Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 16:55

ja w poniedzialek dopiero.I chyba zniose jajo buuuu
to juz nie caly tydzien :ico_oczko: dasz rade :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2008, 16:57

Hejka jestem, ale tylko na noc.
Bylam tam ponad dwie godziny, mialam KTG oddalam mocz, USG i badanie dopochwowe.
Juz zaczyna sie cos dziac, szyjka skrocona, badanie strasznie bolalo i moze juz cos w nocy sie ruszyc. Jutro do 8 musze sie wstawic na oddzial i jak dobrze pojdzie Ericzek bedzie z nami juz jutro:) troche sie boje ale nie moge sie juz doczekac. Dostane jakies tabletki ktore sa od czegos innego a prowokuja skurcze, lekarka kazala mi dzis isc na dlugi spacer i poprzytulac sie z mezem. Wiec jestem w domku teraz i zaraz bedziemy dzialac :-D

Takze jutro bede Was informowala o przebiegu akcji

[ Dodano: 2008-09-15, 17:04 ]
mmarta co do polaczenia watlu to ja jestem za tez o tym myslalam, bop nas jest malo i pazdziernikowek tez nie za duzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide zaraz poscierac kurze u malego i cos zjesc, sie wykapac i dzialac :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

15 wrz 2008, 17:07

:ico_sorki: :ico_sorki: PAti trzymam kciuki

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2008, 17:08

:ico_sorki: :ico_sorki: PAti trzymam kciuki
dzieki przydadza sie, bo teraz wiem, ze juz na dniach wszystko sie wydarzy, mam pietra :ico_chory:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 wrz 2008, 17:13

Jutro do 8 musze sie wstawic na oddzial i jak dobrze pojdzie Ericzek bedzie z nami juz jutro:)
Byloby super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 17:16

:ico_brawa_01: Pati :ico_brawa_01: jednak Ty pierwsza :ico_brawa_01:
kochana nic sie nie boj mysl tylko o tym ze Eryczek bedzie z toba lada chwila utulisz ucalujesz :ico_brawa_01:
my tu wszystkie bedziemy trzymac za Ciebie kciuki
i czekamy na pierwszego wrzesniowego dzieciaczka-ERYCZKA :-D :-D :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 wrz 2008, 17:17

Pati85, trzymam kciuki i pamietaj wszystko bedzie dobrze.Nie koncentruj sie na bolu tylko na tym,ze juz godziny dziela Cie od przywiatnia sie i przytulenia Twojego Eryczka.Jak Ci bedzie bardzo ciezko to zawsze mozesz skorzystac z PDA(tak tutaj nazywa sie znieczulenie zewnatrzoponowe)Dasz rade!!!Powodzenia.Nie wiem czy wiesz ,ale nie musisz kupowac laktatora bo tutaj przysluguje Ci taka pompa elektryczna do odciagania pokarmu na recepte od ginekologa,wystarczy powiedziec,ze masz duzo pokarmu i bola Cie piersi,wiec,zeby uniknac zapalenia masz prawo na recepte wypozyczyc z apteki taki sprzet.Pozdrawiam i czekam na RADOSNE OGLOSZENIA.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 17:17

wiecie co a ja Iga juz tak wyraznie pod skora czuje a co lepsze czuje ze jest DUZA :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
smiac mi sie chce to takie bez sesu ze ona ciagle tam jest :ico_noniewiem: ...a moze ma jakis sens????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 wrz 2008, 17:18

Gdybym zostala dzis na noc to juz bym dostala jedna tabletke a tak zaczna od jutra wiec mam nadzieje, ze wszystko sie rozkreci jak moja polozna bedzie.

W ogole badanie bylo pnieprzyjemne, myslalam, ze z bolu umre, myslalam, ze wlozyla mi cala reka tam :ico_placzek: strasznie nie delikatna babka.

A w ogole na oddzial zostalam przyjeta z podejrzeniem zatrucia ciazowego, ale to nie musi byc to, jutro beda mi tez krew pobierali, zeby wykluczyc te zatrucie.

Maly teraz jest tak ruchliwy- malo co mi brzucha mi nie rozerwie.

No to na tyle moje kochane, jutro juz bede na oddziale i dopiero wyjde z moim malenswtem.
Bede Was informowala co i jak.

Kochane trzymam kciuki za Was, rozdwajajcie sie :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-15, 17:22 ]
:ico_brawa_01: Pati :ico_brawa_01: jednak Ty pierwsza :ico_brawa_01:
kochana nic sie nie boj mysl tylko o tym ze Eryczek bedzie z toba lada chwila utulisz ucalujesz :ico_brawa_01:
my tu wszystkie bedziemy trzymac za Ciebie kciuki
i czekamy na pierwszego wrzesniowego dzieciaczka-ERYCZKA :-D :-D :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dziekuje kochana, bede Was informowala jutro o przebiegu jak tylko bede mogla
Pati85, trzymam kciuki i pamietaj wszystko bedzie dobrze.Nie koncentruj sie na bolu tylko na tym,ze juz godziny dziela Cie od przywiatnia sie i przytulenia Twojego Eryczka
dziekuje kochana, a wiem o tym znieczuleniu, ale nie chce go, bo sie boje i z reszta nie podpisalam w zgloszeniu do szpitala, jakos damy rady, chyba, ze naprawde bedzie ciezko, ale mam nadzieje ze bedzie w miare dobrze.

A co do tego laktatora to dzieki za informacje, ale czy wszedzie tak jest???????? Czy tylko zalzezy to od regionu?????
Ale Twoj syncio jaki juz duzy a jaki sliczny chlopczyk z niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

15 wrz 2008, 18:06

Pati85, trzymaj sie, niczego sie nie bój, napewno szybko pójdzie i już niedługo będziesz tuliła synka :-) jeszcze niedawno to Ty trzymałaś za mnie kciuki, teraz moja kolej :-) czekamy na radosnych ogłoszeniach :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość