monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 16:26

tibby moje kciuki tez masz zawsze i wszedzie o kazdej porze :-) takze trzymammmmm mocno za szyjke i za Toma :-D
daj znac koniecznie po wizycie jak juz bedziesz.

ziolo wspolczuje opryszczki. ja kiedys tez czesto lapalam ale to za czasow szkoly od tamtej pory odpukac na razie nie lapie :ico_sorki: ale to trzeba miec w sobie tego wirusa juz i kiedy mu spasuje to wtedy opryszczka wychodzi a kiedy nie to nie wychodzi. Tobie najwidoczniej wyszla bo moze troszke tez z jakiegos oslabienia a wiadomo w ciazy czlowiek roznie funkcjonuje i jeszcze kolezanka ma opryszczke to wystarczy widziec u kogos i juz u siebie sie robi to jest takie wredne cholerstwo. ja to zawsze wysuszalam spirytusem albo tez pasta do zebow. szybciej sie strupek robil i ladnnie schodzilo.

:ico_brawa_01: za 6 okienko :ico_brawa_01:

Ja tez dzis caly dzien leniuchuje bo taki jakis dzis mam dzien zamulony ze nic sie nie chce. moze jutro juz bedzie lepszy dzien i sie rozkrece i cos porobie w domu bo tak to nic kompletnie nie robie ostatnio bo zero checi mam.
Maz znowu sie polozyl przed pojsciem na nocke do pracy. bidak mi sie przeziebil gdzies a najpredzej w pracy i taki zasmarkany chodzi od weekendu. slaby jest a tu trzeba do pracy chodzic tak mi go szkoda :ico_noniewiem: daje mu leki i witaminy zeby szybko mu przeszlo bo ja nie chce sie zarazic a cos czuje ze chyba katar i mnie predzej czy pozniej dopadnie bo ja juz tak mam :-/

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 17:06

Monika zdrowka dla Ciebie I meza

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 17:08

Tibby trzymam kciuki za wizytę!

zioło Fajna sprawa taka szafa, a to Wam ekipa montuje czy sami skręcacie?
Zdrówka.

misia co Was? Jak się czujesz?

Właśnie się warzyłam i mam 2 kg do przodu.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 17:48

Malgorzata na poczatku mielismy w planie, zeby ekipa zlozyla szafe, ale w sklepie nie bylo takiej oferty. Postanowilam z mezem sie za to zabrac, ale tylko otworzylismy kartony. Za chwilke ma sasiad przyjsc I skladac z mezem. Mam nadzieje, ze w koncu ta szafa stanie.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 18:53

Witajcie :ico_ciezarowka:
My nadal w szpitalu, szew póki co trzyma, niestety skurcze nadal są, tyle że rzadsze. Dziś mąż mi tablet podrzucił, więc się odzywam. To już miesiąc jak tu jestem, nawet nie próbuje przeczytać i nadrobić zaległości.
Trzymajcie się ciepło i zdrowo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 19:20

Shiva, przede wszystkim bardzo się cieszę, że do nas zajrzałaś! jeśli możesz to pisz częściej.
Miesiąc już? Wow, ale zleciało! A dlaczego trzymają was tak długo? przez te skurcze? oby były już tylko coraz rzadziej!


no to z szyjką ok. serduszka posłuchałam. dostałam Nystatynę dopochwowo, bo mam jakiś stan zapalny. co dwa-trzech dni sobie mam aplikowac.
No i załamałam się, bo wyszło, że przytyłam już 9,4kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koszmar!!!! :( mam doła i likwiduję slodkie i białe pieczywo!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 20:19

Shiva Kochana Ciesze sie ,ze sie odezwalas. Zycze Wam duzo zdrowka.
Tibby ja waze 70kg. Nigdy wczesniej tyle nie wazylam. Nawet bedac w 9miesiacu ciazy z Oli. Takze bije rekordy. Nie powiem, bo to jest dolujace. Najwazniejsze, ze nasze maluszki zdrowe. Kilogramy na pewno zrzucimy, ale to po porodzie.
Dla mojego meza I tak jestembardzo atrakcyjna, wiec tym bardziej nie mam sie czym przejmowac.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 21:41

Shiva jak super ze sie odezwalas... my tu juz przebieralysmy nogami co sie z Toba dzieje bo dlugo nic nie pisalas... dobrze ze szew trzyma i oby trzymal do konca :ico_sorki: odzywaj sie czesciej i dawaj znac co tam u Ciebie... strasznie dlugo juz jestes w szpitalu ale najwidoczniej to dla Waszego dobra wiec jak trzeba tam lezec to lez kochana... wszystko bedzie dobrze :ico_oczko:

tibby super ze z szyjka wszystko dobrze i z Tomem. lecz szybciutko stan zapalny :ico_sorki:
a kilogramy kochana zrzucisz predko przy dwojce dzieci to w mig po porodzie... bedziesz laska jak sie patrzy :-D

Ja juz sama siedze sobie... maz wlasnie pojechal do pracy na nocke. ehhh chyba sie poloze juz i moze pogapie w tv cos bo jakos mnie plecy bola jak siedze i stopy bo sa spuchniete :ico_noniewiem:

Milej nocki do jutra :ico_papa:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 21:56

witam wieczorkiem :)

u nas popołudnie zleciało, wróciłam o 19.30, Szymek zasnął o 21,10, jutro będzie ciężko, bo trzeba wstać do przedszkola,
mąż pojechał do pracy, mam nadzieję, że jakoś zasnę, bo wczoraj coś nie mogłam spać, bo nogi mnie bolały,
jeszcze trochę posiedzę i zmykam spać

tibby
super, że z szyjką ok, kilogramami się nie przejmuj, jakoś się potem zrzuci, ja to nie wiem ile mam na plusie, boje się ważyć, przeraża mnie mój brzuch, bo jak coś nawet mniejszego zjem to czuję się jak balon, skóra swędzi, ogolić mi jest się ciężko, czuję się jak słoń :ico_olaboga:
Shiva dobrze, że u Was lepiej, trzymaj się, dasz radę :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

02 kwie 2013, 22:41

Jenny a jak u ciebie po świętach?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość