcie, to w takim razie ja zagladam z kilkoma zdjeciami :-)
Obrazek
Obrazek

big cyc czyli mleko ponad zycie :-D
Obrazek


a taka sukienke kupilam jej do chrztu (jeszcze tylko dodatki musze dokupic, ale to juz w Pl)
Obrazek

i na koniec subtelny usmiech dla Was :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 lip 2008, 08:06

Moniczko ale Alunia kochana i sliczna, a jaka do Wiktorka podobna, przynajmniej na tym pierwszym i drugim zdjeciu mi go mocno przypomina, a w tym ubranku na chrzest to jest zabojcza, mala ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

faktrycznie pustki tu nastaly ogromne, Monik zapedz Age aby tu zajrzala bo juz jej kupe czasu nie bylo ani zadnych wiesci od niej i Dejviego...

Mamcia tez sie nie pojawia, moze jeszcze ma duzo nauki i szuka zawziecie domu, a Julie przeprowadza sie wiec pewnie tez zajeta ...a co -z LEMO??? jej juz w ogole nie bylo sto lat :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lip 2008, 09:17

Moniczka zdjęcia super/ Alunia sliczna przyszla miss swiata
Rzeczywiście z Wiktorkiem podobne są

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość