Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 sie 2008, 08:41

My tez sie meldujemy

Maja wczoraj usnela przed 24 a nie spi juz od 7 :ico_olaboga: wczoraj dostala od nas balona i teraz siedzi w krzeselku igo ciagnie zaraz pojdziemy na plaze a pozniej na basen

no Mariola zalatwiajcie paszporty

Kasia zycze zeby sie pogoda udala ale przez kilka ostatnich lat to wrzesien ma lepsza pogode niz lipiec czy sierpien

Justyna no wlasnie gdzie wyjezdzacie no i zycze udanego urlopu

nie wiem czy zwrocilyscie uwage ale na forum pokazala sie Assik ciekawe czy jeszcze do nas zagladnie a wogole to dawno nie pisala Jola, robak ciekawe co dziewczyny porabiaja

MartaKS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2008, 14:02

06 sie 2008, 09:47

mz74 pisze:
Marta KS
witamy!! Przyjmujemy wszystkie mamusie, ktore tylko chca z nami pisac!! Napisz cos o sobie i swoim dzieciaczku, jak ma na imię, itp....


dziękuję :-) będę odwiedziała, będę, bo bardzo sobie cenię rady innych mam. No i w kupce raźniej...ale wpadac będę tylko podczas drzemek, bo moje Leniątko dośc absorbujące jest.

Tylko martwi mnie jedno...kiedy ja was poznam...pewnie znacie się od paru miesiecy, a może i dłuzej...

Mam na imię Marta, 26 lat i mieszkam na Mazurach. Pracuje w urzedzie pracy, ale do grudnia będę tylko mamusią (a nawet zastanawiam się nad rzucemniem pracy zupełnie, nie mogę sobie wyobrazic, ze zostawie małą). Moja Lenka urodziła się po 24-godzinnym porodzie, wazyła 3550, 55cm, do tej pory jest średniaczkiem (7600, 70cm). mamy male problemy z apetytem, ale juz chyba wychodzimy na prostą. przedwczoraj zaczęła siedzieć, pełza, piszczy przeokrótnie i ma dwa zębole.

to tyle...reszta wyjdzie w praniu.

Renia0601 pisze:No ja dzisiaj wychodzę z siebie, taki Arturek jest normalnie nie do wytrzymania, na dwór biedaczek chce iść a tu takie wiatrzycho


dokładnie. a co to bedzie jesienią i zmią, gdy nie zawsze uda sie wyjsc na spacer.

czym teraz najchętniej bawia się wasze dzieciaki? mam wrażenie, ze czas na doroślejsze zabawki, bo u nas wszystkie stare sa juz be.

CleoShe pisze:Mój Norbert upatrzył sobie pewien clip :ico_haha_01: http://pl.youtube.com/watch?v=yPyLIBD0j ... re=related


prawdziwe baby-techno :ico_haha_01:

pinko pisze:Tyle, że Ona już się sama nauczyła obsługiwać i w noc jak ją biorę do łóżka, to sama sobie cyca wyciąga i wkłada do buzi.
Uciekam lulu..... papa :ico_papa: :555: :607:


:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2008, 10:55

Witam nową mamusię i Lenkę :-) Jesteś z Mazur? To wreszcie ktoś nie z południa Polski :ico_oczko: Bo nie wiem czy się orientujesz, ale na tym naszym wątku to 3/4 dziewczyn jest z południa :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-06, 10:58 ]
A i koniecznie wklej jakąś fotkę swojej niuni :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-06, 10:59 ]
Laseczki a gdzie Wy sie podziewacie? Jak ja mam wolną chwilę to nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sie 2008, 11:24

U nas pogoda się trochę popsuła, znów wiaterek się pojawił i chmury na niebie.... bleeee
Ula właśnie drzemie, wcześnie rano wstała i teraz padła o 10. Jak się zbudzi, to dam jej zupkę i pójdziemy na spacerek.
MartaKS, miło mi Was poznać, czekam na zdjęcia Lenki :-) Ja mam na imię Agnieszka i mieszkam we Wrocławiu. Mam córę Uleńkę, urodziła się przez cesarkę 23.01. ma już dwa zębole na dole, siada ładnie i zaczęła pełzać do tyłu :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 sie 2008, 11:26

Marta,

To juz wiemy o Was cos wiecej!!....... 24 godziny rodzials?? Rany chyba bym nie przezyla.... ja tylko 5 godzin... :-)

Tak oczywiscie prosimy o zdjecia, co by zobaczyc jak wygladacie!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2008, 11:27

Ja bym nie przeżyla nawet tych 5 Gosiu :ico_oczko: Moje 2,5 mi wystarczyło :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 sie 2008, 11:29

a pawelek jeszcze sam nie siedzi, a zabek dopiero pierwszy wychodzi na dole.... ruchliwy jest bardzo, obroty, przewroty, pelzanie... Pawelek urodzil sie 8 stycznia, naturalnie.... teraz ma 72 cm i wazy ok. 8.300g.
Ja mam na imie Goska i jestem z Krakowa... czyzli z tych 3/4 z poludnia Polski.....

[ Dodano: 2008-08-06, 11:30 ]
Kasiu, tylko ja mialam zzo, bez tego tez bym nie przezyla..... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sie 2008, 11:36

kaska28 pisze:Ja bym nie przeżyla nawet tych 5 Gosiu :ico_oczko: Moje 2,5 mi wystarczyło
:ico_haha_01: to co powiecie na moje 36? :ico_oczko:

Ja mam na imię Justyna, Gabriel urodził się 17 stycznia-do samego końca miał być wg lekarzy dziewczynką :ico_oczko: ma dwa ząbki, ale ani myśli siedzieć samodzielnie :ico_nienie:

My wyjeżdżamy nad jezioro-już o tym wspominałam kilka razy :ico_noniewiem: nie daleko od domu, bo jakies 150km, żeby w razie czego móc szybko wrócić...

kostium dzisiaj przyszedł-dosłownie godzinę temu, ale ja poszłam do sklepu, po zakupy na obiad, a Kubą ciął drewno za domem i teraz mam avizo do odebrania jutro od godziny 10 :ico_zly:

Gabriel drzemie, z histerią zasnął, bo już był taaaki marudny, od 6 nie spał i na siłę go unynałam, bo już się nic innego nie dało z nim zrobić :ico_olaboga:
idę wziąć się teraz za obiad, no i mam kupę prania, prasowania, pakowania... nie wiem kiedy ja to wszystko zrobię... pewnie połowy rzeczy zapomnę, a druga połowa nie zdąży wyschnąć :ico_puknij: i jeszcze jutro przed samym wyjazdem na zakupy, a dzisiaj Kuba o 18 jedzie szefa i jego rodzinę do katowic na samolot do Turcji odstawić...

[ Dodano: 2008-08-06, 11:38 ]
ach no i oczywiście czekamy na zdjęcie nowej dzidzi

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

06 sie 2008, 11:43

to ja też coś naskrobię o nas:
Mam córeczkę Nadię urodzoną 02.01. i chyba najdłuższą na tym wątku w momencie urodzenia - 66 cm. Teraz Niusia sama siada (od wczoraj), siedzi sama, powolutku raczkuje i non stop się chichra :ico_haha_02:
Poza tym apetyt ma wilczy i póki co nic jej nie szkodzi...
Ja niestety musiałam juz wrócić do pracy i mam niewiele czasu na pisanie na tt (no chyba że dzień jest wolniejszy to tak jak dzis zaglądam często).

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 sie 2008, 11:46

Teraz Niusia sama siada (od wczoraj), siedzi sama, powolutku raczkuje i non stop się chichra

No nic sie nie pochwalilas wczoraj!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawie kiedy moj leniuch zacznie siadac...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość